Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się już nawet komentować tego co piszą tu co niektóre cwaniaki.

Koso,Cris czy kto tam jeszcze - dajcie bana,założę sobie drugie konto w pracy.

Make my day.

 

Jak ktoś mi pisze,że w PES10 zawodnicy za szybko składają się do strzału to chyba naprawdę w tą grę nie grał.To nie jest kwestia zdania i opinii,wystarczy odpalić pes08 czy 09 by poczuć różnicę.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Ja proponuję nie porównywać w tym temacie Fify10 do PES2010, bo pomijając już fakt że Fifa pod względem gameplay może PES'owi jajka polizać (tak tak, Fifa jest daleko za PES'em jeżeli chodzi o feeling gry), to robi się off-top.

 

Chciałbym wiedzieć coś na temat Bundesligi. Czemu nie ma? Czy będzie patch? Ja uwielbiam grać niemieckimi drużynami.

Odnośnik do komentarza

PES bije FIFę na PC i PSP, natomiast na pozostałych platformach jest odwrotnie.

 

Pierwsze oodczucia:

-poprawiono animację, jest o wiele lepsza niz w poprzedniczce,

-w końcu oryginalną CL można zagrać w trybie ML, wszystko śliczniutko wygląda,

-zawodnicy za szybko męczą się,

-roznica między Proffesional a Regular jest zbyt duza, ten pierwszy jest za trudny, ten drugi za łatwy jesli gra się takimi lamami jak Juventus

- dobra muza,

-pochrzanili trochę sprawę z negocjacjami, nie widać od razu statystyk zawodnika, trzeba wysłac skauta ;/

-ładne menusy, trochę nowych opcji, bardziej przejrzyste

-nareszcie normalna waluta, a nie jakieś PES credity

 

Większych błędów nei wykryłem w grze, jestem w połowie 1szego sezonu dopiero, więc reszta baboli wyjdzie pewnie pózniej.

 

Na razie 9/10

Odnośnik do komentarza

jeeezzuuuuuuu jak mnie tez sedzia wku,rwia!!! co mecz mam ochote urwac mu leb.

centralny wslizg od tylu w polu karnym i oczywiscie nic nie bylo! albo daje zolte kartki gdy obronca robi wslizg napastnikowi od tylu gdy ten biegnie sam na sam z bramkarzem.

 

rozegralem caly sezon i 60 meczy online i tylko 1 karny byl dziwne.

Edytowane przez Damian312
Odnośnik do komentarza

Gra ktos na neo? Mam 2mb i mam c c c ;D

No i co z tego, że masz 2Mbity download, jak pewnie upload co najwyżej 512kbps albo nawet 256. Nauczcie się w końcu, że liczy się upload, a pod tym względem Polska jeszcze długo będzie 100 lat za pingwinami.

 

 

To w takim razie jakiego uploadu wymaga Pes zeby w niego bezproblemowo grac? Trzeci rok ciagne na takim laczu i jakos nigdy problemu nie mialem,chociaz w tym roku na neo wczesniej na czyms innym. W zadnej doslownie w zadnej grze nie mialem lagow. Tak wiec jest to dla mnie dziwne i tyle;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam 4MB przy 512 uploadu, czyli mizernie - werdykt A, A, A.

 

Kod sieciowy Konami jest do dupy, ot. Choć jak widać po postach jest lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Kiedyś sprawdzę ale generalnie mówiąc paralityczność piłkarzy odtrąca mnie na Bieszczady.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak ktoś mi pisze,że w PES10 zawodnicy za szybko składają się do strzału to chyba naprawdę w tą grę nie grał.To nie jest kwestia zdania i opinii,wystarczy odpalić pes08 czy 09 by poczuć różnicę.

 

 

I co z tego, że w mega mega arcadowym PES 2008 JESZCZE SZYBCIEJ składali się do strzału? Tu możwe składają się wolniej ale i tak O WIELE ZA SZYBKO.

 

Bez kitu, obejrzyjcie jakieś filmiki z Virtua Strikera od Segi. Porównajcie TEMPO GRY, Szybkość podań...

Odnośnik do komentarza

szymek, turnieje sa, choc na razie tylko Konami Cup na 200 osob. Sa codziennie o 18:00, ale ciezko jest sie zalapac do tej 200, bo trzeba sie zapisac rowno o osiemnastej. probowalem raz, wczoraj, ale sie nie udalo.

 

edit: i na pewno bedainne(liga mistrzow, euro itp.), bo sa w jakims okienku ze statystykami.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Gra ktos na neo? Mam 2mb i mam c c c ;D

No i co z tego, że masz 2Mbity download, jak pewnie upload co najwyżej 512kbps albo nawet 256. Nauczcie się w końcu, że liczy się upload, a pod tym względem Polska jeszcze długo będzie 100 lat za pingwinami.

 

 

To w takim razie jakiego uploadu wymaga Pes zeby w niego bezproblemowo grac? Trzeci rok ciagne na takim laczu i jakos nigdy problemu nie mialem,chociaz w tym roku na neo wczesniej na czyms innym. W zadnej doslownie w zadnej grze nie mialem lagow. Tak wiec jest to dla mnie dziwne i tyle;)

 

 

Wlaczylem sobie teraz z ciekawosci test jeszcze raz,dzisiaj A,A,A. Ogladajac iple itp.

Odnośnik do komentarza

Krwa mać.Co jest z tymi cholernymi transferami?Wygrałem wszystko co można było wygrać w sezonie, mam ponad 100k fanów, a lamy typu Gignac, Gouffran, Bonnet nie chcą do mnie przyjść!Co do chja pana jest grane?To wina poziomu trudności, głupich scoutów czy tak ma po prostu być?

 

W PES 2010 transfery są totalnie spiedolone.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś mi pisze,że w PES10 zawodnicy za szybko składają się do strzału to chyba naprawdę w tą grę nie grał.To nie jest kwestia zdania i opinii,wystarczy odpalić pes08 czy 09 by poczuć różnicę.

 

 

I co z tego, że w mega mega arcadowym PES 2008 JESZCZE SZYBCIEJ składali się do strzału? Tu możwe składają się wolniej ale i tak O WIELE ZA SZYBKO.

 

Bez kitu, obejrzyjcie jakieś filmiki z Virtua Strikera  od Segi. Porównajcie TEMPO GRY, Szybkość podań...

 

 

 

 

Jeszcze powiedz, że w Fifie dłużej się składają do strzału i możesz śmiało skakać z jakiegoś mostu.

 

 

 

 

edit: Poza tym prawie nie zmienili BaL, a szkoda, bo to najfajniejszy tryb :( Więc to zdecydowanie in minus.

 

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Coś na skrobie. Nowy PES to ARCYDZIEŁO. Odstawia kieprawą fife na kilka długości. Next-genowe Pro z grywalnością starych ISSPRO z Psx-a. Syndrym jeszcze tylko jeden mecz obecny hehe.

Bramkarze poezja. Ta gra masakrycznie blisko ociera sie o rzeczywistość. Kilka meczów z kumplem wyniki same 1:0. A ile trzreba sie napocić i nakombinować to głowa mała.

Intro dla mnie numer 1 jeśli chodzi o wszystkie cześci, pobija nawet to sławne z PES-A 2 .

Dla mnie ta część to spełnienie marzeń. Po każdym meczu czuje sie jak za dawnych lat po rozgrywce w ISS-A 2000.

Dziękuje Konami :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...