Skocz do zawartości

Trine


izon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wygląd jak z Valkyrii, gameplay jak jakiś Bionic Commando - Ghost'n'Goblins - Castlevania , no raczej sentyment do starych gier przy tej produkcji mi nie wróci (zwłaszcza że sama wprowadza nowe ciekawe pomysły), ale będę sie czuł zaszcynowy móc zagrać w tak interesującą grę :>.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

No też mnie ciekawi sterowanie magiem na PS3, bo na PC raczej pada można se olać :/ (sterowanie klawierką i gryzoniem jednak jest niesamowicie wygodne tutaj, przynajmniej ja tak uważam :P).

 

Cóż mogę napisać po demie ?, na pewno będe mieć pełną wersje, na pewno gra będzie w dechę z qmplami w coopie.

Możliwości przechodzenia problemów stawianych na drodze jest kilka, co cieszy - wojownik rąbie i zgniata swoim ciałem z dużej wysokości, złodziejka może uciekać przed zagrożeniem za pomocą swojej liny, wspiąć się na duże wysokości i stamtąd pozbyć się openentów za pomocą łuku (przeważnie jej używam, moim zdaniem jest najlepsza, istny z niej spider man la' Altair :>), no i mag który ... może przypierdzielić telekinezą (fajny bug btw kiedy szkielety się wspinają na skrzynkę, mag ją podnosi i już po nich). Zdecydowanie pozycja warta wyczekiwania (zwłaszcza dla coopa !), filmy z masterowania poziomów na pewno będą robiły wrażenie, bo sama gra jest dynamiczna jak cholera.

 

BTW: Chciałem nagrać theme Trine z menu, ale mam narazie pewne komplikacje z tym, nie wyłapuję dźwięku (skubańcy dobrze zabezpieczyli ścieżkę dźwiękową, sami fundują pełną wersje PC z 3 mp3'kami sic !).

 

BTW2: A zresztą ten koleś już ma theme > http://moviecrew.nl/wordpress/wp-content/u...trine_theme.mp3

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...