Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko dodam od siebie, ze FFIVX prezentuje sie elegancko ale trzeba byc mocno naiwnym zeby wierzyc, ze ta gra wyjdzie tylko na ps3...

FFXIII bedzie slabe i kazdy nastepny trailer mnie w tym utwierdza.

The Last Guardian bedzie bankowo swietny.

GT5 teaser - parodia, i nie bardzo kumam ludzi jarajacych sie wrc w gt5, chyba nie graliscie trybu rally w poprzednich gt...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja podsumuje E3 w jeden sposob - nadal sie ciesze ze mam obie konsole...po raz kolejny przy grach multi bede mogl sobie wybrac platforme na ktorej dana gra bedzie lepiej wygladac i dzialac...a w exy i tak zagram :D i bardzo dobrze...nadal uwazam ze jezeli ktos chce zagrac we wszystkie topowe tytuly musi zakupic zarowno Xa jak i PS3

Odnośnik do komentarza

PS Store ma nowy layout (fajniejszy imo) i opcje search - taki bonus po konferencji ;)

Teraz tylko czekam na trailery na PSS.

 

edit:

pełna lista gier prezentowanych na konfie:

Multiplatform:

 

* Assassin's Creed 2

* Final Fantasy XIII

 

PlayStation 3 Exclusives:

 

* Uncharted 2: Among Thieves

* MAG

* Agent

* Final Fantasy XIV Online

* Motion Controller

* ModNation Racers

* The Last Guardian

* Gran Turismo 5

* God of War III

 

PSP:

 

* Gran Turismo

* Metal Gear Solid: Peace Walker

* Resident Evil: Portable

* Assassin's Creed: Bloodlines

 

PSN:

 

* Final Fantasy VII

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza
A tak na marginesie: Jesli ktos tam do porownywanych exclusive dorzuca tytuly ktore nie byly zaprezentowane, to niech ktos wliczy "Gears of War 3", bowiem gdy dowali sie ta gre, to sie nie robi juz tak rozowo po stronie Sony :]. God of War 3 vs Gears of War 3 ??. Prosze bardzo...

co ty chlopcze porownujesz... Gears of War 3 - Killzone 3, choc tego tez do konca porownywac nie mozna.

Odnośnik do komentarza
Ja podsumuje E3 w jeden sposob - nadal sie ciesze ze mam obie konsole...po raz kolejny przy grach multi bede mogl sobie wybrac platforme na ktorej dana gra bedzie lepiej wygladac i dzialac...a w exy i tak zagram :D i bardzo dobrze...nadal uwazam ze jezeli ktos chce zagrac we wszystkie topowe tytuly musi zakupic zarowno Xa jak i PS3

 

Dokładnie :lol: Jeśli chodzi o konferencje sony, to najbardziej mi się spodobał pokaz dildosów. Jeśli to nie była jakaś ściema to nintendo może się pakować. Z gier największe wrażenie wywarł na mnie Uncharted 2 i Assasins Creed 2.

Odnośnik do komentarza

W końcu jakieś connectivity pomiędzy PSP i PS3 w grach Assassin Creed. Bardzo porządnie, aż nie wiadomo, w co zagrać tyle tego :-) Motion controllers widać, że pojawią się pewnie na kolejnych E3 w wersji finalnej z jakimiś tytułami. Pewnie dopracują jeszcze tracking osób po zobaczeniu NATALa ;-) Nadal brak Backward compatibility pewnie będzie na 10 rocznicę PS2 jeżeli w ogóle ;-)

Odnośnik do komentarza
Jesli MGS: Rising bedzie pelnoprawna, fabularna opowiescia, to dlaczego nie ??. Ja tam bardzo lubialem Raidana w MGS 2, i jestem jak najbardziej za jego powrotem :)

Ta gra raczej nie będzie miała nic wspólnego z poprzednimi MGS, zresztą sam Kojima wypowiada się o niej w ten sposób...

http://www.ps3site.pl/teoria-spiskowa-wyda...346/#more-18346

9plotkuje się że to slasher! 0_o)

 

Na chwile obecną jedynym pełnoprawną kontynuacją serii, to nowy MGS na PSP. Co podkreślał to sam Kojima (Big Boss 10 lat po wydarzeniach w Snake Eater!). Już nie mogę się doczekać. Szkoda tylko, że na PSP, bo wolał bym na dużą konsole.

 

Odnośnik do komentarza
swoja droga, jak Kojima wszedl na sale to wypatrywalem pomidorow lecacych w jego strone smile.gif wszedl jakby nigdy nic tongue.gif

 

Też tego się spodziewałem. A przynajmniej cichego buczenia. I jeszcze dowalił angielskim na koniec - żeby nie było, że dla Microsoftu bardziej się stara:)

 

BTW: Trailer FFXIV pokazuje ... wielkie nic.

 

Edytowane przez collins
Odnośnik do komentarza

Porównywanie gry dla dojrzałego odbiorcy w postaci Heavy Rain do gry skierowanej w przeciętnego amerykańskiego hamburgera, wychowanego na laserkach i blasterkach, czyli Halo to nieporozumienie.

 

Dla mnie Sony ewidentnie wygrało. Może dlatego, że nie mam Xa. Może dlatego, że jedyny interesujący mnie z wczoraj zaprezentowanych tytułów to Splinter. Może dlatego, że nie interesuje mnie twitter, facebook i inne amerykańskie wymysły dla nastolatków. A w końcu może dlatego, że MS zabrakło czegoś z przytupem; czegoś takiego jak GoW3 czy Uncharted2. I nawet jeśli GoW3 to tylko GoW2 w HD, to mimo wszystko czegoś na taką skalę wciąż na Xie brakuje.

 

 

A na koniec wyszukałem w Xboxowym temacie takiego o to posta.

Czemu posiadacze PS3 śmietnik tu robią, jedyne negatywne opinie to chyba od was, heh. Co, Natal się nie podoba, czy ktoś powiedział, że wyprą pady - NIE, MS po prostu dorzuca kolejne możliwości do X360. Normalne, że nie ma hura optymizmu, bo widać wszystko wyciekło wcześniej, ale gdyby nie było wycieków to by wszyscy szczali po gaciach.

 

Fanboje PS3 do domu :-)

 

Mam wrażenie, że gdyby zamienić w tym poście PS3 na Xbox360 to nic nie straciłby na aktualności. To tak w kontekście poziomu naszej małej "dyskusji".

Odnośnik do komentarza

Tak na chłodno patrząc to każda z konferencji miała swoje plusy i minusy.

 

Plusy u MS to chociażby gameplaye SC:Conviction, Forzy 3 czy Alana Wake'a. U Sony: Uncharted 2 i God of War 3, no i ten Last Guardian chociaż już pokazany trailer mozna było zobaczyc pare tygodni temu.

 

Największe faile? U Microsoftu na pewno gra od Epic. Left 4 Dead 2 również - toż to zwykłe odcinanie kuponów. Nowości na XBL to nic wielkiego, a już tymbardziej dla nas, obywateli ambasad i hoteli całego świata. Chłopiec od Molyneux - wow super, będe mieć przyjaciela konsolę. Stary dziad zająłby się Fable 3 albo jakąś inną grą.

 

A u Sony? Mag, który prezentuje się fajnie na papierze, a na gameplayu myślałem że zasnę. Giereczka ala Mario Kart dobre dla dzieciaków tuż przed komunią. Gran Turismo 5 - śmiech na sali, trailer bez nawet daty premiery. No i trailery gier których nie ma i nie wiadomo kidy będą - FFXIV, Agent i The Last Guardian...

 

Mimo tego na pewno konferencje lepsze niż rok temu, szczególnie ze strony Sony. Ważne że będzie w co grać na obu konsolach, z tego się trzeba cieszyć. A durne flame wary pozostawmy jełopom...

 

Aha, no i trzeba przyznac, że MS wraz Sony zasadzili przeogromnastego kopa w dupsko Nintendo. Szkoda tylko, że pewnie na tych ostatnich to sie nie odbije :(

Odnośnik do komentarza

Osobiście wszystkie 3 konfy mi dowaliły, z czego uważam MS za najciekawszą w kategorii czas/emocje.

Na Sony było standardowo dużo pierdu pierdu (ja p*****) super gra pierdu pierdu pierdu i końcówka dowala jak trzeba XD,

Ninny wypadło najgorzej ale nawet oni pokazali ciekawe tytuly jak np nowego Mariana czy Metroida albo RE (żeby RE5 taki był...), wyglądały naprawde jak należy :).

Microsoft jak (prawie) każdego roku pokazuje że odnajduje się w swojej grupie, chociaż śmieszne jest że każda z tych firm próbuje udawać iż mają konsole dla każdego (motywy la' Wii u Micro Sony czy odważne komentarze na Ninny), ale cóż ciężko ich nie rozumieć :).

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem w wuj zadowolony z konferencji Sony. Mozna bluzgac, ze nie pokazali wiele nowego, ale ludzie! Wystarczy popatrzec na takie cudo jak Uncharted 2, zeby wiedziec, ze Sony pracuje nad prawdziwymi killerami dla nas! Do tego God of War 3, ktore tez niezle masakruje. Mi to wystarczy, a przeciez bylo tego wiecej! No i wiecej bedzie, bo niebawem prezentacja Heavy Rain(za kilka godzin) i pewnie nowego Ratcheta.

 

Za to MS - tutaj punkt nalezy im sie za Splinter Cella(nie wierze ze to ex dla X360, pewnie tylko czasowy) i Alan Wake'a. I to wszystko, reszta zapowiedzianych przez nich gier robi liche wrazenie, w porownaniu z tym, nad czym dlubie obecnie Sony.

 

Jak dobrze miec PS3, hehe ^_^

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jestem normalnym czlowiekiem... ale po konferencji i obejrzeniu na spokojnie wszystkich nowych trailerow podeszlem do swojej PS3, wzialem ja na rece, popatrzylem na nia i powiedzialem do niej - " ty mendo, ale ty jestes potezna i co najwazniejsze, wreszcie godna genialnych poprzednikow! ", po czym konsole odlozylem i z powrotem podszedlem do biurka. Teraz wreszcie jestem dumny z tego, ze mam pod telewizorem molocha lepszego niz komp za 5 kafli, w dodatku z grami, ktore ogrywal bede po kilka razy latami!

 

Dzis przez konferencje Sony nie nauczylem sie na egzamin... coz, bedzie poprawka :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza

Też jutro mam. Noc jeszcze młoda. Idealny klimat do nauki, notatki na biurku i słuchawki z relacją z E3 na uszach. :)

 

EDIT(Newsy):

 

Pojawiła się zajawka Rogue Warrior. Bez gejmpleju, na razie nic nie zwykłego, co jednak ważne to zapowiedziane na ten rok.

Pojawił się również świetny trailer gry Wet, która do tej pory była dość anonimowa, zaatakowała jednak świetnym tarantinowskim klimatem. Również "Fall 2009"

Odnośnik do komentarza
PS Store ma nowy layout (fajniejszy imo) i opcje search - taki bonus po konferencji ;)

[...]

Opcja Search jest już prawie od tygodnia dostępna w PSS. Dodali ją w ostatni czwartek tak dla sprostowania ;)

A layout to kwestia gustu - mi się nie podoba :P za to sklep dostał kopa i to solidnego - speed!

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Na żadnej konferencji nie pokazano nic co ucieszyłoby mnie niezmiernie z faktu posiadania X360, albo sprawiło, że zamarzyłbym o PS3. I tak IMO najlepsza gra w najbliższym czasie to MW2, na Forzę 3 też czekam i w sumie szkoda, że to exclusive - wolałbym żeby grano w to też na PS3, a za to by na X360 pojawiło się później nowe GT.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...