Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

POMOCY!!!

 

Czy wie ktos jak usunąć forme platnosci (karta)???

 

Jest tylko DODAJ...

 

(pipi) co to za debile robili!! Jassne, zaplacic mozna ale zrezygnowac z placenia wczescniejsza karta sie chyba nie da!

 

Uzylem angielskiej karty, kupilem 1 miesiac, a TE ZŁODZIEJE odnawiaja mi Golda co miesiac bez mojej wiedzy! Ze niby to Month-toMonth kupiłem.!!

 

Luuudzie jak to skasowac zeby nie dostac BANA? Mam kumpla ktory korzystal z karty brata i jak brat zablokowal karte to jemu zbanowali konto - idioci.

 

Wiec, czy da sie to jakos zalatwic??

 

WIE ktos??

 

Kupic kod i zmienic forme płatnosci? (karta przestanie byc aktywna?)

Odnośnik do komentarza

Ja z innej beczki. Naszły mnie refleksje po xtival. Czemu xbox live jest płatyny? Gra online według mnie powinna być za darmo, przesadą jest żeby za to płacić, pomijając już fakt dostępności tej usługi w Polsce. M$ trzepie kase na wszystkim co się da, granie online, dema (no bo niby też na początku są dla gold-ów), tematy, dosłownie nie ma nic za darmo. Szkoda że tak jest, przez to Microsoft traci w moich oczach wiele, bardzo wiele.

Odnośnik do komentarza

To żaden argument. Sony jakoś może dać parę rzeczy za darmo (granie, tematy). Mi chodzi tylko o to, że Microsoft za wszystko zdziera kasę, a w zamian nie daje wsumie nic. Mnie denerwuje że np. grając w fife 09 nie mogę zapisać powtórki bo nie mam wykupionego golda, jest wiele podobnych przypadków. Dlaczego na ps3 mogę grać w te same gry za darmo a tu muszę bulić. Xbox jest super konsolą ale live jak dla mnie w płatnej formie jest bee.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Looknijcie sobie w zakładkę events... o ile wszystko jest po angielsku, tak czas pierwszych dwóch eventów podany jest... po polsku! Jutro 2:00 i Jutro 4:00, czy to nie dziwne? Dlaczego w Live! nie dla polaków jest coś po ang :D?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam wykupiony live na 12 mc gold .Mieszkam w Niemczech no to kupilem konto na Niemcy i tu mam pytnie wiadomo wiekszosci KRWAWYCH gier nie ma chodzi mi o dema .Dema Call of duty sa bez krwi<LIPA>Dzis zrobilem zonie nowe konto na UK ma liva gold mc free i teraz dziwne chce pobrac demo callof duty i wychodzi mi napis NIE JEST DOSTEPNE DLA TWOJEJ LOKALIZACJI!! Oco tu chodzi??.Mam jeszcze pytanie czy jak kupie dodatki np GTA ,FAR CRY 2 ITD to beda mi dzialac na moim profilu ??np Dema sa normalnie widoczne.Nie chce kupowac gta na niemieckie konto wiadomo jest pociete .Prosze o jakies info jak to jest /

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...