Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do Final Fantasy, to skoro trzynastka popłynęła na X360, to po online'owym XIV ekskluzywności bym się nie spodziewał (FF XI było online i wskoczyło nawet na PC).

 

Konferencja bez rewelacji, jak dla mnie, a jestem raczej zwolennikiem konsol Sony (z wielu względów). Nie było zaskoczenia wielkiego w temacie gier (zresztą nie wiem jak Wy, ale mnie od kilku dobrych żadna impreza E3 nie zapewniła szokującego newsa, coś, o czym NIC by się wcześniej nie wiedziało). Na pewno duże wrażenie zrobił Las Guardian, niesamowita grafika przede wszystkim (nie chcę się za bardzo wypowiadać na inne aspekty), ten zwierzak, pomimo swojej formy, jest chyba najbardziej realnie wyglądającym zwierzęciem w grach :).

FF IV i GT5, tudzież ta gierka z rozbudowanym edytorem (bardzo bajerzaste) mi raczej zwisają, GoW 3 miażdży, choć mocno zalatuje poprzednimi częściami (w sumie wali mnie to, ta gra to must have). MGS na PSP fajna sprawa, no ale znowu mieszają w historii, ciągną moim zdaniem nieco na siłę, ale i tak zamierzam to zaliczyć.

Patent z pałkami do PS Eye ciekawy, nawet bardzo.

Reszty nie komentuję.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiscie zaluje ze FF XIV bedzie gra online.. Mialem nadzieje ze tak jak na psxie uda sie wydac w jednej generacji 3 normalne fabularne Finale. Z drugej strony bedzie jeszcze Versus wiec kto wie moze jeszcze wydzadza cos po XIV.. Tak naprawde zal by bylo silnika robionego przez tak dlugi okres czasu tylko na dwie gry...

Odnośnik do komentarza

 

Natal na PS3 wcześniej od premiery nowej kamerki MS, czyli Eye Pet. Dotychczas myślałem, że te trailery z gry to poniekąd ściema, ale teraz jest pod wrażeniem. Perfekcyjna gra na na prezent gwiazdkowy. Za mało jest gier na PS3 tak fajnie wykorzystujących PS Eye.

Odnośnik do komentarza

@Grigori

Ale żeś wymyślił ;)

 

Targi, targi i po targach. Wypadałoby kilka słów podsumowania napisać.

 

Największym zaskoczeniem targów był dla mnie Projekt Milo. Nie sądziłem, że coś takiego jest/będzie możliwe. Cieszy mocny line-up PS3 i wsparcie dla PSP, martwi brak jakichkolwiek konkretów odnośnie ME na PS3. Ogólnie targi oceniam pozytywnie, bo i było zaskoczenie (chociażby FF14), i coś czego już się spodziewaliśmy (leak Trico).

 

Konferencje w tym roku nie były jakieś mega. MS jak zwykle uderzył komercyjnie wynajmując jakieś gwiazdki, Wii to w ogóle inna filozofia, Ubisoft skupił się na serii Imagine, EA było simsowe, a Sony jak to Sony - mamy coś co was zmiecie, ale zagracie za rok, hihi!

 

Ogólnie nowe zaprezentowane kontrolery (Natal/Dildo) wprowadziły powiew świeżości do branży. Będzie o czym gadać.

Odnośnik do komentarza

Co to jest Projekt Milo.. sry za niedoinformowanie.. Wedlug mnie jesli chodzi o podsumowanie to najlepiej wypadly Sony i Ubisoft a najgorzej Square-Enix i Nintendo. Sony mnie utwierdzilo ze przez najblizsze lata bedziemy grac w najlepsze exclusivy (w tym roku zamiatajacy Uncharted 2- wiem bo gram w betke hihi), pozniej kolejne hity. Ubi to Splinter i genialnie wyglądający AC 2. Natomiast Nintendo i Square nie pokazaly praktycznie nic i to boli. Szczerze mowiac ostatnio maialem ochote kupic Wii ale nie dlatego ze cos mnie wyjatkowego w polityce N pociagnelo. Odnalazlem pare gierek, ktore sa swietne a prawie w ogole nie byly promowane.. Co tu jest nie tak.

 

Najwieksze pozytywne zaskoczenie ?? Gry na psp! To co zostalo pokazane z MGsem i nowym Jakiem na czele sklania mnie do kupna tej konsoli jeszcze w tym roku..

Odnośnik do komentarza

Ja po E3 utwierdziłem się w przekonianiu, że PS3 to najlepszy wybór wśród konsol dostępnych na rynku.

Zapowiedzi gierek pozamiatały konkurencję i wiem, że przez najbliższy rok będę miał w co grać :lol:

Sony jak zwykle przebija MS ilością i jakością gierek na wyłączność. Tak było za czasów PS2, tak jest i teraz (a nie jestem fanboyem Sony, bo przed PS3 miałem właśnie X'a pierwszego)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...