Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no miarka się przebrała, mam dosyć tego M$. Dzisiaj wszedłem sobie na stronkę major nelsona i widzę darmowy theme dead space. Szukałem go na konsoli ale nie znalazłem, wszedłem więc dzięki jego stronce na marketplace na kompie (fajny bajer) ale napisało mi że jest to niedostępne dla mojego regionu. WTF? Czemu?

Coraz bardziej sytuacja z live mnie denerwuje, wczoraj kupiłem prince of persia classic na ps3 bez kłopotów, kupiłbym na xboxie ale nie chcę mi się kombinować i nabijać kasy ludziom którzy de facto tego nie chcą !

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

apropos ^ w Lost Planet są tylko 3 typy łącz - 'chinesse' z 1 paskiem transferu, prawie cała reszta świata z ponad połową oraz

 

1 mb Neostrada z Polski na max'a z paskiem.

 

Konsensus - zaje-ście się gra na Neo jakbardzo by się go nie nawidziło, się nim żygało i kłuło igłą niczym lalkę voodoo.

 

'Majne pytanien'- mam X'a360 podłączonego do PC'ta z netem, po reboot'cie/restarcie neta, nie ma szybszego sposobu na połaczenie się z XBLive niż kliknięcie "przetestuj łacze...", szybkie wkliknięcie (B) przy starcie testu i ponownie zalogowanie się ? Myslałem że z NXE to naprawią a tu "same old sh*t".

 

 

Odnośnik do komentarza
apropos ^ w Lost Planet są tylko 3 typy łącz - 'chinesse' z 1 paskiem transferu, prawie cała reszta świata z ponad połową oraz

 

1 mb Neostrada z Polski na max'a z paskiem.

 

Konsensus - zaje-ście się gra na Neo jakbardzo by się go nie nawidziło, się nim żygało i kłuło igłą niczym lalkę voodoo.

 

'Majne pytanien'- mam X'a360 podłączonego do PC'ta z netem, po reboot'cie/restarcie neta, nie ma szybszego sposobu na połaczenie się z XBLive niż kliknięcie "przetestuj łacze...", szybkie wkliknięcie (B) przy starcie testu i ponownie zalogowanie się ? Myslałem że z NXE to naprawią a tu "same old sh*t".

 

Też tak mam. Okazało sie, że czasami łapie od razu, a czasami pomaga dopiero log out i log in na nowo!

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pewien bardzo drażniący problem. Otóż na mygamercard.net po wejściu na mój profil okazuje się, że w większość gierek będę grał w 2025 roku... Ok, do dzisiaj nie było problemu bo w wygenerowanej sygnaturce pokazywało prawidłowo w co ostatnio grałem itp. Dzisiaj jednak stało się coś takiego:

 

bugmgcgt6.th.jpg

 

Ostatnio grałem w całkowicie inne gry, nawet pisze, że było to Rock Band a tu w miniaturkach pojawiają się te gry z 2025 roku. Nieźle mnie to wpienia.

Nie wiecie może jak to naprawić ? :)

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

//Edit: Raz działa a raz nie, sam już nie wiem.

Edytowane przez Smiti
Odnośnik do komentarza
czy ktoś próbował podłączyć iXa do netu za pomocą mobilnego dostwacy? chodzi mi o np play online czy iPlus. Ja mam tylko taką możliwość i jestem ciekaw czy ktoś już się w to bawił no i jaki był rezultat.

 

posiadam w UK cos ala iplus i smiga az miło. Halo3, Gears, fifa.

ale porównanie

to tak ja by porównywać xbox live w UK i xbox live w kraju afrykańskim np Polska

 

napewno w UK jest wiecej obszaru w strefie najszybszego łacza a nie tak jak u nas tylko w najwiekszych miastach - a to ma duze znaczenie bo zazwyczaj o mobilnego dostawce zastanawiają sie ci co zwykły kabel do nich nie dociera

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...