Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

The 360 movement is a great addition but you guys who are looking at FIFA as the role model might be dissapointed. This is not the same 360 movement as in FIFA. This is Konamis interpretion of 360 movement. You can basicly take a steps in every direction but it is not the same as in FIFA. How do I know. I've pushed the wrong angles and made terrible stupid moves in FIFA that I didn't want to do.
Odnośnik do komentarza
Dobra to zamknijcie już temat o fifie, bo nikt chyba w nią nie będzie grał xD

 

Jeeeeezu, się najarałem, że muszę pograć w pes09 teraz. Już się doczekac nie mogę, trza pracę znaleźć na lepszego kompa bo to też kino jak mi na medium będzie śmigać, albo co gorsza low :D

 

Ale w sumie wymagania i tak ma malutkie patrząc na dzisiejsze czasy.

 

 

no chybaś niepoważny:

 

Niewiem jak fifowcy, ja będe grał w lepszą z gier, a drybling 360 stopni, to akurat nie jest dla mnie argument, na korzyść żadnej z tych gier. Narazie po zapowiedziach, widać, że PES po dwóch latach babrania w kale, podszedł poważniej do tematu.

 

Widzisz choć SŁOWO o 360 w moim poście? Chodzi mi o całokształ, o możliwość gry bramkarzem, o LM online, (pipi)a o wszystko szczególnie o to, że tyle próśb fanów zostało oficjalnie zatwierdzonych i ma być w grze, a nie o jakieś je.bane 360, fajnie, że będzie ale do tej pory nie wiedziałem, że w pesie się biega w osiem kierunków, nie zwracałem na to uwagi (a gram na analogu). Poza tym jak nie ma cytatu albo "@ktośtam" to zazwyczaj taki post jest kierowany do postu poprzedzającego, taki też był mój...

 

To nie tylko do przema tylko do hejterów którzy twierdzą, że tu się ktoś (w domysle ja) jara 360.

 

 

o 360 pisałem ogólnie, widać zmylił Cie dwukropek w pierwszym zdaniu, niewiem po co mi się go postawiło :D bo mnie to akurat 360 stopni też nic nie mówi, dopóki go nie wypróbuje. Do Ciebie tylko napisałem, że jesteś niepoważny twierdząc że nikt w fife nie będzie grał, bo narazie, to PRO EVO ma coś do udowodnienia w tym roku a nie FIFA, nadal po "obietnicach" lepiej wypada produkt EA, choć nie twierdze, że PES, będzie w tym roku zwalony jak w 08, 09. JA MAM NADZIEJE, ŻE MOŻE BYĆ GRĄ RÓWNIE DOBRĄ, CHOCIAŻ JAK PISAŁEM, WYDAJE MI SIĘ, ŻE BEZ NOWEGO SILNIKA GRY JEST TO NIEMOŻLIWE. Nie jestem ani hejterem ani fanboyem, żadnej z serii, w danym roku, gram w to co jest lepsze DLA MNIE - nie dla ludzi.

 

 

Bo mnie to zupełnie inne rzeczy interesują, tego bym chciał przy obecnym gameplayu fify, i tego szukałbym u konkurencji jeżeli gameplay będzie równie dobry np:

- ilość drużyn w grze z nazwiskami, ilość reprezentacji

- ilość drużyn którymi można sterować w jednym turnieju

- możliwość wykonywania karnego z dowolnej kamery

- możliwość wyłączenia radaru

- nowe sposoby rozgrywania akcji, a nie te same co w 08,09 i wcześniejszych na ps2

- czy znowu jak odpale demo rozpoczne mecz Messim, dojde do pola karnego i zdobęde gola czy to będzie lepsze

 

ONLINE mam głęboko, gram tylko z żywym przeciwnikiem, plus z konsolą

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza
Bo mnie to zupełnie inne rzeczy interesują, tego bym chciał przy obecnym gameplayu fify, i tego szukałbym u konkurencji jeżeli gameplay będzie równie dobry np:

- ilość drużyn w grze z nazwiskami, ilość reprezentacji

- ilość drużyn którymi można sterować w jednym turnieju

- możliwość wykonywania karnego z dowolnej kamery

- możliwość wyłączenia radaru

- nowe sposoby rozgrywania akcji, a nie te same co w 08,09 i wcześniejszych na ps2

- czy znowu jak odpale demo rozpoczne mecz Messim, dojde do pola karnego i zdobęde gola czy to będzie lepsze

ad 1,2 - dla mnie mało istotne.

ad 3 bzdet kompletny

ad 4 to jest od dawna w PES

ad 5 nie da się tak samo grać w PES2010 ja w 09(przynajmniej tak piszą)

ad 6 jakbyś przeczytał którykolwiek review wiedziałbyś,że to też jest niemożliwe jeśli piszesz o tym o czym myślę(drybling przez całe boisko messim)

Odnośnik do komentarza
Bo mnie to zupełnie inne rzeczy interesują, tego bym chciał przy obecnym gameplayu fify, i tego szukałbym u konkurencji jeżeli gameplay będzie równie dobry np:

- ilość drużyn w grze z nazwiskami, ilość reprezentacji

- ilość drużyn którymi można sterować w jednym turnieju

- możliwość wykonywania karnego z dowolnej kamery

- możliwość wyłączenia radaru

- nowe sposoby rozgrywania akcji, a nie te same co w 08,09 i wcześniejszych na ps2

- czy znowu jak odpale demo rozpoczne mecz Messim, dojde do pola karnego i zdobęde gola czy to będzie lepsze

ad 1,2 - dla mnie mało istotne.

ad 3 bzdet kompletny

ad 4 to jest od dawna w PES

ad 5 nie da się tak samo grać w PES2010 ja w 09(przynajmniej tak piszą)

ad 6 jakbyś przeczytał którykolwiek review wiedziałbyś,że to też jest niemożliwe jeśli piszesz o tym o czym myślę(drybling przez całe boisko messim)

 

no widzisz, a dla mnie online to bzdet zbędny w grach, a możliwość rozegrania każdego meczu w lidze to już ważna rzecz. A jeśli chodzi o punkty które mówisz, że są, to dobrze, zobaczymy w akcji. Ja nie pisałem, że tymi samymi akcjami będzie można rozgrać mecz w 2010 i 2009 tylko, żeby po włączeniu PES10 nie było tak, że będe wiedział po 10 sekundach, że to PES, tylko, że to świeża piłka od konami. Tak jak było po przejściu na fife, wszystko cieszyło, bo było świeże nowe, dla mnie PES się wypalił i oczekuje od Konami gry zrobionej od podstaw.

Odnośnik do komentarza
Każdy się śmiał z PESa,że tylko osiem kierunków i w ogóle średniowiecze.A teraz gdy Konami ogłosiło, że PES będzie to miał i dało wszystkim niedowiarkom w pysk(kto tu najgłośniej krzyczał,że to niemożliwe,że w tak krótkim czasie Konami zrobi drybling 360?Co poumierali?) to nagle okazuje się,że szumnie zapowiadany w FIFE drybling 360 nie jest ważny?

Dobre,nie powiem.Bekę mam niezłą - gdzie jesteś easye ???

Odezwij sie jak bedzie jakis film z gamplayu, bo wciaz cytaty z Twoich stron srednio mnie interesuja.

Bedzie drybling 360 - lal - czekam na dema by obydwie pileczki porownac, albo chocby na jakis filmik z PES'a - kiedy go w koncu pokaza ? Maja juz 70%, czy preview ktory podobno nie jest najlepszy takze opiera sie na jakims buildzie w 55% ukonczonej gry ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Filmik niewiele pokaże. W obydwie gry trzeba zagrać :] Zresztą spójrzcie na drugi trailer FIFY - moim zdaniem bardziej grze szkodzi, niż pomaga. A PES mam nadzieję pozostanie w klimatach części 5/6 mimo dryblingu 360 - byle zwolnili rozgrywkę i wyeliminowali rajdy z R1... Zapowiada się powrót do formy, co cholernie mnie cieszy :D No i pod względem graficznym nie będzie konkurencji (nie mówię o animacji) - widać, że pracowali nad tą częścią po wypuszczeniu PESa 2008, a 2009 był tylko zapchajdziurą. W życiu nie dokonaliby takiego skoku w niecały rok pracy.

Odnośnik do komentarza

 

Odezwij sie jak bedzie jakis film z gamplayu, bo wciaz cytaty z Twoich stron srednio mnie interesuja.

Bedzie drybling 360 - lal - czekam na dema by obydwie pileczki porownac, albo chocby na jakis filmik z PES'a - kiedy go w koncu pokaza ? Maja juz 70%, czy preview ktory podobno nie jest najlepszy takze opiera sie na jakims buildzie w 55% ukonczonej gry ?

Po tym co pisałeś w cytowanych niżej przeze mnie postach powinieneś przestać rozpowszechniać ten swój bełkot,czepiać się procentów,zamilknąć na wieki i czekać aż znów dostaniesz głos.

 

Chlopaki - dokladnie rok temu byla taka sam sytuacja - pokazali PES'a 09 i wszedzie pisali, ze jest to wersja ukonczona w 50%. No ale w tym na pewno jest inaczej, nie - teraz w 2 miesiace wprowadza nowe animacje i drybling 360 i bedzie hicior.

 

 

Po pierwsze - poczekam kolejne 8 dni, na filmik z wersji w "80% ukonczonej" (gadka dla ograniczonych) i jezeli bedzie niemal identyczny, jak ten z taktykami to mnie przeprosisz, okej ?

Po 2gie - super ze animacje wgrywaja i przeprawiaja na 2 miesiace przed wydaniem gry, na pewno w takim razie bedzie kozak !

Po trzecie - bedzie ten drybling czy nie bedzie, bo na forum fifa.pes.com.pl wszyscy pisza, ze na 80% bedzie, ale nie wiem skad maja takie informacje.

 

Odnośnik do komentarza

Wciaz czekam na jakis filmik, bo poki co, nadal poza suchymi informacjami ze stron PesFanBoy nie ma totalnie nic...

Wystarcza 3 minuty gameplay'u by zobaczyc,czy konami zrobilo az takie postepy i czy w ogole mozna mowic o jakiejkolwiek rewolucji - do tego czasu temat jest zamkniety jak dla mnie...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Wciaz czekam na jakis filmik, bo poki co, nadal poza suchymi informacjami ze stron PesFanBoy nie ma totalnie nic...

Wystarcza 3 minuty gameplay'u by zobaczyc,czy konami zrobilo az takie postepy i czy w ogole mozna mowic o jakiejkolwiek rewolucji - do tego czasu temat jest zamkniety jak dla mnie...

+1

oprocz suchych teksow nie mamy nic...ja tam podchodze sceptycznie do sprawy bo przez ostatnie 2 lata dalem sie nadziac na ich teksty i kupilem PES...zagramy w demo i ocenimy

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Jest 1 gameplay -

Nie widac na nim tych animacji o ktorych byla mowa, ale moze dlatego ze nie ma zbytnio walki w powietrzu.

Wydaje mi sie, ze boisko w koncu nie jest zbyt duze w porownaniu z pilkarzami.

Irytujace jest zachowanie bramkarzy poki co - jak ktos pisal "obroncy w rekawicach".

Ale ogolnie, fizyka pilki i gamplay chyba lepszy niz na zeszlorocznych filmach.

 

EDIT:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Całkiem fajne te filmy, wydaje mi się że lepsze niż z PES09. Jasne, animacja nie zmieniła się jakoś kolosalnie, ale czuć lekką modyfikację. Ot stary, oby dobry PES. Ważne, żeby zmienili tempo gry (za duże w ostatnich edycjach) i ograniczyli rajdy po skrzydłach. Nastawienie na defensywę zawsze owocowało najlepszymi odsłonami (PES 5 i 3).

Odnośnik do komentarza

Przy 1:38-1:39 tego

filmiku widać tą "dziwną" jak to określił Adam z WENB animacje przy robieniu skrętu 90 stopni.

Imo nie wygląda to źle.

Aha,nie zauważyłem by gra była za wolna(to było największą wadą według jvn),jest trochę za szybka jeszcze według mnie.

 

The owner of Pesfan posted this:

 

I'll make a few comments regarding what your seeing.

 

This is a much cut down version of the game with only 6 teams and lots of other features missing, a GC custom demo if you like.

 

its showing at a pace far faster than the code we have...make of that what you will.

 

The game we have here looks better than that obviously the hideous shaky cams aren't helping, hopefully we will get a better video soon.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Oczywiście nikt w to nie uwierzy,ale :

Regarding the pace of the game we need to wait until final release, don't judge what your seeing on that from these videos, I promise you there's large differences between that and what we have. I don't want to go into too much detail because these things have changed a lot in the last 3 years from early code to GC code to final code. I'm told its all down to optimising code across the 3 formats, then there's the different screen refresh rates, then recording off cam like they are and so on.

 

Safe to say we're currently playing at a much nicer pace than that in these videos, if it will stay that way I'm not sure but I do know it will change from what you see in these vids.

PESFan Boss

Odnośnik do komentarza

 

Patrząc po tym filmiku, żal dupę ściska.

Podania?- tak jak ktoś na pisał, jak na stole bilardowym.

Animacja biegu?- dziwna. Podchodzi pod stronę śmieszności.

Drybling 360?- jaki drybling, proponuję popukać się w głowę, a nie pierdo.lić głupot. Oceniamy to co widzimy, a mamy tutaj czysty gameplay, więc na chwilę obecną zapomnijmy o tym luksusie.

 

Zaraz, zaraz, panowie, czy jak tam koło 3 minuty zakosa o 90 stopni nie widziałem przypadkiem?

 

Ader,

Konami powinno ci postawić piwo, oraz dać rabat na Pesa o 40 procent.

 

Odnośnik do komentarza

no filmik nie pokazuje nic pozytywnego

 

- animacja biegu nie podoba mi się

- podania bardziej przypominają gre w golfa niż piłkę nożną

- ta sama brzydka otoczka wizualna meczu od lat ( nazwiska, taktyka,wynik meczu,flagi)

- jak widać, rajdy przez całe boisko to norma

- bardzo uboga animacja zawodników w walce o piłke ( 100 lat za fifą nawet 09 )

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Patrząc po tym filmiku, żal dupę ściska.

Podania?- tak jak ktoś na pisał, jak na stole bilardowym.

Animacja biegu?- dziwna. Podchodzi pod stronę śmieszności.

Drybling 360?- jaki drybling, proponuję popukać się w głowę, a nie pierdo.lić głupot. Oceniamy to co widzimy, a mamy tutaj czysty gameplay, więc na chwilę obecną zapomnijmy o tym luksusie.

 

Zaraz, zaraz, panowie, czy jak tam koło 3 minuty zakosa o 90 stopni nie widziałem przypadkiem?

 

Ader,

Konami powinno ci postawić piwo, oraz dać rabat na Pesa o 40 procent.

Musisz być albo ślepy albo głupi pisząc,że nie ma różnicy.

Tyle ode mnie.

 

Nic nie pokazujący trailer z gamescon :

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...