Skocz do zawartości

Trine


izon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wracając do tematu pucharków, nie rozumiem czemu dostaliśmy standardowe ikonki - pecetowe achievementy prezentują się kapitalnie -> click!

Posłuchali się ciebie ;). Wraz z dzisiejszym patchem 1,01 pucharki zmieniły wygląd na te pctowe, ale są w beznadziejnej jakości.

Heh, rzeczywiście :) Jednak nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tą jakością, dla mnie są wporzo ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość ChOomik

Flower Power zrobiłem w czwartym levelu. Kilka prób i trofeum powinno Ci wpaść.

 

Platynę w Trine ostatecznie udało mi się zdobyć w zeszły weekend. Ogólnie jestem zawiedziony grą, ponieważ spodziewałem się po tej że wciągnie mnie na całego. Oczywiście tak nie było i dawkowałem sobie jeden poziom dziennie. Jedynym z niewielu pozytywów było trofeum w świątyni Sareka, które może i wielu uważa za proste, jednak dla mnie było hardkorem ;) Szczerze mówiąc ogólnie nie polecam jeśli ktoś jeszcze tego tytułu nie kupił. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ponoć gra staniala, za ta cenę po jakiej teraz jest na PSN(bodaj 36 zł) warto brać. Trine oferuje dobrych kilka godzin solidnej rozrywki. Mnie gra nie powalila - z czasem

nudzi, w ogóle nie ma fabuły. Ma za to fajny design i ogólnie graficznie prezentuje się ciekawie. Inna sprawa czy to wystarcza w swiatecznym zalewie dobrych tytułów. Na moim dysku gra czekała ze 2 miesiące zanim do niej przysiadlem na dłużej. Aha - chyba jestem du.pa w platformowki bo puchar ,,Better than developers'' napsul mi dziś sporo krwi zanim w końcu wpadł.

Odnośnik do komentarza

fantastyczna gra na dwie osoby. Moja żona wciągnęła się niesamowicie w rozgrywkę i graliśmy na dwa pady. Wtedy zabawa jest przednia - jedna osoba jako mag może przestawiać przedmioty, rycerz chroni ją tarczą przed łucznikami (jaja są jak żona była magiem i chroniąc ją dostałem od niej w ryj jakimś głazem)

grę kończy się w ładne kilka godzin, fabuła to lipa, fajny wykreowany. kolory świat urzeka a gameplay jest łatwy i przyjemny. polecam

Odnośnik do komentarza
(...) Gra porządna, ale jest wiele lepszych tytułów moim zdaniem. (...)

 

Pośród casualowego badziewia na PSS? Wątpię. ;)

 

- - -

 

I tak - dziś skleiłem platynę. Odnoszę wrażenie że trophy są zbugowane (gram na wersji 1.01). Master Ninja nijak nie chciało mi wpaść. Za którymś razem zirytowałem się i zacząłem bezsensownie mashować, zmieniając kierunki i... hmm wpadło. Trophy za 500 obiektów wleciało przy dwustu iluśtam (to akurat plus; co za kretyn wymyślił aby zmontować 500 obiektów, jeszcze zrozumiałbym gdyby chodziło o całą grę, a nie o jeden level...). Trophy za brak zgonu na very hard w wieży wpadło przy jednej śmierci (miałem duperel wskrzeszający dla tej postaci). Puchar za przejście poziomu bez zabicia ani jednej kreatury też chyba zbugowane (podobno sami twórcy zdementowali jakoby śmierć przeciwnika nie poniesiona z naszej ręki też wpływała negatywnie na ten trofik - ok, ale ja raz jeden szkielet przygniotłem kamienną piącha, a drugi dostał w jelita "na duke nukem"...).

 

Ogólnie rzecz biorąc mogę polecić każdemu tą grę. Przyjemny baśniowy klimat (narrator, światło), nawet dobra muzyka (choć mnie z czasem zaczęła wnerwiać ;]) i to co mnie urzekło: oldschoolowe podejście z naciskiem na zbieractwo i elementy rpg.

 

Sześciu dych bym nie dał, ale za 36zł to bym się nie zastanawiał nawet.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dla przykładu Braid... serio trochę pochopnie obrzucasz inne tytuły błotem, a dobrych jest więcej...

 

Trochę uogólniłem, fakt. W Braida jeszcze nie grałem, ciągnie mnie do tej gry, ale nie jestem przekonany czy 36zł to dobra cena. Z gier z PSN, które trzymają poziom mogę wymienić jeszcze Flower (choć raczej w aspekcie artystycznym), Linger in Shadows (jak poprzednik, to nawet nie gra w sumie), R&C Quest for Booty (jak dla mnie za drogi), na WipeoutHD się srogo zawiodłem... co tam jeszcze? aha, PixelJunk Eden/Monsters/Shooter - niezłe, ale też imo za drogie w stosunku do tego co oferują; Worms - niestety, remake pierwszych robaków, ubogi i krótki - do online ok, ale single się kończy po dwóch godzinach gry... Mam nadzieję, że przeportują Worms Armageddon z klocka - nie wiem czy to remake z PSX/PC/DC ale jeśli tak to wyczekuję jak trawa dżdżu. :) W każdym razie, wg. mnie Trine jest w najkorzystniejszej sytutacji biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości i długości gry. To chciałem przekazać. ;)

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

PixelJunk: Monsters jest wart więcej niż ta śmiesznie niska cena. Gra na długie godziny szczególnie jeżeli chcemy mieć wszędzie tęcze.

 

http://mygracze.net/gry-z-psn

 

Tu mam listę wszystkich gier na PSN. Świetnych gier jest sporo: WipeOut, Super Stardust HD (rewelacja), Prince of Persia Classic, PAIN (ale do tej sam jeszcze się nie przekonałem) czy teraz Hustle Kings. Nie można zapominać o echochrome. Trine należy na pewno do czołówki. Ale nie zgodzę się, że gry są kiepskie, nijakie itp.

Odnośnik do komentarza

Dla przykładu Braid... serio trochę pochopnie obrzucasz inne tytuły błotem, a dobrych jest więcej...

 

Trochę uogólniłem, fakt. W Braida jeszcze nie grałem, ciągnie mnie do tej gry, ale nie jestem przekonany czy 36zł to dobra cena. Z gier z PSN, które trzymają poziom mogę wymienić jeszcze Flower (choć raczej w aspekcie artystycznym), Linger in Shadows (jak poprzednik, to nawet nie gra w sumie), R&C Quest for Booty (jak dla mnie za drogi), na WipeoutHD się srogo zawiodłem... co tam jeszcze? aha, PixelJunk Eden/Monsters/Shooter - niezłe, ale też imo za drogie w stosunku do tego co oferują; Worms - niestety, remake pierwszych robaków, ubogi i krótki - do online ok, ale single się kończy po dwóch godzinach gry... Mam nadzieję, że przeportują Worms Armageddon z klocka - nie wiem czy to remake z PSX/PC/DC ale jeśli tak to wyczekuję jak trawa dżdżu. :) W każdym razie, wg. mnie Trine jest w najkorzystniejszej sytutacji biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości i długości gry. To chciałem przekazać. ;)

 

 

Braid jest biedny i nudny. Zreszta na steamie mozna go miec za 10 zeta co jest adekwatna cena.

 

Z dobrych na PSNie jest jeszcze Soldner-X ,Super Stardust i Savage Moon. Ale szczerze mowiac poza ta 3 + Flower+ Wipeout to reszta jest nieoplacalna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...