Skocz do zawartości

Moja pierwsza platyna


stoodio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pierwsza platyna to Resident Evil 5 . Nie jest trudna, o ile gra się online. Cały myk polega na tym, że po przejściu gry odblokowywuje się możliwość kupna za punkty infinite ammo (trzeba mieć jednak pukawę ulepszoną maksymalnie). Wtedy z odpowiednim arsenałem gra jest znacznie mniejszym wyzwaniem, i przypomina bardziej slasher'a niż survival horror ;p Tylko na jedno trofeum musiałem się pseudo-ustawić, ”Be the knife” gdzie trzeba nożem trafić wystrzeloną strzałę, to kwestia cierpliwości, więc kompan musiał stać i patrzeć jak się męczę (potem analogicznie na odwrót :P ) . Co do odznak, to goście w online często pomagają ;)

Odnośnik do komentarza

"Be the knife" Był IMO banalny. Swoją drogą, sam w tej grze platyny nie zdobyłem, bo płyta się porysowała podczas transportu.:( Ale grę i sam zestaw trofików wspominam bardzo dobrze...

 

Z kolei moją pierwszą platyną jest Tekken 6 zdobyty jakiś czas temu. W sumie nawet Nightmare Train nie był taki trudny, w przeciwieństwie do NANCY. Ile to ja sie przy tym namęczyłem...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja dopiero chce zdobyć pierwszą platyne może ktoś doradzi jaka gra będzie najlepsza.:thumbsup:

 

Spróbuj w GTA 4 albo WipeOucie HD. Do końca weekendu powinieneś wbić platynki w każdej z tych gier. Banalna sprawa :thumbsup:

 

Ja mysle, ze Gran Turismo 5 i Ninja Gaiden Sigma 2 sa latwiejsze

 

KillZone 2 (poziom elite - końcówka banalnie prosta) Resistance 2 (10 000 kill'i jeszcze dużo ludzi w to gra) :thumbsup:

 

Pierwsza platyna - InFamous :wub:

Edytowane przez KillMiki
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja dopiero chce zdobyć pierwszą platyne może ktoś doradzi jaka gra będzie najlepsza. :thumbsup:

 

Spróbuj w GTA 4 albo WipeOucie HD. Do końca weekendu powinieneś wbić platynki w każdej z tych gier. Banalna sprawa :thumbsup:

 

Ja mysle, ze Gran Turismo 5 i Ninja Gaiden Sigma 2 sa latwiejsze

 

KillZone 2 (poziom elite - końcówka banalnie prosta) Resistance 2 (10 000 kill'i jeszcze dużo ludzi w to gra) :thumbsup:

 

Pierwsza platyna - InFamous wub.gif

i jeszcze demons souls nalezy rozważyć + SFIV

 

u mnie pierwszy był God of War 3 albo Dante Inferno... raczej GoW

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie da się tego sprawdzić. Żyć do końca życia ze świadomością, że nigdy nie dowiesz się którą platynę zrobiłeś najpierw - chybaskoczezdachunabanie.pl

 

przy każdym pucharku jest przecież data zdobycia, więc troszkę wysiłku i sprawdzisz.

 

Ty no proszę cię, przecież polewam. Link podsumowujący moją niesamowicie ukrytą ironię chyba jednak ją dość poważnie demaskuje :)

 

A pierwszą platynę zrobiłem chyba w Tekkenie 6 albo Trine, zaraz sprawdzę.., ano tak przecież nie da się :D

 

przepraszam ale zaspany jestem i dalej nie łapie tej Twojej ironii, skomentowałem tylko możliwość sprawdzenia, nie sens tego tematu + nudzę się w robocie i sprawdziłem: TEKKEN 6 : 5 listopad 2009 ... koniec off'a ... pozd Takeshi

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

moja pierwsza platynka to uncharted. tydzien pozniej wbilem tez w dwojce. bardzo latwe platyny. skarbow szukalem bez zadnych faq, wiec zrobilem je uczciwie ;]

 

czasu na granie nie ma tyle co kiedys wiec raczej nie staram sie robic platyn. rzadko kiedy da sie wbic plat. za pierwszym przejsciem, a nie chce mi sie kazdej gry przechodzic po kilka razy ;p

 

aczkolwiek teraz planuje wbic w batmanie, bo gierka jest przednia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...