Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sony miało Racera, Last Guardiam, FFIX, Agent i te różdżki z nowości więc ja wiem czy więcej czy mniej. Wiem jedno, każdy myślał, że pokażą to i to, a jednak też wpadło sporo nowości, że wkońcu nie pokazali wszystkich gier jakie mogli.

 

Policz sobie ile wypisałeś Ty a i ile n/p ja ;)

Odnośnik do komentarza

MS to sequele znanych tytułów. L4D2 to odgrzewany kotlecik. Crackdown 2 to chyba już gdzieś było. Halo Reach to kolejna część nieskończonego tasiemca. Forza to już trzecia część. Zauważcie, że nie oceniam jakości tych gier, bo nie grałem itd. Chodzi mi tylko o to, że są to kontynuacje, więc +/- wiemy czego się spodziewać.

 

U Sony mamy Agent, który nie wiadomo czym będzie. Chyba największe zaskoczenie u Sony to FF14, które jest MMO, a więc czymś zupełnie nowym. Potem mamy Last Guardian, które również by było mega szokiem, gdyby nie wyciekło wcześniej. Wszystko to całkowicie nowe gierki, a nie sequele. Jeżeli mimo wszystko chcemy kontynuacje to God of War 3, Uncharted 2 już czekają.

 

Nie wspominając, że za drzwiami odbywają się pokazy Heavy Rain i nie wiadomo czego jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo
kiedy powiedzieli że GoW wyjdzie w 2009? Marzec 2010 był dla mnie zawsze pewniakiem.

 

Na samym początku roku oficjalne info od Sony poszło - GoW3 w 2009, na wszystkich serwisach polskich i zagranicznych było WTF i dopiero wczoraj się z tego wycofali. Nie czytałes, nawet na tym forum jak ludzie często się podniecali, że jeszcze GoW3 wyjdzie pod koniec roku, to się nie wzięło z powietrza tylko z tej zapowiedzi z początku roku. Oczywiście wszystkie serwisy od razu z.je.bały Sony za ewidentne kłamstwo, bo jeszcze nie było takiego numeru, żeby przesuwać premierę tak wymagającej gry o najmniej 4 miechy wcześniej i część fanów ostudziła swój zapał jak na rozsądnych ludzi przystało, ale wielu dało się karmić tym kitem zupełnie bezkrytycznie.

 

Incognitos: Radzę wejść na Eurogamer i poczytać, FFXIV to już nie do końca taki EX skoro wychodzi na PC to może i na X360, a Agent i jego EX to jak dzisiaj się pisze prawdopodobnie też pic na wodę i taki sam z niego EX na PS3 jak z LP2 na X360 :-) Dlatego cały czas piszę, żeby patrzeć na te gry, które dostajemy w tym roku bo są pewne a to co sobie gadają to może się jeszcze 10 razy zmienić, a w przypadku Sony w ogóle może się okazać nieprawdą.

 

Moc line up'u obu stron taka sama jak dla mnie w tym roku, tyle, że MS zaskoczył jednak tym, że nie będzie odstawał od Sony w 2009 jak to już wszyscy przyjęli.

Odnośnik do komentarza
estel - widocznie MS nie chce "traic" kasy bo sprzedaz LBP i KZ2 (fajne gierki na PS3 w dodatku ex (najbardziej dziwi sprzedaz tego drugiego)) byla slaba. Wola pojsc za czyms sprawdzonym, lub takie czasy nie sprzyjajace robieniu gier na 1 konsole - koszta, watpliwa ilosc sprzedanych sztuk, kryzys, $/eu, itp

 

Nie wnikam co MS chce zrobić, bo nie pracuje w ich dziale strategii. Oceniam konferencje i to co na nich pokazano.

Odnośnik do komentarza

Czytam tą waszą "dyskusję" i bełkoczecie panowie bez sensu. Przerzucacie się ilością i jakością gier, tak jakby to miało jakieś znaczenie. I tak każdy (łącznie ze mną) ma w du.pie co sądzą inni na temat konferencji, bo każdego interesuje tylko to co do niego samego konkretnie trafia. Niektórzy próbują innymi narzucić swoją opinię... cóż, dajcie się dalej prowokować.

 

Natomiast pierwszy raz od dwóch lat (od czasu wydania showshowshow) Zeratul mnie rozśmieszył :D.

Zer, po reakcji publiczności można wywnioskować, kto miał lepszy "show". Ty oceniasz to w pełni subiektywnie, a spójrz na ludzi.

 

Jakoś nie widziałem na konfie Sony, aby Tretton albo Hirai sobie sami klaskali. Co robił niejaki Don z Microsoftu. :rolleyes:

 

I co mnie obecnie najbardziej rozśmiesza u niektórych posiadaczy 360, to to, że jak połowa gier z ich listy "exów" była na PC, to im to w ogóle nie przeszkadzało. Jak teraz FF XIV będzie na PC, to robią z tego, że to żaden ex na PS3, bla bla bla. Hipokryzja na całego.

 

Edit: Poprawiony wyraz.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Glowa mnie boli jak czytam niektore posty.Bawicie sie w wymienianie tytulow, cos ala ''Ja mam lepsze'' i to jeszcze bez glowy.Zastanowcie sie przynajmniej co chcecie udowodnic.Ktora konferencja byla lepsza?Kto ma lepsze excl. na ten rok?Kto dostanie lepsze exlc. w przyszlosci?Inaczej cieszcie sie w odpowiednim temacie.Niektorzy powinni byc banowani za to ze sie wypowiadaja.Hipokryzja,niewiedza,glupota..no i czyste fanboy'stwo.

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza

Jak już mówiłem, jestem fanboyem Star Wars, i mimo, że trailer zrobił wrażenie, to nie powiem, że cokolwiek jest lepsze od Lucasa, bo to tylko 3 minuty, a nie 2 godzinny film. Już widzę, jak BioWare robi taki film dwugodzinny. :rolleyes::lol:

 

Poza tym, nie wiem czym się podniecać. Trailer to zwykły render i nie przedstawia gry w żadnym stopniu. Czy jak gra ma wypasione intro, to trzeba ją od razu kupić? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Pewnie jakieś 80% facetów na widowni, a największy aplauz jak pokazali Hannah Montana i nie mówię o tym jak za drugim razem sobie zażartowali tylko jak prezentowano premiery na PSP - Tak, te brawa na konferencji Sony były bardzo szczere, heh. Szczególnie jak co niektórzy wyli już po 15 sekundach UN2 tak jakby wcześniej nie było na necie kilkuminutowego gameplayu, sony ma po prostu największą armię oddanych fanboi.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Oczywiście... przecież gdyby oklaskiwali nowe Halo, to byłoby szczere. Ech, seria Halo sprzedała się wysokości ponad 20 milionów egzemplarzy, a na sali nie było żadnych fanów... oczywiście. :rolleyes:

 

Wiecie co? Nie chce mi się już wypowiadać w tym temacie. Można gadać, ale ludzie i tak pier.dzielą te swoje smuty. Jak to ktoś napisał - hipokryzja, zero logiki i czysta głupota.

 

Żegnam ozięble, a normalnym ludziom też radzę stąd iść i więcej nie dyskutować, bo nie ma o czym z kim. Do niektórych nie dotrze nawet prosty argument. Tak potrafią być zacietrzewieni. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ogladanie podobnych konfernecji to strata czasu. Zgrabnie rozłożyli 3 gameplay'e na całe dwie godziny - among theivs, assassin i god of war. FF 13 - nic nowego. Kwadratowi zapowiedzieli 14 odsłone, zanim jeszcze zdarzyli wydac choćby jedna z trzech zapowiedzianych trzynastek. Reszta całkiem średniawka, kontrolery, to jak sami powiedzieli prototypy, a zastosowanie, jakie pokazali, jakos do mnie nie przemawia. Dla mnie z tego E3 najbardziej drażniace - prócz ciągłe chwalenia się Sony- było tworzenie całkowicie wirtualnego świata - w domu konsola - granie, playstation network - poznaj ludzi (graczy) pogadaj, zrób swojego chłopka -takiego jak ty - żenada. Jak wyjdziesz z domu to nie zapomnij psp i najlepiej zagraj z kolegami w gt5, w którym nacisk położono na wspólną rozrywkę. Fakt, to jest impreza o grach/sprzęcie ale bez przesady. I za co publicznosc po kazdej wyswietlanej grze bila brawo? Agent od twórców gta - brawo, gra dla dzieci - brawo, dupa maryny - brawo, 14 final za 5 lat- brawo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...