Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

cap dostał kulkę po prostu od crossbones'a, tutaj sprawa jest bardziej skomplikowana bo peter żyje, ale jednak "nie żyje" :).nie chcę się powtarzać, ale przeczytajcie sobie ostatni arc "dying wish". ta cała akcja ze spider-manem w f4 to dobra w chu.j, parker zawsze był blisko z pierwszą rodziną marvela a blaze to jeden z jego najlepszych ziomeczków więc zaadaptowanie go do teamu kiedy human torch był "martwy" było jak najbardziej naturalnym wyborem. numer f4 kompletnie bez dialogów poświęcony całkowicie żałobie po johnym, albo jak peter pomaga przejść przez żałobę synowi reeda i sue to jedne z najlepszych mainstreamowych komiksów ostatnich lat. z resztą to wymyślił hickman, który swoją drogą jest geniuszem. jak ogarnie się 3 letni run jego fantastic four i połączy wszystkie nitki jaką epicką historię miał obmyśloną to musk rozyebany. teraz piszę avengerów co tylko pozytywnie wróży na przyszłość.

 

zapomnij o przeszłości i enjoy dobre w ku.rwę historie obrazkowe dla dzieci.

 

a z viktorem von doomem też dobra akcja uwięziony jest już po raz setny chyba w jakimś alternatywnym uniwersum czy kichu.j gdzie poświęcił się żeby uratować valerie i reszte future foundation tylko znalazł infinity gauntlet czyli podejrzewam, że jakoś pod koniec roku jak już wojna z ultronem się skończy to wróci na pełnej ku.rwie i znowu najlepszy villain marvela będzie siał spustoszenie ;).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

parker zawsze był blisko z pierwszą rodziną marvela a blaze to jeden z jego najlepszych ziomeczków więc zaadaptowanie go do teamu kiedy human torch był "martwy" było jak najbardziej naturalnym wyborem. numer f4 kompletnie bez dialogów poświęcony całkowicie żałobie po johnym, albo jak peter pomaga przejść przez żałobę synowi reeda i sue to jedne z najlepszych mainstreamowych komiksów ostatnich lat.\

78191010.jpg

oooo! tak jej pomagał!

 

 

 

 

 

 

 

Tak. Uważam to za za(pipi)iscie smieszne.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie polecam eventów bo są chu.jowe, ale jak już masz parcie to bierz "annihilation" czy tam "war" jest jeszcze w tytule albo "wave". łykniesz trochę kosmicznego marvela i zaznajomisz się z guardians of the galaxy przed tym jak w 2014 podbiją kina na całym świecie.

 

Wolalbym cos ze znanymi herosami.;)Az taki fan nie jestem , zeby lykac wszystko co leci.;)

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział jakie będą kolejne komiksy w kolekcji Marvela to: 4# Wolverine (Millera) 5# Birth of Venom 6# X-Men: Dark Phoenix.

 

Gdzie znalazłeś info o kolejnych numerach? Jakoś na ich stronie nie mogę znaleźć...

Z góry dzięki za odpowiedź.

c610ebcb03afa8816f6aaf7574e188b4_original.jpg?1354879996

Odnośnik do komentarza

Dzięki Ukyo. Tą listę ktoś już kilka stron temu wrzucił i ją widziałem. Natomiast bardziej chodziło mi o kolejność wydawania historii bo chciałbym wiedzieć co będzie w następnej paczce, a nie mieć niespodzianki. Przecież powinni podać co najmniej 4 numery do przodu co się pojawi, a tu na oficjalnej ani słowa o tym. Dodatkowo mogą zajść jakieś zmiany w stosunku do podanych tytułów bo te są oparte na tym co wyszło w UK. No, ale jeśli jednak nic się nie zmieni to największa wtopa, o czym wcześniej wspominałem będzie z Astonishng X-Men Wheadona, gdzie będą wydane tylko dwa tomy obejmujące połówę run-u, a więc pozostałe dwa trzeba będzie kupić u Muchy. Lipa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...