Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marvelous

Frajdę? to jest kompletnie nie grywalne. Zresztą co za frajda, jedynie ustawka z kimś kto też zagra na manualu. Ranking odpada, bo już widzę, jak wszyscy będą grać "super"Realem. :f

Edytowane przez Marvelous
Odnośnik do komentarza

Musze powiedziec ze bardzo mi sie podoba. Plynnosc ruchow, szybkosc reakcji na kazde dotkniecie galki powoduje ze odczuwa sie zupelnie inny wymiar gry. Lag w online w tej sytuacji moze byc strasznym dysonansem (w FIFA 09 nie byl).

 

W FIFA 09 gralem glownie na manualu i pol manualu. Tutaj to jest bardzo trudne.

Zwody sa praktycznie te same, jednak obroncy na nie inaczej reaguja. Trudniej jest oszukac ich jakims trikiem i wazna jest walka cialem, ktora dla mnie wciaz jest wyzwaniem. Widze ze osiagniecie jako takiego poziomu bedzie jeszcze wiekszym wyzwaniem niz w poprzedniej wersji.

 

Do konkurencji nawet nie warto porownywac, bo kompletnie nie ma do czego.

 

W demie bardzo mi brakuje ustawiem strategii zachowan zawodnikow i modyfikacji ich pozycji. Z domyslnymi ustawieniami jest mi bardzo, bardzo ciezko. Jednak przyzwyczajenia z poprzedniej wersji moga byc obciazeniem.

Zawsze seryjnie marnowalem okazje sam na sam ale tutaj to przekracza juz wszelkie granice. Normalnie nie umiem strzelic bramy jak wychodze centralnie na bramkarza i nie wiem co jest przyczyna - poza tym wyjscie sam na sam to naprawde rzadka sprawa teraz.

Slupki i poprzeczki zdarzaja mi sie co ktorys mecz, gora dwa na mecz wiec nie odczuwam jakis dysproporcji tutaj.

Wiem, ze czeka mnie duzo treningu z pelna wersja i zal, ze nie mam dosc czasu zeby dojsc do poziomu by skopac tutaj dupska co poniektorym co ze mna cwiczyli kiedys, a dzis raczej nie mam najmniejszych szans o tym pomarzyc ;). Cieszy mnie jednak ze z kompem nie jest latwo wiec singiel przytrzyma mnie dlugo i sprawi sporo frajdy.

 

Jest niezle. Naprawde niezle.

Odnośnik do komentarza

Zauwazylem jeszcze jedna wazna rzecz (na korzysc obrony) - uzywanie wslizgow stalo sie latwiejsze i jest duzo bardziej sensowne niz w poprzedniej odslonie FIFA.

 

Również odniosłem takie wrażenie. W Fifa 11 powiekszyc boisko i bramki o jakąś jedną czwarta, zmienić mechanike strzałów i przebudować AI bramkarzy i zostane totalnym socjopatą robiącym kariere na wirtualnym boisku :)

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Nie za dużo jest czasu na zabawki gdy gra się z myślącym przeciwnikiem. Gram tylko rankingi, z czego 100% graczy używa AUTO, więc szanse są znikome. Zresztą elektroniczna piłka ma to do siebie, że w przeciągu 2 minut gry można ostrzelać bramkę przeciwnika ile bozia dała. Szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza

Zgodze sie w online tylko auto, bo inaczej nie ma szans. Ale w singlu tylko manual ;)

Pierwsze recenzje za nami - Eurogamer 9/10, IGN UK 9.3/10.

 

Naprawde aż tak sie dobrze gra na manualu? I masz ręczne na wszystko w singlu? Ja na początku gdy kupiłem Fife 09 i miałem tak ustawione to żeby oddać celny strzał to trzeba sie było napracować. I chyba teraz zostane przy auto i częściowych ustawieniach.

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanko,czy w pełnej wersji Fify(chocby 2009) jest wiecej poziomow trudnosci niz tylko 3? Bo w demku Fify 2010 na najwyzszym poziomie strzelam takiej barcelonie 5 bramek i jaka tu frajda z gry? ( Ja,zatwardzialy zwolennik PES'A,ktory z fifa mial doczynienia 10 lat temu)

 

 

 

 

Tak jest 5 poziomów, jest jeszcze world class i legend, zagraj na legend i napisz jakie wrażenia;] masz je w ustawieniach gry

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...