Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

ciag dalszy porad, o co biega we wrzutkach?? prosze o jakies wskazowki, wlaczyc asyste czy czesciowo czy manual, jak na krotki jak na dlogi itd? czesto mi wychodza dziwne wrzutki na druga strone boiska albo do tylu, przed pole karne zamiast na glowe najwyzszego napastnika w polu karnym, raz mialem piekna kontre i wystarczylo wrzucic nie pilnowanemu Amauriemu na glowe, a wyszlo mi oczywiscie inaczej, pomocy :geek:

Edytowane przez newyorkdanzig
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Gra jest piękna. Patch pewnie dla sierot co przyzwyczaili się do gwarantów z edycji 09. Mnie się gra dobrze, już nie każda akcja jest kończona bramką. Co irytuje, znaczy nie mnie jeszcze, tylko przeciwników to to, iż bramkarze za bardzo wychodzą ze swojej linii i w sytuacji sam na sam miałem dziś 3 loby w jednym meczu, oczywiście zakończone celnymi strzałami. Loby wchodzą za łatwo.

 

Bramkarze do poprawki, definitywnie.

 

Gram dalej.

Odnośnik do komentarza

ciag dalszy porad, o co biega we wrzutkach?? prosze o jakies wskazowki, wlaczyc asyste czy czesciowo czy manual, jak na krotki jak na dlogi itd? czesto mi wychodza dziwne wrzutki na druga strone boiska albo do tylu, przed pole karne zamiast na glowe najwyzszego napastnika w polu karnym, raz mialem piekna kontre i wystarczylo wrzucic nie pilnowanemu Amauriemu na glowe, a wyszlo mi oczywiscie inaczej, pomocy :geek:

Domyślam się, że grasz Juventusem, tak więc wrzutki pewnie nie wychodzą Ci Sissokiem. I nic dziwnego. Jest to prawonożny zawodnik o raczej słabej technice grający na lewym skrzydle. Tak więc jeśli w pełnym biegu spróbujesz wrzucić piłę lewą nogą zaraz przed linią końcową, to będzie ona żyła własnym życiem (najprawdopodobniej podkręci się w kierunku bramki). Ale spróbuj wrzucić podczas normalnego biegu, z twarzą skierowaną chociaż częściowo w stronę pola karnego, a zobaczysz różnicę, nawet dla lewej nogi. Z kolei nad krosami Camoranesiego po drugiej stronie boiska już powinieneś mieć więcej kontroli, nawet w niesprzyjających warunkach.

 

Tak przynajmniej było w demie.

 

EDIT: Jeśli chodzi o krosy, to ja gram na semi assisted i jak dla mnie sprawdza się świetnie.

Edytowane przez Mlody-San
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

U was też występuje takie lekkie ścięcie po wyjściu z menu na arenę treningową? Biegnę chwilę Rooneyem,zamuli i już jest OK. Do tego framerate na niektórych stadionach przy powtórkach jest bardzo słaby.Mam nadzieję,że uwzględnia to w patchu.(X360)

Odnośnik do komentarza

Tak, jeśli ma być recka w PE to na pewno będzie wersja na PS2 :).

 

Ja w końcu mam swoją FIFKĘ 10, za 147 zł dorwałem. Cieszę się co nie miara, teraz tylko problem przestawić się z PES'a na nową FIFKę. Jest miodnie już po pierwszym meczu, idę grać dalej :P.

 

Co ten patch daje?

Odnośnik do komentarza

Pograłem na necie kilkanaście meczów i muszę powiedzieć, że jest do d*py.

1. Mój bramkarz jak wychodzi do dośrodkowań to zawsze mija się z piłką(przez co oczywiście tracę bramki).

2. Jak odbija piłkę to zawsze w przeciwnika i ten dobija do pustej oczywiście.

3.Straciłem 2 czy 3 gole przez to, że piłka przenikała boczną siatką !!!! ( co to ma qwa być?)

4. Bramkarz przeciwnika broni prawie wszystko , jak nie obroni to trafiam w słupki albo poprzeczki.

Jeżeli ten patch co ma być nie poprawi online'a to powiem szczerze ,że chyba już go nie włączę.

 

Co do singla to wszystko jest okej, takich dziwactw tutaj nie doświadczam.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Loby, grę zabijają loby. Głupi bramkarze, co z tego, że mają fajne animacje jak nie myślą w ogóle. Jest słabo, rozegrałem więcej meczy i szczerze mówiąc 09 lepsza, zawód? dosyć, zwłaszcza, że w 09 grałem dzień i w nocy. Okrągły rok. Albo patch coś naprawi albo.. PES witaj.

Odnośnik do komentarza

Na jakiej gracie predkosci? Normalnej czy tej szybszej?

Ja gram np na Wolnym...bo ta gra jest dla mnie za szybka...

 

Dzis wpadl do mnie moj Brat ktory zawsze byl wymiataczem w PESy i duzo wiecej niz ja gral w FIFA 09...i sprawil mi takie manto...na 10 meczy nie wygralem zadnego...BA o remisie moglem pomarzyc...dobrze ze choc dwie bramki potrafilem strzelic...

Za wolny jestem na ta gre i wogole nie potrafie w nia grac...:/ ale zaciskam zeby i gram dalej...

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

hmm, a niech ktoś mi powie, czy ma podobny problem do mojego. Otóż podczas grania online tracę połaczenie z serwerami ea ;/ nie za każdym razem, ale po statsach mi to pojechało ;o, bo oczywiście jak mnie wywala to przegrywam (często wygrany) mecz i w tej chwili mam na koncie zamiast 2 to 5 porażek. Konsola podpięta kablem, porty na ruterze pootwierane ;/ Wina gry, dostawcy netu, konsoli ?

 

mam to samo, tylko, że w każdym meczu. po tym, rozegrałem mecz w 09 i wszystko ok. utracono połączenie, wywala do menu, "sprawdź kabel ethernet, itp."

dostawca netu upc, po kablu i wifi to samo, kupiona w świecie gier.

Odnośnik do komentarza

mam to samo, tylko, że w każdym meczu. po tym, rozegrałem mecz w 09 i wszystko ok. utracono połączenie, wywala do menu, "sprawdź kabel ethernet, itp."

dostawca netu upc, po kablu i wifi to samo, kupiona w świecie gier.

 

 

czyli, że jest to wina dostawcy ;/ gdyż również korzystam z usług upc.

 

A wracając do samej gry online doprowadza mnie do szewskiej pasji. To co robią bramkarze to jakaś kpina 0_o I nie mówię tu o lobowaniu, ale o rzucaniu na ledwo toczące się piłki i wybijaniu ich pod nogi przeciwnika. Ktoś mi riberym strzelił gola z 25 m z wolnego, zakładając siatkę bramkarzowi ;o itp. Poza tym mam wrażenie, że jednak część piłkarzy jest zbyt mocno podkręcona. Messim czy Zlatanem można biec przed siebie i każda przebitka pada ich łupem, więc w zasadzie nie trzeba nawet dryblować ;( a zlatan przestawia obrońców jak zły.

 

Denerwuje mnie mnogość niewykorzystanych sytuacji. Przesadzili. 'Klasowi' napastnicy mają obecnie problem z trafieniem do bramki z 6 m. Dodajmy do tego, że do pustej bramki również. No i dalej niemożliwym dla mnie jest wyczucie siły strzału. Nawet po paczu - teraz z kolei lekkie strzały są tak lekkie, że ledwo toczą się do bramki.

 

Albo moje narzekania wynikają z przyzwyczajenia do f09, albo coś jest nie tak. Na chwilę obecną wyżej cenie rozgrywkę online z poprzedniej edycji.

Edytowane przez maUpEck
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Mimo, że drybling 360 się sprawdza to wszystko mi tutaj pływa jak w starych Fifach. Za mało Fify09. Obecnie gra nie siadła jak tego oczekiwałem. Odpalając pierwszy raz online rok temu, nie mogłem się nadziwić sam sobie, co potrafię w tej grze. Tutaj one-two jest spaszczone, nie jest tak brutalne i efektywne. Strzały to już swoją drogą, zero kontroli.

Edytowane przez Marvelous
Odnośnik do komentarza

A mi się nie podoba forma obecnych klubów sieciowych. Myślałem, że granie stworzonymi zawodnikami to taka oddzielna opcja, a tu okazuje się, że nie można już grać klubów sieciowych w takiej formie jak w FIFA 09, co jest dużym minusem :(.

Dla mnie to jest właśnie duży plus. Grasz swoim typem, im dłużej grasz tym on jest lepszy. Im więcej osób w klubie = więcej lepszych zadowników, bo reszta jest wygenerowana i ma overall pomiedzy 50-70. A tak to by non stop sie grało przeciwko Realowi.

Odnośnik do komentarza

FIFA na PC jest mega crapem, wiec nie masz co zamieszczac tutaj tego typu filmow.

Mimo, że drybling 360 się sprawdza to wszystko mi tutaj pływa jak w starych Fifach. Za mało Fify09. Obecnie gra nie siadła jak tego oczekiwałem. Odpalając pierwszy raz online rok temu, nie mogłem się nadziwić sam sobie, co potrafię w tej grze. Tutaj one-two jest spaszczone, nie jest tak brutalne i efektywne. Strzały to już swoją drogą, zero kontroli.

A moze wlasnie zbytnio narzekasz. Ile masz dni gre ? Pamietam, ze jak dostalem 09 takze nie potrafilem dobrze strzelic gola z glowki - bylem pewny, ze nie da rady swiatowej klasy napastnikiem strzelic w krotki rog, kiwnac bramkarza etc. Dopiero po dlugich godzinach spedzonych z gra w koncu nauczylem sie panowac nad wszytskim.

Moze w 10tce jest tak samo - poki co ciezko mi sie ustosunkowac do bledow online, bo sam ich nie doswiadczylem (za malo meczu rozegranych), ale moze te wszytskie strzaly, utrudnienia w one-two (ktore dla mnie akurat sa duzym plusem - trzeba bylo zagrac z takim Whanem kiedys, pokazalby Ci jak z FIFY 09 robi sensible soccer, wlasnie przez podania z klepy) maja jakis sens.

Najpierw trzeba gre poznac, bo ja ide o zaklad, ze nie strzelam bramek dlatego ze jestem SLABY w ta gre, a nie dlatego, ze gra jest z(pipi)ana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...