Skocz do zawartości

Trine


izon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie, mnie również demko urzekło. Gra coś w sobie ma, taka jakby "magiczna" trochę ;). Animacja jest taka "miękka", miła dla oka, grafika w ogóle bardzo fajna jest. Ten Trine zresztą przypomina mi troszeczkę Castlevanię. Dla mnie must-have;).

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

wreszcie jest :D

 

ściągnąłem skończyłem dwa pierwsze etapy i jestem wręcz zachwycony

 

-świetne zagadki logiczne

-bajeczna muzyka

-przepiękna oprawa graficzna

-duże,świetnie zaprojektowane lokacje

 

Naprawdę jeśli ktoś lubi platformery z dużą dawną zagadek logicznych i kombinowania niech atakuje ten tytuł bez zastanowienia.

 

edit- nie wybaczę za to brak coopa online bo ten tytuł aż się o to prosi :/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

edit- nie wybaczę za to brak coopa online bo ten tytuł aż się o to prosi :/

 

Paranoja. To tak jakby w Killzone nie było opcji strzelania.... Ale mam nadzieję, żę chociaż offline'owy coop jest.

offlinowy jest :D na jdnej konsoli można grać w trzech(przynajmniej tak pisało w store przy opisie tej gry:P)

Odnośnik do komentarza

Gra jest rewelacyjna i warta zakupu. Poprostu chce sie grac konczysz level i juz zaczynasz nastepny bo chcesz zwiedzic nastepna lokacje. Ta gra by miala potecjal smigania co-op online:(

 

Ps. Czasami wystepuja bugi.

 

 

A tu fota z levelu troche kiepska.

 

http://img15.imagesh.../9375/trine.jpg

 

http://img9.imageshack.us/img9/9863/trinek.jpg

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

Troche drogi ten Trine :/ ale chyba sie skusze - czy posiadacze tytulu moga napisac cos wiecej ? duzo tych zagadek logicznych ? trudne ? (im wiecej i im trudniejsze tym oczywiscie lepiej) czy gra jest dluga ?

 

Drogi to fakt - ale nie żałuję wydanych pieniędzy :)

Klimat jest świetny, grafa bajkowa, muzyka nie nuży i stanowi fajne tło dla zmagań. Zagadki jak na razie raczej banalne.

Zaliczyłem dopiero 5 leveli (z 15) więc jeszcze trochę grania przede mną. Wydaje mi się że gra będzie krótka ale na szczęście będzie miała jakiś potencjał replayability - żeby zaliczyć trofea trzeba na każdej planszy zebrać wszystkie butelki experience - dużo łatwiej jest to zrobić mając już dopakowanego maga. Rozwój jego postaci pozwala "rysować" mosty, tworzyć skrzynie (na początku tylko 1 na raz, potem więcej) co ułatwia dostawanie się w trudno dostępne miejsca.

Gra umożliwia cofnięcie się do dowolnego z zaliczonych już leveli.

Sterowanie jest ok - po chwili przyzwyczajenia śmiga się po planszach bez problemu.

Fabuła sztampowa do bólu - szkoda klawiatury żeby opisywać.

Gram na poziomie trudności medium (no co, casual ze mnie ;) ) i checkpointy są często rozrzucone - czy na wyższym poziomie trudności są rzadziej - tego nie wiem.

 

 

Na razie tyle, wieczorem pewnie wrócę do świata Trine :) to może coś dopiszę.

 

PS. Na razie żadnych bugów nie doświadczyłem

Odnośnik do komentarza

Trafił mi sie bug na levelu Wolvercote Catacombs.Otóż w pewnym momencie trzeba

pokonac wielki szkielet

po czym otwiera sie brama,by przejsc dalej.Slyszalem wyraznie dzwiek otwierania sie przejscia,ale za chorobe nie dalo sie przejsc.Probowalem cofania do ostatniego Checkpointa,ale nic nie pomagalo,musialem wyjsc do glownego menu i od nowa robic level.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...