Skocz do zawartości

Fallout: New Vegas


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

jest temat "jaką grę wybrać" czy jakoś tak, tam z takim pytaniem bym sie skierował. proszę korzystaj z wyszukiwarki forumowej. a tak woogle ja bym brał PC, fani będa robić pierdyliard dodatkowych dodatków (plug-iny) do gry za pomoca edytora, na xboxie tego nie będzie. a graficznie to nie wiem co lepsze.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Oficjalnie już nie odwiedzam tematów związanych z Falloutem, nie chce naciąc sie na spoilery albo inne rzeczy psujące mi rozgrywke i czerpanie radości z gry. do zobaczenia po premierze (mam nadzieje ze Srenega sie nie obsra i będe mial gierke przed premierą :thumbsup: )

Odnośnik do komentarza

Ten Dev Diary pokazuje dobitnie czym będzie różnił sie porządny Fallout (New Vegas) od spłyconego Fallouta (Trzecia część). Słuchając tego co ludzie z Obsidian mają do powiedzenia przed oczami ukazywały mi się obrazki z Fallouta 2 gdzie walka o kopalnie z Redding pomiędzy Vault City, New Reno i NCR była tak samo zacięta jak walka pomiędzy frakcjami z FNV o Hoover Dam. Zabrzmi to trochę pompatycznie ale szykuje nam się najlepszy RPG tego roku. A już na pewno szykuje nam się lepszy Fallout niż ostatnia część.

 

 

PS: Srać na ME2. To jest bardziej shooter niż RPG więc on się nie liczy.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze pojazdy zasilane ogniwami termojądrowymi pojawiły się po wynalezieniu Power Armora. Między innymi firma o swojsko brzmiącej nazwie Chryslus ;) zaprezentowała swoją Corvegę. To sukces projektu PA dał początek ogniwom termojądrowym. Było to w 2066 roku wiele lat po krytycznym roku 2050 w którym ilość ropy była tak mała, że na skraju opłacalności było wykorzystywanie jej do zasilania chociażby pojazdów (w tym czołgów właśnie). Stwierdzenie, że Power Armory zastąpiły czołgi jest jak najbardziej na miejscu. Były one pod każdym względem wydajniejsze i miały coć czego pojazdy opancerzone nie posiadały - plecak z baterią mikrojądrową TX28.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Gooral, szacun się należy - wiedzę masz ogromna o świecie fallouta. Tekst jest świetny.

W ogóle mam tylko nadzieje że Fallout NV dorówna Falloutowi 3 pod wzgledem długości - w F3 grałem wielokrotnie ale moje pierwsze przejście zajeło mi około 150 godzin. Mam nadzieje że z F NV będzie tak samo, co by oznaczało wielomiesięczne granie :potter:

Edytowane przez Just Boro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...