Skocz do zawartości

Fallout: New Vegas


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka pierwszych relacji z obcowania z FNV na QuakeCon: LINK

 

 

 

Prace nad DLC do Fallouta New Vegas już trwają: LINK

 

W przypadku dodatków do takiej gry jak spadkobierca oryginalnych Falloutów liczę na odwiedziny w starych odnowionych lokacjach. Mam na myśli Vault City, Gecko, San Francisco lub nawet samo NCR w połączeniu z wypadem do legendarnej Krypty 13, w której Fallout się zaczął. Takie coś byłoby interesujące dla nowych fanów uniwersum znających grę od trójki jak i dla starych wyg (takich jak ja), którzy wiedzę o tym uniwersum mają w małym paznokciu.

 

 

 

Jason Bergman na temat utworów muzycznych w FNV: LINK

 

Muzyka Zura, znana fanom F3 doskonale, zostanie zmiksowana w niektórych miejscach z oryginalnymi, zremasterowanymi utworami Marka Morgana z F1 i 2. Kto nie zna twórczości MM niech zajrzy pod ten LINK.

 

W zakładce Music polecam utwór numer 3. Absolutna wizytówka gier z serii Fallout.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

chwilka. oco chozzi? chcecie polskie napisy czyli tak zwaną kinówke? w FNV Polsce bedzie nie tłumaczony? btw i tak tej grze należy sie bojkot za to że

a) cenega leci w kule ( ja sciagne gre z zagranicy nie dam im zarobic)

b)to fallout 3,5 (gra na upartego mogła byc dlc)

c) teraz ta polonizacja.

ale mimo to kupie gierke a cenedze życze rychłego bankructwa i moze niech to jakis ubisoft w Polsce wykupi.

Odnośnik do komentarza
chwilka. oco chozzi? chcecie polskie napisy czyli tak zwaną kinówke?

Chcemy cokolwiek co będzie w języku urzędowym jaki obowiązuje w tym kraju. Nie wiem dlaczego żaden dystrybutor nie pozwala sobie na wydawanie filmów, wyłącznie w języku angielskim. Wydawcom gier w tym kraju w dup.ach się poprzewracało. Tak prowadzić dystrybucję (otrzymuję angielską wersję, dodaję ewentualnie po polsku okładkę i sprzedaję największym sieciom sprzedaży) to średniorozgarnięty sześciolatek by potrafił.

Odnośnik do komentarza

b)to fallout 3,5 (gra na upartego mogła byc dlc)

Ten sam HUD, animacje postaci, VATS i widok FPP nie świadczą o tym, że może byc nazwana większym DLC lub Falloutem 3,5. Ogromna ilość nowego kontentu, w tej grze sprawiają, że nigdy nie pomyślałbym o niej jako o dużym samodzielnym dodatku. Zobaczysz zresztą po premierze, że kolejne info na The Vault nie kłamało i jest to nie tylko pełnoprawna gra ale i pełnoprawny seguel oryginalnych Falloutów.

Odnośnik do komentarza

"Ausir" Dembowski - spojrzenie na Fallouta New vegas cześć druga: LINK najlepsza zapowiedź FNV jaką czytałem. Jest w niej tyle rzeczowych informacji, że aż można ujrzeć oczami wyobraźni jak ta gra się naprawdę prezentuje. A le nic w tym dziwnego skoro zapowiedź napisał mianiak Falloutów. Koleś wiedzący na co należy zwrócić uwagę przy próbie oceny nowego fallouta.

 

 

 

G4 preview

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że tak. Ale widocznie mieli za mało czasu lub olali świadomie ten malutki element, który umilał graczom (w tym mnie) czas. Pamiętam jak grając w jedynkę bardzo podobał mi się opis Winchestera P94. To dzięki niemu ta broń była czymś więcej niż tylko obrazkiem w HUDzie oraz zbitkiem pikseli wydalającym z siebie zieloną strugę rozgrzanej plazmy zmierzającej ku przeciwnikom ;)

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Czytałeś o armorze i damage'u? Wywalili Damage Resistance z najnowszego builtu czyli wychodzi na to, że jedynym współczynnikiem pancerza będzie próg obrażeń. Trochę dziwne choć z epwnością to lepsze rozwiązanie niż jedynie procentowy Damage Resistance (Jak w F3). Ponadto ludzie Sawyera przywrócili przedział obrażeń dla broni. Dla nierozumiejących OCB od teraz Plasma Rifle nie będzie miała koło DAM liczby "50" tylko zasięg możliwych do zadania obrażeń np. "30-65". Coraz lepiej wygląda system zadawania i pochłaniania obrażeń w FNV. Im bliżej do rozwiązań z oryginalnych Falloutów tym bliżej ideałowi. Rzekłem :)

 

A to widzieli? ktos sobie zrobił replikę karabinu plazmowego tego adroida A3-21 z F3: >>LINK<< Mały kozak!!!

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Czytałeś o armorze i damage'u?

Nie, nie czytałem i szczerze powiedziawszy na tę chwilę g... uzik mnie to obchodzi - mam zakaz na wszelkie info związane z FNV :rolleyes: Gra już zamówiona, gdy tylko dojdzie mam zamiar się nią delektować i na własną rękę wszystko odkrywać :thumbsup:

 

A to widzieli? ktos sobie zrobił replikę karabinu plazmowego tego adroida A3-21 z F3: >>LINK<< Mały kozak!!!

Maja ludzie talent... i pasję :)

Odnośnik do komentarza

Ale po co sobie robisz takie embargo na informacje zupełnie nie dotyczące fabuły gry? Chyba warto sobie wyrobić opinię o tym jak działa ulepszony system z F3, prawda? A w FNV ulepszone zostalo praktycznie wszystko jeśli chodzi o zadawanie i unikanie obrażeń. O fabule i tak nic nie mówią, więc przeczytaj info z kilku linków powyżej.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Po prostu chcę sam zobaczyć zmiany w gameplay'u, nie czytawszy o nich wcześniej. W dobie tak szybkiego przepływu informacji, za dużo "gry" wypływa przed samą premierą (jutjuby i inne). Nie życzę sobie tego w przypadku NV :)

 

Grę i tak kupiłem, także mnie ani nie przekonają ani nie zniechęcą - chcę wszystko sprawdzić na własnej skórze :D

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...