Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak można porównać nic nie pokazujący trailer MGS: Rising z długim gameplayem dema GoW III.. I orzec remis? Brak słów ;| Rozumiem jak obie gry wyjdą to może być to prawdziwe, ale komentujemy i oceniamy to co zobaczyliśmy.. A Kojima wczoraj właściwie zakomunikował tylko, że gra wyjdzie i tyle.

Edytowane przez Grabar
Odnośnik do komentarza

No i po konferencji, czas ochłonąć i zebrać myśli, co takie łatwe nie będzie.

 

Zacznę od PSP. Cena PSP Go! przyzwoita. Gry, Jak & Daxter, GT, nowy Resident Evil, i zdecydowany numer jeden, kolejna część MGS! Jeżeli dobrze pamiętam, akcja dzieje się 10 lat po wydarzeniach z MGS3. Kojima podkreśla, ze jest to pełnoprawna kontynuacja MGS (w przeciwieństwie do wczorajszej zapowiedzi na PS3, X360 i PC). Jedyne co rozczarowało, to trailer, taki mało "MGSowy". Nie wiem czy zauważyliście, ale Fat Princess był prezentowany na PSP, pomyłka?

 

Przejdźmy do PS3. MAG zapowiada się interesująco, nie kręci mnie rozgrywka z taką ilością graczy, ale ta prezentacja przekonała mnie, że może z tej gry coś będzie. AC2 wygląda i zapowiada się świetnie. Ktoś czekał na grę WRC? No to dostanie WRC i na dodatek NASCAR w GT5. Zniszczenia potwierdzone, szkoda, że pokazali tak mało. Uncharted 2 niszczy, tak przepełnionego akcją gameplayu już dawno nie widziałem, a sama końcówka z zawalającym się budynkiem... wow! The Last Guardian, stary trailer na nowym silniku z kilkoma nowymi wstawkami. Kilka momentów czystego gameplayu, które wyglądały aż za dobrze. Tytuł obowiązkowy. GoWIII, nie wypowiadam się o grafice, jakość podczas tego pokazu była fatalna. Zapowiada się więcej, krwawiej, bardziej brutalniej... mniam. No i wiedziałem, premiera w marcu :).

 

Nowe tytuły, czyli Lost Palnet 2 na PS3 zapowiedziany, FF XIV ekskluzywny dla PS3, no i nowy projekt R*, czyli Agent. Szkoda, że zero konkretów, co i jak, ale jeżeli mowa o grze od R*, na dodatek wykupionej przez Sony, to musi być coś. ModNation Racer wywołał mieszane uczucia, ogrom możliwości, ale to takie Crash Team Racing, ale z drugiej strony, CTR, czy Mario Kart to świetne tytuły, więc nie skreślam tej gry. Nowy kontroler... na początku, co to ma być? Kalka Wii? Dopiero pod koniec przekonałem się do tego, walka z tymi kościotrupami wypadała fajnie (strzelanie z łuku rządzi!). Mimo wszystko, kontroler skierowany dla niedzielnych graczy, chyba, że Sony zdecyduje się wydawać "poważne" gry. Może coś z tego będzie, ale ja wole normalnego DS3 ;)

 

Podsumowując, konferencja dobra (lepsza niz rok temu), zabrakło mi tylko informacji o Heavy Rain i VidZone, ale targi jeszcze trwają (HR jest na E3!). Mamy Uncharted2, MAG, GT5, GoWIII, The Last Guardian plus nowe eksluzywne tytuły (FF XIV, Agent, ModNation Racer). Jestem w pełni zadowolony.

 

Teraz czekam na materiały z tych gier w NORMALNEJ jakości. Aż się boje spotkania z Uncharted 2, TLG i GoWIII :thumbsup:

 

PS. Bym zapomniał Final Fantasy VII na amerykańskim PSS! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
A Teddy to juz naciągasz te swoje teksty...

 

Na takie konferencje nie wolno patrzec egoistycznie tzn tylko gry dla mnie.

To że Ciebie nie itneresuje GT5 czy Final Fantasy to twój problem... ale te gry to ikony, legendy wsród gier i to sie liczy że np FF będzie ex dla PS3 nawet wtedy że TY nie będdzisz w nią grał...

??? Ja tylko napisałem, że nie widziałem znaczka na końcu prezentacji FFXIV, a Ty tu sobie jakieś ideologie dorabiasz. Nie napisałem tu nic o GT5, ani, że nie będę grał w Finala bo to crap. Boże...

 

Edit: Aha w takim razie nie ma sprawy :]

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

A tak na marginesie: Jesli ktos tam do porownywanych exclusive dorzuca tytuly ktore nie byly zaprezentowane, to niech ktos wliczy "Gears of War 3", bowiem gdy dowali sie ta gre, to sie nie robi juz tak rozowo po stronie Sony :]. God of War 3 vs Gears of War 3 ??. Prosze bardzo...

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza
Apropo AGENTa - nie bralem go po uwage przy porownaniu, bo trudno zeby brac na powaznie bialy napis na czarnym tle... :] pierwszy gameplay z tej gry zobaczymy pewnie najwczesniej za 2 lata...

 

Po stronie MS zapomnialem np o ALANie WAKEu...a przeciez gra byla prezentowana w formie kopiacego tylek gameplay :]

Alan włąśnie był moim największym rozczarowaniem.

Dla mnie ważne że sony pokazało dużo materiałów już grywalnych a nie na filmikach jak u MS. Prawdopodobnie ukaże sie demo GoW3 co oczywiście cieszy. Dużo nowych obrazków Z FF13 w porównaniu z MS, no i 14. Gra od R* to narazie napis ale dobrze wiedzieć że nadczymś fajnym pracują. Szkoda że nie pokazali HR w grywalnej postaci ale zato leciał w zapowiedziach gier które ukażą sie w 2009 r wiec jest nadzieja ^_^ GT5 zasugerowali nam że będą zniszczenia i myśle że NIE do końca to był render.

Po prezentacji Uncharted konferencja dla mnie mogła sie już skończyć. Nie pokazali jeszcze THE Agency,Fat Pinces(które bedzie na PSP ?). Był urywek dodatków do Motorstorma to mnie cieszy. FF7 na PSN. Myślę że sony pokaże dużo więcej za ok 3 miesiące we wrześniu na targach w Niemczech. AC fajnie wyglądał, ale jeśli te urywki z czystego gameplayu ukażą się prawdą z gry The Last Guardian no to nie mam pytań. Nie pokazali jeszcze Pets(te zwierzątka sterowane kamerką) ale pewnie zostawili to na następne targi. Ratcheta nie pokazali no ale targi jeszcze się nie kończą i mam nadzieje że jakieś nowe materiały jeszcze wypłyną.

Chinskie Pałeczki wymiatają 8)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...