Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

witam, niestety znowu problem i znowu mnie tu krew zalewa. Mam router wifi który wysyła mi sygnał do laptopa ktorym z kolei przesyłam sygnał kablem do xboxa. Wcześniej jak ustawialem wdł opisu http://www.onlinecenter.pl/Artykuly/Konfiguracje-Xbox-Live.html to działało wszystko ok ale pod moją nieobecność znajomy wyłączyl wifi i podpiąl mi laptop kablem. Kiedy z powrotem włączyłem wifi i próbuje udostępnić połączenie do xboxa konsola wykrywa połączenie między urządzeniami (pc-konsola) ale w tej samej sekundzie laptop przestaje wykrywać sygnał wifi i w konsekwencji nie moge połączyć się z livem. Jak wyłącze xboxa i zresetuje połączenie to internet w lapptopie na nowo działa. No i klops bo zupełnie nie mam pomysłu co z tym zrobić, może jakieś ustawienia routera, jeżeli to może pomóc to mam d-link

 

ehhh stawiam piwko jak mi ktoś to wyjaśni, serio

Odnośnik do komentarza

jak to jest z tym darmowym weekendem na Xbox live ? miało być 17-20 wrzesień a jak chce zagrać w Halo reach to pisze ze nie mam uprawnień ;/

EDIT:

Do kiedy jest obniżka ceny Golda? -40% to daje jakieś 140zł za rok

 

Edit 2

jaszczoor>> Może sprawdź w opcjach tego DLinka limit IP które mogą sie z nim połączyć. Może jest ograniczone.

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Ni stąd ni zowąd występuje u mnie błąd z połączeniem do XBox Live. Wcześniej wszystko śmigało bez zarzutów, a tu nagle kicha. Test połączenia urywa się na połączeniu z internetem. Sieć jest wykrywalna. Dodam, że niczego nie zmieniałem ani w ustawieniach konsoli, ani w kompie. Mam łącze po kablu.

Odnośnik do komentarza

Problem pólonlineowy:

 

Mam problem z konsolą (choć spowodowany grą). Grałem w Halo3 i jakoś w pewnym momencie zauważyłem, że konsola "nie zapisuje stanu". Polega to na tym, że za każdym razem kiedy gram będąc offline, konsola nie zapisuje mi stanu i ciągle muszę zaczynać grę od początku. Nie dostaję też achievementów. Za to elementy zbroi które odblokowałem są zawsze dostępne. Kiedy podłączam się online wszystko wraca do normy. Mogę zdobywać achievementy i grać dalej w kampanię. Dzisiaj dostałem od dziewczyny Halo3: ODST i mam ten sam problem :/ Nie mogę zdobywać achievemetnów (a wykonałem przynajmniej jeden). Nie mam teraz możliwości podłączyć się online. Dziwnym trafem kolejna gra od Bungie. Jeśli ktoś zna odpowiedź to uprzejmie proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad kupnem kodu 14miesięcznego Golda. I teraz pytanie mające tylko i wyłącznie zbadać opinię publiczną w tym temacie - czy opłaca się taki zakup w świetle zbliżających się premier? Na X360 kupuje w zasadzie większość gier, ale sportowe i ścigałki tylko i wyłącznie na PS3. Opłaca się??

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cholerny MicroShit zawiesił mi dziś konto za podobno nieodpowiedni opis w moim profilu a dokładniej za lokacje "POLAND RULES MOTHER FU**ERS " bo jakiś szczyl się poskarzył im więc uważajcie komu klepiećie dupsko podczas grania. Na szczescie jest to jedno dniowy BAN ale i tak troche mnie to wkurzyło bo chciałem sobie akurat dziś po sieci pograć. Fu*k

Edytowane przez Dark Star
Odnośnik do komentarza
za podobno nieodpowiedni opis w moim profilu a dokładniej za lokacje "POLAND RULES MOTHER FU**ERS"
Za podobno nieodpowiedni opis? :) Przecież to są bluzgi i to nie jest podobno, ale na pewno nieodpowiedni wpis i ktoś skorzystał z okazji. Sprawa prosta: żadnych bluzgów, a jeśli już to bez dowodów (a tu dowody są bezwzględne). A zatem uważajcie co wpisujecie w profilach oraz message-ach. Teraz masz zapewne w profilu wpis "Code of Conduct", kwestia czy widzą to wszyscy, bo może ty nadal widzisz bluzgi, a inni CoC.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sorry, że 3 posty pod sobą ale tak wyszlo ;)

 

Mam takie pytanie można gdzieś znaleźć jakieś statystyki, rankingi popularności gier pod względem grania na Live aktualne? Najlepiej obejmujące więcej niż top10 czy top20.

 

Czy jedyne źródło takich publicznych informacji to blog Majora Nelsona? Z ostania aktualizacją we wrześniu http://majornelson.com/archive/2010/09/30/live-activity-for-week-of-sept-20th.aspx

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...