Skocz do zawartości

Wolverine: Origins


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba to majster pomyliłeś z wersją na Xbota. U nas (PS3) to byłoby :square: :square: :triangle: :lol3:

W każdym razie, wracając do tematu: Dla mnie demko fpytkę i jedynie żałuje, że w mojej lokalnej wypożyczalni gier nie było 'Rosomaka'. Ale w sobote już go obadam bo o ile nie rzucę się na kupno to na tydzień zabawy będzie jak znalazł :D

I robi to jakas wielka roznice? [] zamiast X?

...

 

Bartezoo - tutaj mowimy o wersji konsolowej <nonono>

 

Gra zaliczona w 100%, czas na cos innego - moze Wheelman :)

Odnośnik do komentarza

Dodatkowa arena ala te treningowe co sa w Xmenach - kod dostawalo sie za preorder w jakiejs tam sieci sklepowow.

 

A co podpalenia to wez ostani poziom gdzie walczysz na takim kwadracie z zolnierzami (cut scenka jest Wolvi z nogi drzwi otwiera), skocz na tego niewidzialngo on cie odrzuci z shotguna na bulte i sie zapalisz nastepnie lapiesz przeciwnikow by zapalic.

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem ja u was, ale u mnie gra działa fatalnie. W scenie walki w barze miałem koszmarne artefakty na teksturach, podobne do tych które pojawiają się w komputerze gdy karta graficzna się przegrzewa. A w połowie cut-scenki po walce w barze konsola w ogóle się zawiesiła.

Jak tylko ją uruchomiłem ponownie wyskoczyło że pojawił się nowy system update - 2.93. Właśnie ściągam, może to coś da.

 

Cały tydzień grałem w Fallout3 i żadnych problemów nie miałem...

 

Jeśli chodzi o samą grę, to ja również mam skojarzenie że to kalka z God of War. Różni się tylko trochę grafiką bo i chyba combosy są identyczne. Na szczęście jest to całkiem grywalne, chociaż gra ma parę wad, jak dziwnie pocięta przekopiowana, przemontowana fabuła filmu, czy wspominana krew przypominająca bardziej dżem :D

Odnośnik do komentarza

Ech, nawarstwiłeś w tym jednym poście tyle pierdów, że nawet nie wiem od którego odchrząknąć. Ale po kolei jak mawiał znajomy maszynista:

1)Gra nie działa fatalnie, to pewnie przez przez update, który w miedzyczasie się pojawił a Ty akurat uaktywniłeś grę.

2) Konsola się nie zawiesza w czasie walki. Błędy odczytu dysku są nieuchronne, ale rzadkie. Prawdopodobnie błedęm było powyższe.

3) Cały tydzień grasz w F3 i nie zauważyłeś błędów - kudosy dla Ciebie, bo ta gra jest nimi przesiąknięta, że nawet patche nie pomogą. Ale nie o to gitara.

4) Kalka GoW? Fajno - może jeszcze tylko pomyślunku jej brakuje, bo porównując do kultowej gry to chyba musi sobą coś prezentować, a może ja coś ominąłem?

5) Fabuła na podstawie filmu? - Hello- To jest Movie Tie-in. Gra na podstawie filmu. Nie sposób znaleźć odniesień.

Na przyszłość zreflektuj trochę i zapoznaj się z grą zanim ją kupisz/wypożyczysz a na pewno unikniesz podobnych problemów.

Teraz idź i nie grzesz więcej. ;)

Odnośnik do komentarza
Kalka GoW? Fajno - może jeszcze tylko pomyślunku jej brakuje, bo porównując do kultowej gry to chyba musi sobą coś prezentować, a może ja coś ominąłem?

Cóż, do miana gry kultowej - takie rzeczy mówi masa, nie jednostka (bo wtedy mówimy o subiektywności).

Rzeczywiście gameplay przypomina mocno GOW, ale nie ma co się dziwić - to Raven firma z jajami, wiedzą co zrobić by szerzyć szał :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Filmu jeszcze nie lyknalem (pewnie przez PL tytul "X-men Geneza" gratulacje pomyslu ;P) jednak ze wzgledu na fascynacje komiksem Weapon X na podstawie ktorego powstal film i gra z czystej ciekawosci obejzalem demko.

Jak wiekszosc jestem milo zaskoczony. Fajny, luzny gameplay+ filmowe przerywniki pozwalaja milo spedzic czas przed chlebakiem. Obecnosc brutalnosci byla obowiazkowa, w koncu to historia o Loganie a nie Piotrku Parkerze czy fantastycznje siodemce. System walki czy zerzniety czy nie, sprawdza sie w praniu i pozwala czerpac frajde z fight'ow (szkoda, ze ciala wrogow tak nienaturalnie zachowuja sie w powietrzu, ale to tylko subiektywne odczucie).

Jak na rabanine na podstawie filmu to ktos sie nawet postaral i zrobil fajna gre dla chlopcow ;) Tylko boli serce kiedy widze lub slysze okreslenie "rosomak" :P Rosomak to wyglada tak -> http://kuczyn.com/figurant/rosomak.jpg

Prawdziwa z niego krwiozercza bestia :P

Odnośnik do komentarza
Prawdziwa z niego krwiozercza bestia :P

mylisz sie, i to bardzo, kolego :) nazwa Rosomak nie wzięła się bez powodu. rosomaki to bardzo waleczne i agresywne zwierzeta. jeden rosomak potrafi wygrac walke z niedzwiedziem czy wilkiem, wiec naprawde, krwiozercza z niego bestia.

 

jak juz tak tlumaczyli to mogli dac tytul: X-Men Geneza: Rosomak

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza
Prawdziwa z niego krwiozercza bestia :P

mylisz sie, i to bardzo, kolego :) nazwa Rosomak nie wzięła się bez powodu. rosomaki to bardzo waleczne i agresywne zwierzeta. jeden rosomak potrafi wygrac walke z niedzwiedziem czy wilkiem, wiec naprawde, krwiozercza z niego bestia.

 

Dokładnie, sprawdź to na przykład:

co Ty myślałeś, że rosomak to większy chomik? Fakt faktem do el chupacabras'a trochę mu brakuje, ale z drugiej strony Logan miałby zabawną ksywkę :lol:

 

jak juz tak tlumaczyli to mogli dac tytul: X-Men Geneza: Rosomak

 

Otóż NIE! W ogóle mi nie pasuje tłumaczenie Wolverine na Rosomak (choć jest zgodne z prawdą), nie życzę sobie podobnych zabiegów, tak samo jak człowieka pająka, człowieka nietoperza czy też super człowieka, gdyż to brzmi nie dorzecznie. Może jeszcze chcecie Piotra Parker'a (lepiej -> Parkerowskiego albo Parkerowicza :P) walczącego jako człowiek pająk z... TADA! Jadem! brrr... jak to złowieszczo brzmi... JAD <_< jeden wielki :lol:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Utknąłem w pewnym miejscu w tej grze i chciał bym się dowiedzieć jak to przejść, bo ja już nie mam pomysłów.

Dotychczas grało mi się bez problemów, a w tej sytuacji byłem zmuszony do sięgnięcia po solucję w której też nic nie ma.

Chodzi o moment już po ucieczce z bazy Wepon-X. Jest to spora podłużna przestrzeń z wyjście ma drugim końcu na górze. Są tam trzy statuy, trzeba je odblokować, a potem zakręcić korbą by się przesunęły tak by się dało się po nich przeskoczyć na drugi koniec. Po pierwsze nie jestem w stanie przeskoczyć z drugiej na trzecią odległość jest za duża nawet na to by wskoczyć na drewnianą kładkę która jest tuż obok. po drugie po chwili wracają one do pierwotnej pozycji, więc nawet jak bym dał radę doskoczyć do trzeciej, to pewnie i tak bym nie zdążył skoczyć dalej.

Czy ktoś ma pomysł jak sobie z tym dać radę?

 

 

 

 

Już nie aktualne, dałem sobie w końcu radę.

Edytowane przez MarekZet
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Piszę w imieniu kumpla, który ma problem w tym miejscu:

 

Mam problem i to wielki, utknąłem w jednym miejscu w tej grze, a mianowicie tam gdzie walczysz z 4 wielkimi mutantami a potem przyjeżdża samolot z tym snajperem, ok rozwaliłem mutantów, i 1 samolot też rozwaliłem, potem 2, i na koniec został 3 i trzeba blokować śmigło, i nie mogę tego zrobić, oglądałem już 3 filmiki na YT i nic

 

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Jak pierwszy raz dowiedziałem się, że powstaje nowa gra spod znaku X-Men to z miejsca byłem przygotowany na crap. W końcu zagrałem w demo, które bardzo mi się spodobało ze względu na efektowność i intensywność akcji. Mając pełną wersję w pełni doceniłem tę grę. Może to i jest spora inspiracja God of War ale tak dobrze wykonana, że głowa boli. Logan tnie każdego przeciwnika, ręce, nogi, korpusy, głowy. Brutalność na najwyższym poziomie. Grafika trzyma dobry poziom, są czasem drobne zgrzyty, ale da się to przełknąć. Warto zagrać, jeśli ktoś lubi slasher'y.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Witam, kurde, mam problem. Za cholerę nie mogę zaliczyć jednego QTE. To ten, w którym

doganiamy w powietrzu robota

i mamy tylko wciskać o. Niby proste, a za nic nie wyrabiam się w czasie. Walę w przycisk tak szybko, że ledwo co kółko zdąży oddać. Na jednym filmiku z YT było w komentarzu, że włączenie zmysłu trochę pomaga, ale jakoś dalej nic. Ma ktoś może jakąś wskazówkę?

Edytowane przez Tobi1989PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...