Skocz do zawartości

Moja pierwsza platyna


stoodio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

 Super Street Fighter 4: Arcade Edition, zaliczona we wrześniu, po trzech mieisącach mordęgi, oczywiście satysfakcja z tego czynu konkretna.

 

To mógłbyś oddać głos na poziom trudności platyny, w końcu jesteś z forum PE. Tutaj masz linka:

 

http://www.psxextreme.info/topic/100280-platinum-club/

 

Acha, platynę masz w Super Street Fighter 4. Ja też mam dodatek arcade edition, ale na liście platyn w trofkach piszę tylko: Super Street Fighter 4.

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

U mnie pierwszą platynką był Far Cry3, czyli nie tak dawno temu zresztą. Parcia nie mam na trofea, ale nie powiem że to nie wciąga. Na pewno będę polował na większą ilość pucharków. BTW, uwielbiam ten dźwięk gdy wpada trofik, chętnie ustawiłbym go sobie w telefonie jako melodyjkę pod przychodzący sms :)

Edytowane przez sccorp84
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dead Space.

Moja pierwsza platynka, wbita dwukrotnie, na dwóch kontach PSN. Gierka genialna i ostatni prawdziwy survival-horror (dwójka to również świetna pozycja, ale klimat się gdzieś ulotnił). Niesamowicie gęsta atmosfera i świetna historia sprawiają, że jest to tytuł, który w moim prywatnym rankingu ustępuje miejsca zaledwie westernowi od Rockstar. Trofea? Łatwe (3/10) ponieważ grę przeszedłem chyba z pięć razy a platynkę wbiłem dwukrotnie, więc znam ją jak własną kieszeń. Dzięki trofeum One Gun, zobaczyłem, że używanie tylko jednej broni (Plasma Cutter) to najłatwiejsza droga do sukcesu - same korzyści - upgrade'y i amunicja tylko do jednej broni a cała reszta na handel. Przejście na najwyższym poziomie trudności nie jest jakoś specjalnie trudne a dzięki używaniu tylko jednego guna pod koniec gry mamy tyle amunicji, że musimy ją wyrzucać :). Kto nie grał ten trąba - to trzeba poznać - polecam!

 

EDIT: Sorry, ale przekopiowałem swój wpis z forum, gdzie każdy tytuł ma swój własny temat i tam było oczywiste, o jaką nazwę chodzi - już poprawiłem :)

Edytowane przez WrednyPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...