Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe będzie trzeba solidnej hali produkcyjnej, żeby móc grać w GOW4 przy pomocy tych pałeczek.

zamachy, obroty czy inne kilkumetrowe podskoki z kontrolerem nie przejdą w 99% mieszkań : D

Kontrolery mają analogi wiec w sumie nie wiele się musisz nabiegać (jeżeli o to ci chodziło), a przy takim NATALu to stadion olimpijski by się przydał, chyba że ruch będzie się uzyskiwać przez powiedzenie " run", "walk", "jump" ale to trochę zabija ideę wyłapywania ruchów ciała ;)

 

największą salwę śmiechu wywołała zapowiedź FFXIV. mogliby sobie naprawdę dać już spokój z tą numeracją. hyhy.

To był zonk największy i wszyscy myśleli, że to jakiś żart...

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

@the m

nie chodziło mi o ruszanie postacią, bo normalne, że nie będziemy łazić po pokoju, że taki Kratos szedł przed siebie.

miałem na myśli machanie rękami, aby zainicjować cios, a te jak wiemy Kratos ma potężne. robienie młynków z pałkami included ? : D

 

owszem spore zaskoczenie wzbudził FFXIV, ale zanosi się, że i PeCetowcy też w to zagrają. słowa o ex trochę na wyrost były.

 

dla mnie spore zaskoczenie to jednak LP2 na PS3. spodziewałem się, że jednak MS nie odpuście tego tytułu... a tu proszę. ale dobrze, że się tak dzieje, mniej jadu będzie się na forach sączyć. hyhy.

 

najważniejsze, że za każdym razem jak pomyślę o line up-ie na PSP, to mi się morda cieszy.

niedawno kupiłem a już się kurzy. na jesień będzie co robić... muszę sobie sporo wyjazdów służbowych pozałatwiać i zarezerwować bilety w IC. hyhy.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

FFXIV wychodzi na PC, potwierdzono to dzisiaj, tak samo nie podniecałbym się grą od R* bo czytają dzisiaj relację z konfy to gra prawdopodobnie wcale nie jest EX i równie dobrze może wyjść na X360 i PC. A co do LP2 to bardzo dobrze, że wyjdzie na PS3 w końcu jak jedynka była to czemu dwójki ma nie być, sugerowanie, że tylko na X360 to był cios poniżej pasa dla miłośników "serii".

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

no i obejrzalem polowe, nic mna nie wstrząsnelo jak wami. ojojoj, nowe gt dla psp nowy mgs, ojoj nowy resident ojojojoj ff 7 na psstore. pffff nawet gt 5 to jakis niedorob <_< ale fajnie ze licencja wrc sie tym razem przysluzy. tylko obawiam sie o model jazdy ten napewno bedzie gorszy niz w RBR, skoro to ma byc taki symulator.

 

natomiast to co pokazano jako psp:go to ciekawostka ze juz 1 pazdziernika bedzie mozna ja kupic, 249$ to swietna cena ale 249e do du.py

Odnośnik do komentarza

przesadzasz trochę.

Motor Storm, Assassin's Creed i Resident Evil to solidne tytuły. szczególnie ten ostatni... to coś na co czekałem od początku istnienia PSP. chyba nawet gdzieś tu na forum pytałem kilka lat temu, czy szykuje się jakiś RE na tę konsolkę.

GT5 i MGS zdecydowanie nie dla mnie, ale nie można ich przez to ignorować. zbierając te 5 tytułów do kupy, wychodzi na to, że w najbliższej przyszłości więcej hitów dostanie właśnie PSP a nie PS3.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Codename: Goście z Sony za dużo gadają i rzucają słowa na wiatr. Tak samo jak na początku roku w glorii i chwale ogłosili oficjalnie, że God of War 3 wyjdzie w 2009 roku, fanboje zrobiły shit storm, z którego wczoraj zostało samo shit. To własnie nie podoba mi się u przedstawicieli Sony, że składają obietnice bez pokrycia.

Odnośnik do komentarza

o tak tu się zgadzam. Sony lubi rzucać słowa na wiatr, a później się musi albo tłumaczyć, albo srać kasą, żeby się to sprawdziło (vide KZ2). niestety w przypadku Motorstorm nie udało się dojść do poziomu osławionego rendera.

inna sprawa, że Sony musiało cyferkami porzucać na prawo i lewo, bo nie byli by soba ; ]

Odnośnik do komentarza
Tak, ale nie wszystkie gry chodzą. Mam 60GB i nie pogram w Black.

 

Nie pograsz w Black? Ja tą grę przeszedłem na PS3, więc nie rozumiem, co ma być nie tak... Właśnie na wersji 60GB (kupiona 2 tygodnie po Europejskiej premierze).

 

Co do targów E3, zdecydowanie Sony (według mnie) wypadło najlepiej i zaprezentowało najmocniejsze tytuły na ten i przyszły rok, a to jeszcze nie koniec niespodzianek!

Uncharted 2!

Odnośnik do komentarza

mnie dziwi to ,że wielkie tytuły,które przywieźli na targi nie dostały nawet sekundy na konferencji np. ratchet,heavy rain,a na ps store jest trailer EyePet ,który po prostu rozwala.Do tego są już gameplaye z GT Mobile(ta gra wygląda IDENTYCZNIE jak GT3 na PS2) i też się dziwie,że nie pokazali gameplaya na konfie.Marketing po prostu u nich leży.

Odnośnik do komentarza

Mówiąc szczerze konferencja Sony byłą dużo gorsza niż Microsoftu przede wszystkim dlatego, że poświęcili za dużo czasu PSP a druga sprawa to nowe gry raptem 4(!) FFXIV, Agent, ModNation, Magiczna różdżka co przy ilości gier które pokazał Microsoft wypada słabo.

 

Ale gry które pokazało Sony wyglądają obłędnie Uncharted 2 czyli dobra kopia God of War z lepszą grafiką i akcją. Oraz jak zawsze wyśmienicie wyglądający God of War. Zawiódł mnie natomiast The Last Guardian, spodziewałem się czegoś bliższego Shadow of the Colossus a tutaj znowu pewnie będziesz latał dzieciakiem bez celu.

 

Odnośnik do komentarza

Co niektórzy powinni uspokoić się narzekając na te wielkie opóźnienia Sony. O ile z GT5 naprawdę jest nie wesoło, bo obawiam się, że nie wyjdzie przed następnymi E3, tak wydanie nowych przygód Kratosa w III 10'uważam za rozmyślną politykę. Okres świąteczny jest przesycony, Sony uderza więc trzema mocnymi pewniakami. Ratcheta kupią fani + część "gospodyń domowych", Uncharted - będzie zamiatać i walczyć z MW2, AC2 o palmę bestsellera czwartego kwartału, a Heavy Rain wyjdzie pewnie jak mniemam styczniu i i tak zakupią go tylko Ci, którzy na niego czekają i wiedzą czego spodziewać.

 

Ścieżkę pokazał Capcom wstrzymując największe hity w zeszłym roku i wypluwając SF4 w lutym, a RE5 w marcu, jak na tym wyszli finansowo nie muszę przypominać. Myślę, że God of War ma podążać ścieżką Residenta i zrobić jakieś 3 mln sprzedaży na wiosnę 2010.

 

EDIT: jakos wszyscy zapominają (w tym ja), że na jesieni wyskoczy jeszcze MAG.

Edytowane przez Marchi
Odnośnik do komentarza
mnie dziwi to ,że wielkie tytuły,które przywieźli na targi nie dostały nawet sekundy na konferencji np. ratchet,heavy rain,a na ps store jest trailer EyePet ,który po prostu rozwala.Do tego są już gameplaye z GT Mobile(ta gra wygląda IDENTYCZNIE jak GT3 na PS2) i też się dziwie,że nie pokazali gameplaya na konfie.Marketing po prostu u nich leży.

Tak jest, warto odwiedzić PSS. Masa nowego materiału.

http://www.ps3site.pl/globalna-aktualizacja-ps-store/18428/

 

raptem 4(!) FFXIV, Agent, ModNation, Magiczna różdżka co przy ilości gier które pokazał Microsoft wypada słabo.

Możesz mi przypomnieć jakie nowe gry pokazał Microsoft?

 

Zawiódł mnie natomiast The Last Guardian, spodziewałem się czegoś bliższego Shadow of the Colossus a tutaj znowu pewnie będziesz latał dzieciakiem bez celu.

Oj, ty niewierny, jak śmiesz wątpić w tytuł Team ICO!

;)

Odnośnik do komentarza

@Marchi

nie wierzę w MAG. to nie może się udać. nie bez ogromnych klanów, które będą potrafiły grać przeciwko sobie i przede wszystkim między sobą współpracować. to będzie jeden wielki chaos, który nie będzie możliwy do opanowania. już w BF na 4 krotnie mniejszą skalę było bezmyślną sieczką, a co dopiero przy 256 osobach jednocześnie.

naprawdę, jak bardzo bym chciał, to nie mogę uwierzyć, że to się uda. aha no i jeszcze trzeba zebrać 256 osób zainteresowanych poważną grą o jednej porze. czasem zebranie 8 osób graniczy z cudem.

 

przyklaskuję pomysłowi wydania GOW3 na początku przyszłego roku. zdecydowanie za dużo gier się wysypuje w okresie świątecznym i siłą rzeczy nie ogra się wszystkiego. a tu jeszcze Sony musiałoby dzielić się sprzedażą z konkurencją. tak będą mieć przynajmniej kolejne cyferki, którymi będą mogli się pochwalić, a my więcej wolnego czasu na solidne ogranie tego tytułu. osobiście nie mogę się doczekać. poprzednie dwie części ograłem do cna na God Mode. nie wykluczam, że PS3 kupię właśnie w dniu premiery GOW3. pewnie jako bundle'a.

 

Możesz mi przypomnieć jakie nowe gry pokazał Microsoft?

Forza3, Halo Reach, Shadow Complex, Joy Ride, Natal, Milo.

pewnie jeszcze mi coś umknęło.

 

EDIT > aha, z czego wszystko (dosłownie) to klasyczne exy na X360. czego nie można powiedzieć o grach z konfy Sony...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...