Skocz do zawartości

Moja pierwsza platyna


stoodio

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją pierwszą platynę wbiłem w Killzone 3 i to parę dni temu :D Trudno nie było choć Elitarny i trofka z Mawlrem dają radę.

 

Szkoda, że za czasów PSXa nie można było się za bardzo pochwalić wymaksowanymi grami :(

 

Na następny ogień idzie Aliens Colonial Marines, w którym został mi jeden achik, oczywiście to ten "ukończ wszystkie wyzwania" ;/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

I w końcu ja mogę coś napisać w tym temacie. Jak wielu - Uncharted 2. Najlepsza gra na rozdziewiczenie. Napewno to nie ostatnia moja platyna, ale raczej to nie będzie mój nałóg. Chętnie scalakuję gry, które mi się cholernie spodobają albo w jakiś sposób zasługują na to, bądź gry w których chciałbym mieć platynę ale niekoniecznie będzie to przyjemne np. Mirror's Edge czy Shadow of the Colossus.

Sam proces calakowania odbywał się wyboiście. Do ostatniego przejścia wziąłem się dość żwawo, parę pierwszych poziomów poleciało w jeden dzień z automatu. Potem coś mnie wybiło z rytmu i grałem trochę z doskoku co cholernie męczyło i zniechęcało, bo znowu te poziomy, które już przeszedłem, bo zero zaskoczenia, no i w sumie się zmuszałem. Następnie grę pożyczyłem koledze i kiedy wróciła do mnie po dwóch, trzech tygodniach to odpaliłem sobie na chwilkę, bo na nic konkretnego nie miałem akurat wtedy ochoty i fajnie byłoby sobie postrzelać w U. W którymś levelu zaczęło mi brakować amunicji przez moment i trzeba było zagrać bardziej "po cichu", licząc naboje, ogarnąć trasę i czas metodycznie eliminując przeciwników; małe zagapienie, pare kulek w Drake'a i kolejny raz wczytanie checkpointa by skorygować nieco plan działania (tego wyeliminuje po ciuchu zza ściany, do tamtego zajdę z lewej strony żeby trzeci mnie nie spostrzegł, potem zostają już przeciwnicy, których nie da sie zlikwidować z zaskoczenia więc plan strzelania - tego ze snajperki, na tamtego dwa granaty, zmiana pozycji, bo po lewej leży bazooka, która przyda mi się na czwartego, tym razem opancerzonego... uff) i w taki właśnie sposób przechodziłem ostatnie etapy. Fragment, który trwa 10 minut u mnie trwał po godzinie i więcej. I cholera jasna akurat to mi straszną frajdę sprawiło. A amunicji nagle było tyle, że masakra :)

Ogólnie fajne uczucie, że w końcu ta pierwsza platynka :)

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A ja dla odmiany inFamous, który był jeszcze darmowy (kiedy to był słynny włam do PSN).

Świetna gra, zaczełem od tego, iż pobrałem jej demo, by sprawdzić, czy jest warta kupna i uznałem, że to badziew (wbrew temu co mówiły recenzje) i zrezygnowałem. Potem była za darmo i szybkie 3 przejścia gry dały mi platynkę, choć zbieranie odłamków było irytujące, bo było napisany tylko to ile się ich ma.

 

Polecam jeżeli ktoś nie grał, choć ma trochę wad i mogła by być bardziej rozwinięta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...