Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych co czytałem to polecam House of M ->Civil War->Planet Hulk->World War Hulk w tej kolejności czytać.Warto się jeszcze Deadpoolem zainteresować(fajny humor i sporo crossoverow).

 

Dodatkowo warto wykupić sobie abonament na stronie marvela(10$ na miesiac lub 5 jesli oplacisz rok z gory) gdzie masz wszystko ladnie skatalogowane.Co prawda brakuje trochę komiksów,ale z tego co patrzyłem to wszystkie ważniejsze serie i eventy są zawarte.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja dzisiaj anulowałem prenumeratę - komiksy są dostępne u mnie bez problemu i będę sobie wybrane pozycje kupował. Po pierwszych 3 tomach stwierdziłem, że jednak te współczesne komiksy jakoś mnie nie jarają i wolę klasyki. Kwestia finansowa i cięcie wydatków też miało jakieś znaczenie :P

 

30 lecę po Venoma, niach niach :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Oni to wypuścili tak po 40 tomach obecnej kolekcji w UK. U nas jeśli się pojawi to na 99% po wyjściu kompletnej obecnej - dwie takie serie naraz dla naszego małego rynku to by overkill był :P

 

Zresztą dla kogoś kto mieszka w UK to są grosze, ile u nich taki jeden tom kosztuje - 7 funtów? To jak dla nas 10 zł.

Odnośnik do komentarza

Marvel rozpoczyna w UK nową 60 tomową serię :Dhttp://www.mightiest...collection.html

 

2ed1an5.jpg

Za(pipi).iste, pewnie się pojawi i u nas po obecnej kolekcji. W Anglii wszytsko jest tańsze, bo tam panuje bieda, w Polsce bogactwo więc dla tego wszystko u nas droższe.

 

W tym roku do kin trafi nowy film z Wolverainem, akcja ma dziać się w Japonii. Ten film na bazie tego ostatniego tomu?

PS. Ciekawe jaką popularnością cieszy się ta Wielka Kolekcja Komiksów w naszym kraju. Oby nie małą, bo jeszcze w połowie numerów zrezygnują z wydawania. :/

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Z tego co czytałem to Hathette jeszcze żadnej kolekcji nie wstrzymało, a wydają naprawdę ekstremalne pozycje. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że koszty wydrukowania takiego jednego tomu zamykają się gdzieś w kwocie 5-6 zł więc nie muszą nie wiadomo jakiej ilości sprzedawać żeby się im to opłacało. Idąc dalej - inni wydawcy w Polsce sprzedają takie pojedyncze wydania po 70-100 zł i jakoś ludzie kupują, wiadomo, tu mamy akurat 60 tomową serię, ale nakład będzie systematycznie dopasowywany do popytu. Po trzecie - najbliższe 2-3 lata to prawdziwa ofensywa filmów o superbohaterach i moment na takie wydanie nie może być lepszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...