Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

O tym wspomnieć zapomniałem, co nadrobił poprzednik: nie dość, że petardy to jeszcze mając na plecach dwóch defensorów. W takiej Fifie by oddać strzał piłkarz MUSI SIĘ ZŁOŻYĆ do niego. Kto grał kiedykolwiek w piłkę w wydaniu realnym a nie tylko konsolowym- wie, że ludzkie ciało jest tak skonstruowane, że aby oddać mocne, soczyst uderzenie (jakimi PES jest prezesiąknięty- wam się to podoba, dla mnie to karykatura) trzeba się do niego...."ZŁOŻYĆ". W PES nie, tu można huknąć "z miejsca", w ułamku sekundy. Mając do tego 2 defensorów na plecach, i wewnętrzną częścią stopy :whistling:

 

Te strzały powodóją paranoiczną sytuację- musisz kryć przeciwnika bardzo krótko, nawet na 25-30 metrze, jak nie to przywali z całej siły, bramkarz odbije i tragedia gotowa

 

Ader bez kitu, obejrzyj jakąś powtórkę, przeanalizuj je sobie. Jeśli mówisz, że nie ma przenikania to ja pasuję w dyskusji z tobą.

 

 

Co mi się natomiast w PES' ie 2010 podoba to:

 

- możliwość DOWOLNEGO układania formacji i jej przełożenie na wydarzenia na boisku. W PES sprawdza się to kapitalnie (Fifa ssie w tym elemencie)

 

- grafika (którą kładzie animacja...), twarze piłkarzy powalają. Fotorealizm bliżej niż dalej!

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

O tym wspomnieć zapomniałem, co nadrobił poprzednik: nie dość, że petardy to jeszcze mając na plecach dwóch defensorów. W takiej Fifie by oddać strzał piłkarz MUSI SIĘ ZŁOŻYĆ do niego. Kto grał kiedykolwiek w piłkę w wydaniu realnym a nie tylko konsolowym- wie, że ludzkie ciało jest tak skonstruowane, że aby oddać mocne, soczyst uderzenie (jakimi PES jest prezesiąknięty- wam się to podoba, dla mnie to karykatura) trzeba się do niego...."ZŁOŻYĆ". W PES nie, tu można huknąć "z miejsca", w ułamku sekundy. Mając do tego 2 defensorów na plecach, i wewnętrzną częścią stopy :whistling:

 

Te strzały powodóją paranoiczną sytuację- musisz kryć przeciwnika bardzo krótko, nawet na 25-30 metrze, jak nie to przywali z całej siły, bramkarz odbije i tragedia gotowa

 

Ader bez kitu, obejrzyj jakąś powtórkę, przeanalizuj je sobie. Jeśli mówisz, że nie ma przenikania to ja pasuję w dyskusji z tobą.

 

 

Co mi się natomiast w PES' ie 2010 podoba to:

 

- możliwość DOWOLNEGO układania formacji i jej przełożenie na wydarzenia na boisku. W PES sprawdza się to kapitalnie (Fifa ssie w tym elemencie)

 

- grafika (którą kładzie animacja...), twarze piłkarzy powalają. Fotorealizm bliżej niż dalej!

co do grafiki to REWELACJA... ale musze powiedzieć że to "naświetlenie" mnie drażni...po pierwsze bolą mnie oczy...po 2 zdarzają się sytuacje że nie widać piłki...

nie Incognitos ... nie miał na czerwono...ustawione były strzałki " na zielono" :whistling:

Odnośnik do komentarza

"Fotorealizm bliżej niż dalej!"

 

Dosłownie FOTOrealizm, bo w PESie twarze robione są na podstawie zdjęć, w FIFIE są modelowane.Do mnie akurat bardziej przemawiają te z PESa, ale w FIFIE również są świetne.Jedyne co mnnie w tym aspekcie denerwuje, to rozdziawione paszcze zawodników.

 

btw. Ciekawe co będą zawierać te DLC, które to mają być wydawane do premiery PES 2011.Mam nadzieję, że prócz składów i formacji wykupione zostaną nowe licencje( Chelsea ! [tutaj miała być emotiokona z diabłem, ale kibicowi Chelsea nie przystoi]).

Odnośnik do komentarza

Taa, strzały są świetne. Wchodzą z pozycji a'la "stoję bokiem do bramki a walę z półobrotu petardę".

exactly...via wczoraj Stankovic z 2 typami na plecach biegnie sobie po lini pola ranego i oddaje strzał z lewej nogi ...generalnie bomba:)nie ma to jak realizm:)

Ader my naprawde nie mamy ze sobą o czyym gadać w kwestji PES...reprezentujemy 2 przeciwległe bieguny...jeżeli Ty nie widzisz tego o czym pisałem to słabo stary...

choć może być 2 dno...ja sparuje z (nie boje się tego powiedzieć) najlepszym polskim graczem Argentyną ever, kolesiem który wie o Donach, saviolach, messich, kunach, veronach, itp itd i innych pedalsonach wszystko...więc wybacz stary, ale jego "piękny kun" i jeszcze piękniejszy leo robią z dupy obrońców jesień średniowiecza...więc może Ty Ader grasz z leszczynami??którzy nie wykorzystują w bezwzględny sposób specyfiki tej gry jak robi to np. Radzimisz??

to by wyjaśniało to że nie widzisz przenikania i innych baboli...

To się uśmiałem xD

Kim jest Radzimisz?

Chyba,że na MP grał pod innym nickiem - granie z Lukim K,czy chłopkiem który był na MP ósmy, nie uważam za granie z leszczem.Ale możesz mieć swoje zdanie.

Ja widzę dużo wad w tej grze(jak chcesz to wkleję posty z innego forum,gdzie się wypowiedziałem w kwestii wad),ale na pewno mijanie zawodników jak tyczki nie jest jedną z nich,bo to po prostu jest mega trudne,a przy dobrym ustawieniu obrońców - niemal niemożliwe.

 

O tym wspomnieć zapomniałem, co nadrobił poprzednik: nie dość, że petardy to jeszcze mając na plecach dwóch defensorów. W takiej Fifie by oddać strzał piłkarz MUSI SIĘ ZŁOŻYĆ do niego. Kto grał kiedykolwiek w piłkę w wydaniu realnym a nie tylko konsolowym- wie, że ludzkie ciało jest tak skonstruowane, że aby oddać mocne, soczyst uderzenie (jakimi PES jest prezesiąknięty- wam się to podoba, dla mnie to karykatura) trzeba się do niego...."ZŁOŻYĆ". W PES nie, tu można huknąć "z miejsca", w ułamku sekundy. Mając do tego 2 defensorów na plecach, i wewnętrzną częścią stopy :whistling:

 

 

Bez kitu,ale to największa bzdura jaką przeczytałem.

Składanie się do strzału trwa w Pesie10 długo,zdecydowanie szybciej to działało w poprzednich częściach i czasem mnie to irytuje kiedy wciskam strzał a piłkarz nim zdarzy się złożyć już ma nogi obrońcy na piłce.

 

W DLC prócz aktualek składów będą,piłki,rękawice,buty,stroje i jak licencje przyjdą to drużyny pewnie też.

 

Tu moje zdanie na temat gry:

 

Tu nie pobiegasz tak Messim,Ibrą,czy C.Ronaldo tak jak poprzednich częściach i nie miniesz sobie kilku obrońców.Tu jest problem by wygrać pojedynek 1na1 z obrońcą,przez co dla mnie część tej gry umarła.Czemu?Po pierwsze nie ma zwodu kwadrat+krzyżyk,który był w KAŻDEJ części - ja bez tego grać nie umiem.Gra wymaga więcej podań,mniej R1,więcej kombinowania,ale wcale nie więcej skilla - ot wystarczy wrzucić w pole karne i czekać aż za którymś razem wpadnie główka.Niestety jak co roku,coś poprawili i coś spieprzyli - jest wiele rzeczy,które mi się podobają(bramkarze - szybciej wstają niż w demie na przykład,przez co nie raz niezłe parady odstawiają -broniąc bardzo trudne do wyjęcia dobitki).

Gra jest lepsza niż 08 i 09.Gra mi się doskonale,duży postęp,ale od haseł "The King Returns" bym sie raczej powstrzymał.Czemu?Zwód kwadrat+krzyżyk, to,że obojętnie czy piłkę przyjmie Xavi czy Lewandowski piłka odskakuje,kilka nienaturalnych zachowań zawodników i parę innych rzeczy.

Jeśli ktos nie zgadza się z wadami które wymieniłem to chyba w to nie grał.O zaletach chyba wszyscy pisali,więc nie będę sie rozpisywał.

 

(...)

 

Wiem i rozumiem,ale przyjmowanie piłki trwa za długo,nawet z wciśniętym R2 co męczy zwłaszcza gdy podaje do Adebayora ustawionego tyłem do obrońców.CPU wymienia podania tak ,że mój wzrok nie nadąża za akcjami a mi z trudnością przychodzi wymiana kilku podań,głównie przez niedokładne odzwierciedlenie tego,gdzie chcę podać.Dalej - nie wiem czy zauważyliście ale jest MNÓSTWO faulów,gdzie zawodnik drużyny przeciwnej wchodzi prosto w nogi,nie dotykając piłki po czym sędzia nie gwiżdże - w meczu mam takich sytuacji średnio 5-6 i to też mnie irytuje.Piłka czasem odbija się od piłkarzy jak od ściany - a oni bez reakcji,to też wkurza.Nie mam pełnej kontroli nad zawodnikami - komputer mi wybiera kiedy startują do piłki a kiedy stoją ,mimo,że piłka leci tuz obok nich - takie akcje przechodziły kilka lat temu,ale zaczynam mieć tego dosyć powoli.Walka w powietrzu to kwestia tego jak są ustawieni zawodnicy i gdy tylko bramkarz kopie piłkę,już jestem w stanie powiedzieć kto pojedynek główkowy wygra - zero walki,przepychanek.Super cancel jakiś drętwy jest - nie działa tak jak kiedyś.

To chyba już wszystko co mi się nie podoba,sporo tego.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

ale przy tej grze leci czas,4 godzina juz :sweat:

caly czas gralem online od 22 i w zadnym meczu nie bylo lagow :)

 

dobra wy,pierdalam spac

Popieram, Od 16 gralem na moim beznadziejnym laczu RADIOWYM w pracy. Jest tak niestabilne ze naprawde potrzebuje miec fart aby nie zrywalo polaczenia. Przez 4h gralem online i owszem mialem lagi w kilku meczach ale patrzac przez pryzmat PES2009 to jest Bajka.

 

O 20 odpalilem pesa wdomu. na 16Mb jakie tam posiadam (Wi-fi) bylo absolutnie bezlagowo

Odnośnik do komentarza

To się uśmiałem xD

Kim jest Radzimisz?

Chyba,że na MP grał pod innym nickiem - granie z Lukim K,czy chłopkiem który był na MP ósmy, nie uważam za granie z leszczem.Ale możesz mieć swoje zdanie.

 

jakbys kolego gral w najlepsze czesci tej serii to bys wiedzial kim jest radzimisz, czym jest argentyna i kto to jest DON Crespo. czytam ten tamat od dawna ale do teraz wstrzymywalem sie od pisania czegokolwiek. to co napisal mahlik fifowiec jest w wiekszosci prawda. podkreslam w wiekszosci. tez jestem fanem tej gry ader. ale nie jestem slepy.

 

to tyle . pozdrawiam

Edytowane przez radzimisz
Odnośnik do komentarza

To się uśmiałem xD

Kim jest Radzimisz?

Chyba,że na MP grał pod innym nickiem - granie z Lukim K,czy chłopkiem który był na MP ósmy, nie uważam za granie z leszczem.Ale możesz mieć swoje zdanie.

 

jakbys kolego gral w najlepsze czesci tej serii to bys wiedzial kim jest radzimisz, czym jest argentyna i kto to jest DON Crespo. czytam ten tamat od dawna ale do teraz wstrzymywalem sie od pisania czegokolwiek. to co napisal mahlik fifowiec jest w wiekszosci prawda. podkreslam w wiekszosci. tez jestem fanem tej gry ader. ale nie jestem slepy.

 

to tyle . pozdrawiam

Nie obchodzi mnie za bardzo kim byłeś na scenie PESa 20 lat temu.Przez to twoje zdanie wcale nie jest bardziej wiarygodne od zdania innych.

to tyle . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

nie ... lepiej wiesz Ty bo grałeś z gościem co był w 1/8 MP:):):):):) i czytasz zagraniczne fora i wogule jesteś menciu okej kul:)za to każdy kto nie zgadza się z Twoim zdaniem na temat najnowszego PES'a jest leszcz bo Ty wiesz najlepiej:) bo przecież działasz na na tym forum od 3 lat( patrząc na date twojej rejestracji...czyli od czasów PES6 - części od której pes zaczoł swój regres)...więc co my biedni ludzie grający w tą gre ponad 10 lat możemy wiedzieć??prawda??

 

to że z nim gram to akurat daje mi przegląd sytuacji bo jakbyś drogi panie nie wiedział znajdują się w tej reprezentacji napastnicy którzy mają największą skłonność do przenikania ( agility...drible speed...dribling...speed...) więc moge na tej podstawie stwierdzić czy w grze jest przenikanie czy nie...jakbym grał z typem grającym np. Chelsea to mógłbym stwierdzić czy goście z duzym balance są lub nie są do powstrzymania...

 

a starej szkoły PESa nie pamietasz bo na gile mówiłęś papu, to jak masz znać??jak osiagniesz w tą gre połowe tego co on to możemy zacząć gadać...póki co nie jesteś chłopem do rozmowy ... bo ty nie polemizujesz tylko stwierdzasz...zmień sobie ksywke na "despota" ...

Edytowane przez mahlik
Odnośnik do komentarza

To się uśmiałem xD

Kim jest Radzimisz?

Chyba,że na MP grał pod innym nickiem - granie z Lukim K,czy chłopkiem który był na MP ósmy, nie uważam za granie z leszczem.Ale możesz mieć swoje zdanie.

 

 

 

To moze zakładzik :> Roz(pipi)e cie raz dwa w te PRO Evo a w nagrode przestaniesz gadac głupoty :D ?? :>

Edytowane przez BartIrlandia
Odnośnik do komentarza

Skończcie przepychanki chłopaki, bo się posypią warny. Lekceważcie się czy coś.

 

 

 

 

 

 

 

Cris: Ader najwyraźniej chce się pożegnać z forum PE ... przy 80% kilka razy już przymykałem na niego oko... teraz też przymykam...ostatni raz.

Skończcie z prywatą.

Edytowane przez Cris
Odnośnik do komentarza

To się uśmiałem xD

Kim jest Radzimisz?

Chyba,że na MP grał pod innym nickiem - granie z Lukim K,czy chłopkiem który był na MP ósmy, nie uważam za granie z leszczem.Ale możesz mieć swoje zdanie.

 

jakbys kolego gral w najlepsze czesci tej serii to bys wiedzial kim jest radzimisz, czym jest argentyna i kto to jest DON Crespo. czytam ten tamat od dawna ale do teraz wstrzymywalem sie od pisania czegokolwiek. to co napisal mahlik fifowiec jest w wiekszosci prawda. podkreslam w wiekszosci. tez jestem fanem tej gry ader. ale nie jestem slepy.

 

to tyle . pozdrawiam

Skromny jesteś...

 

Pograłem wczoraj kilka meczów i ponownie muszę przyznać, że w kwestii gameplay'u lepszy jest PES.Animacje sztywne, ale co z tego, kiedy gra daje więcej frajdy niż konkurencja.Grając w FIFE raz zasnąłem z padem w ręku, a w PESie nie ma na to czasu, bo wszystko dzieje się tu tak szybko.Widać ogromny progres względem dema.Nie mówię, że PES jest lepszy.On jest lepszy dla mnie.

 

 

"bo przecież działasz na na tym forum od 3 lat( patrząc na date twojej rejestracji...czyli od czasów PES6 - części od której pes zaczoł swój regres)...więc co my biedni ludzie grający w tą gre ponad 10 lat możemy wiedzieć??prawda??"

 

Od kiedy data rejestracji na forum = wiek użytkownika ?

 

Nie będę offtop'ować, więc odpiszę w tym poście.

 

"a gdzie ja napisałem że odpowiada?? czytamy ze zrozumieniem...lub wklejamy to co chcieliśmy wkleić aby post miał sens... NIE SPAĆ!!ZWIEDZAĆ!!"

 

"bo przecież działasz na na tym forum od 3 lat( patrząc na date twojej rejestracji...czyli od czasów PES6 - części od której pes zaczoł swój regres[To, że zarejestrował się 3 lata temu nie oznacza, że 3 lata temu zaczął grać w PESa] ;) )...więc co my biedni ludzie grający w tą gre ponad 10 lat możemy wiedzieć??prawda??"

(Mniej więcej: "Jak ja grałem w PESa, to ty na goowno mówiłeś jescze papu" :whistling: )

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...