Skocz do zawartości

Wolverine: Origins


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Dlaczego ta gra nie ma tematu?

Jestem świeżo po Demie. Pierwsze, co rzuca się w oczy to filmowe wykonanie: napisy początkowe, świetnie wykonane cutscenki, płynne przechodzenie go gameplayu (często grywalne, jak np. spadanie z helikoptera).

Co do samego gamplayu, jest on bardzo przyjemny: Wolverinne ma do dyspozycji klasycznie: szybkie uderzenie, mocne uderzenie, chwyt. Jest bardzo szybki, potrafi skakać po kilka metrów (świetna akcja z "rzuceniem" się na przeciwnika) i wykorzystuje szpony do wspinaczki.

Umiejętnie łącząc zagrania, wykonujemy combosy, których skutkiem często są odcięte głowy, ręce i nogi. Tak, dokładnie. Nowa gra z rosomakiem w roli głównej jest brutalna (choć to jeszcze nie poziom GoW) i bezwstydnie pokazuje krew i obcinane kończyny. W łep wrył mi się widok poszarpanego Logana, (skóra zerwana do kości!) który powoli się regenerował.

 

I najważniejsze dla fanów tej postaci: Gra ma klimat! Wolverine to prawdziwy badass, rozszarpuje swoich wrogów na kawałki, co i raz rzucza niezłe docinki i naprawdę potrafi się wściec.

Odnośnik do komentarza

Giera fpyte , jak troche stanieje to lykne bez wachania ;-)

Co do regeneracji , widac ,ze poswiecona temu elementowi kupe czasu choc ja nadal czekam z utesknieniem na info nt. wskrzeszenia Redwood falls (

) :wub: Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj obadałem demko z nastawieniem kolejny crap na podstawie filmu. Ale cholernie miło się rozczarowałem, po skończeniu demka miałem chcicę szarpnąć w pełną wersję. Dwie rzeczy które cholernie mi się spodobały to przede wszystkim brutalność przez duże B zarzynanie, miażdżenie, rozrywanie, itd. wrogów coś pięknego tak powinno być. Druga rzecz to zróżnicowany filmowy gameplay na nudę na prawdę nie można narzekać. Plus w pełnej wersji pakowanie naszej postaci, zróżnicowane miejscówki, grafika dosyć przeciętna szczególnie animacja lubi ostro chrupnąć (grałem w wersję na XO). Może nie jest to tytuł za 2 stówy, ale jak stanieje to na pewno obadam pełną wersję.

A tu recka GT: http://www.gametrailers.com/player/48750.html

Odnośnik do komentarza

Ja po zagraniu miałem tylko jednen wyraz w ustach - GOW.

Niemniej muszę powiedzieć, WOW ! Naprawde niewiele gier jest świetnych, ba ! Lepszych od filmowych odpowiedników.

Ja pamiętam tylko Riddicka (chociaż sam film zły nie był).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Wiecie gry Disneya czy Pixtara to tez dobre platformowki ;), a slashera z Wolverinem w roli glownej nie bylo zrobic trudno (dziwne ze gra ma ograniczenie wiekowe 18+ zas sam film jest od 12...). Wlasnie chyba tylko Riddick pokazal fajna gre bazujaca na filmie i moze Wheelman (choc filmu jeszcze nie ma ale gra jest dobra). Reszta gier na podstawie filmu byla zwyczajnie slaba - Iron Man, F4, Hell Boy, itd

Odnośnik do komentarza

ja po demku mam jedno odczucie: spoko. gra mnie nie powalila, grafika jest srednia/dobra i fizyka troche slaba. zroznicowane lokacje to zdecydowanie plus, brutalnosc i wszedzie dookola przelewa sie krew, czyli to co rosomaki lubia najbardziej. sam na film jeszcze sie nie wybralem, ale ta jakze karygodna postawe zamierzam w ten weekend zmienic. coz, szczegolnie po takich filmach ma sie chcice na gry na ich podstawach :P napewno nie kupie tej gry w dniu premiery ani pare tygodni po niej, bo po prostu cena bedzie nieadekwatna do jakosci jaka gra prezentuje, ale kto wie, jak osiagnie cene 60-80 zl to moze sie pokusze ;)

 

reasumujac. tak, kupie ta gre. poczekam kiedy cena bedzie przystepna jak na ten tytul i wtedy powyzynam Wolverinem troche scierwa. no i to co mnie chyba najbardziej ciagnie do tego tytulu (gry i filmu) to jeden z moich ulubionych aktorow - Hugh Jackman ;)

 

btw. czemu przy scence z helikopterem krew z tego pilota byla FIOLETOWA?! ;D

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Jestem mile rozczarowany po zagraniu w demu, bo grało mi się naprawdę świetnie. Rozbudowa postaci, przyjemny system walki i wszechobecny gore robią swoje. Framerate za to jest mierny, wejdźcie pod pierwszy dostępny wodospad, a można podziwiać animację w ilość 15k/s, później nie jest lepiej i gra nie trzyma chyba nigdy 30 stałych klatek, a oprawa nie jest jakoś nadzwyczajna chociaż mi osobiście się podoba. Jak stanieje do rozsądnej kwoty(czyt. tyle ile wersja PC na starcie xD)to na bank kupuję, bo 2 stówek to w życiu bym nie dał mimo, że cholernie mam ochotę na pełną wersję.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza
Wiecie gry Disneya czy Pixtara to tez dobre platformowki ;), a slashera z Wolverinem w roli glownej nie bylo zrobic trudno (dziwne ze gra ma ograniczenie wiekowe 18+ zas sam film jest od 12...). Wlasnie chyba tylko Riddick pokazal fajna gre bazujaca na filmie i moze Wheelman (choc filmu jeszcze nie ma ale gra jest dobra). Reszta gier na podstawie filmu byla zwyczajnie slaba - Iron Man, F4, Hell Boy, itd

 

KingKong?

 

Ja po DEMIE mogę tej grze wystawić 7+. Grafa jest taka se, są nie doróbki, ale gra się przednio. Jak stanieje to na pewno chwycę.

Odnośnik do komentarza

Jestem świeżo po demku. Nie powiem gra się przyjemnie, ale w dużej mierze dzięki głównemu bohaterowi, gdyż gra niewiele wnosi do gatunku. Logan jest zdrowo wku*wiony, co za tym idzie, niektóre akcje są naprawdę brutalne (ciekaw jestem jak to się ma do filmu?). Jak bym mógł pożyczyć to chętnie bym pośmigał a tak... chyba sobie daruję ;)

Odnośnik do komentarza

demo ok-ot brutalna młucka z fajnymi finisherami i niesamowicie filmową realizacją,choć bardzo boję się,że pewnie system walki i rozwoju postaci będzie maksymalnie uproszczony.

 

Grafika znośna,dropów jako takich nie ma(mocne przy tym wspomnianym wodospadzie) za to maksymalnie obraz tnie (efekt wyłączonego vsync) przy ruchach kamery

Odnośnik do komentarza
Troche jest tych ciosow ale malo kto z nich skorzysta poza standardowymi XXY, czy XXXXX :P. A rozjow postaci wyglada jak w przypadku konsolowych RPG - HP, atak, rage do lepszych "ciosow" + upgrejdy tych ciosow jak Berserk czy Spin.

Chyba to majster pomyliłeś z wersją na Xbota. U nas (PS3) to byłoby :square: :square: :triangle: :lol3:

W każdym razie, wracając do tematu: Dla mnie demko fpytkę i jedynie żałuje, że w mojej lokalnej wypożyczalni gier nie było 'Rosomaka'. Ale w sobote już go obadam bo o ile nie rzucę się na kupno to na tydzień zabawy będzie jak znalazł :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...