Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Czy aby cutsceny byly na poziomie H3? Watpie, nigdy w grze takiego cieniowania nie widzialem jaki jest na koncu gry http://www.youtube.com/watch?v=0WaTg9VEUdo 7:30, same poziomy gdzie byly tunele byly bez zadnego oswietlania, przypominalo mi to poziom HL1, dopiero ODST wprowadzilo rozne oswietlenie i cien (ciemnosc) bo H3 zapamietalem glownie tak http://www.youtube.com/watch?v=PP9nVdk5e9A od 3:30

Odnośnik do komentarza
Grafiki nie oceniam, bo pierwszy trailer Halo 3 też robił wrażenie, a później w samej grze było nieco gorzej.

 

Nieco gorzej!? :whistling:... Jakby H3 wygladalo jak ten pierwszy trailer, to mielibysmy majstersztyk bijacy na glowe i Crysis i Kz2. Przepasc byla ogromna.... Jesli Reach pozbedzie sie archaicznego poruszania sie (mam na mysli poruszanie sie na szynach), bronie nabiora mocy (bedzie czuc w koncu ze mamy w dloni prawdziwa bron), i w koncu zaczniemys strzelac w cialo oponenta (a nie w oslone), to ja z miejsca kupuje Xbox360 i cala serie Halo :)

Odnośnik do komentarza

Będą fioletowe ludziki, czy utrzymają poziom klimatu z filmików, kto w to wierzy :rolleyes: ? Grafa rządzi (postacie i otoczenie, to top 3 tej generacji), ale się nie napalam, bo to jednak nowe Halo i grafika mi nie przysłoni archaizmów i drętwoty tej serii :). Czas na zmiany w gameplayu, bo ODST (choć i tak nieźle, jak na grę na 6/10) już nie poszło w takiej ilości sztuk jak H3...

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo
owszem,ale jest odczuwalna "pewna" dysproporcja sprzedażowa między Halo 3, a Halo 3 ODST. Maciupka.

 

Wstępnie szacując i obserwując sprzedaż ODST można śmiało powiedzieć, że w przeciągu 2ch lat może się sprzedać ok. 70% liczby Halo 3 jakie ono samo sprzedało w dwa lata, już zeszło prawie 4mln.

 

 

Reach z taką grafiką i trochę zmienioną stylizacją ma szanse przyciągnąć sporo nowych nabywców.

Odnośnik do komentarza

30 % in minus, to duża strata klientów, bo mimo, że to nie pełnowartościowa kontynuacja, to jednak sporo tańsza i powinna przyciągnąć kilka nowych osób. Jeszcze bym nie mówił hop z tą sprzedażą, ew. poczekał do okresu po świątecznego.

Odnośnik do komentarza

Kurczę, obejrzałem ten trailer i powiem tak: cieżko jest mi ocenić grafikę, ale wydaje mi się, że bez szczękopadu. Sam trailer dla mnie mierny, śmierdzi patosem na kilometr.

 

Pozostaje mieć nadzieję, że gameplayowo będzie świeże i że multi jak zwykle będzie mistrzowskie ;)

 

Podsumowując - ja już chyba wyrosłem trochę z jarania się nowych halo, przynajmniej póki nie mam go w domu xD

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Tutaj macie filmik do ściągnięcia w HD: http://download.microsoft.com/download/6/3/5/63531A69-9144-4A2A-9F82-7D558935096C/Halo_Reach_World_Premiere_bnet_ESRB_720p_ST.wmv

 

Efekty świetlne urywają łeb moim skromnym niereprezentatywnym zdaniem :whistling:

 

I trochę coś musieli majstrować przy filmiku bo zerowe AA to jeszcze nie w tej generacji konsol :rolleyes:

 

30 % in minus, to duża strata klientów, bo mimo, że to nie pełnowartościowa kontynuacja, to jednak sporo tańsza i powinna przyciągnąć kilka nowych osób. Jeszcze bym nie mówił hop z tą sprzedażą, ew. poczekał do okresu po świątecznego.

 

Źle jak na grę, o której fanboje PS3 trąbili po całym necie, że to dodatek na 4h ? Nie sądzę.

Ostatnio też czytałem jak jakiś debil pisał, że ODST na Legendary przechodzi się poniżej 4h.

Odnośnik do komentarza

nie no- jest bardzo dobrze jeśli to jest real-time.Modele postaci oświetlenie są super.Mimo tego dalej uważam,że ten trailer i jego wykonanie nie może się równać do trzech najlepszych realtimowych cutscenek w grach tej generacji-mowa tutaj o Uncharted2,Heavently Sword i Resident Evil 5.

 

Oby wreszcie sama gameplay oferował tak mroczny klimat jak ten zwiastun lub filmiki reklamujące ODST...

Odnośnik do komentarza

donsterydo widzę, że masz problemy. Daj spokój z tymi fanami PS3. Niby fanboje 360 są lepsi? Na prawdę Ciebie nie rozumiem.

 

Zwiastun jak to zwiastun może być ściemą, ale nie musi. Poczekamy zobaczymy.

 

Na plus mogę zaliczyć stylistykę (przypomina mi się reklama ODST), ale myśl o skrzeczących gruntach i fioletowych flakach nie daje mi spokoju. Trailer typowo amerykański jak to na Halo przystało (nie mówię, że to źle): ekipa kozaków, marines, poświęcenie i takie tam. Myślę, że dostaniemy porządnego co-opa. Oby Bungie w multi nie poszło po bandzie i nie dostarczyło znowu tego samego.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie mam żadnych problemów, tylko w(pipi)ia mnie jak gdzie bym nie zajrzał poczytać o Reach to widzę prawie samych fanboi PS3 i teksty, że nie ma startu do Killzone 2, rozumiem trolowanie itp. ale to co się dzieje we wszystkich tematach o Reach to po prostu przegięcie pały.

 

EDITIA: Tutaj link do forum bungie gdzie ludki wpisują co zauważyli na filmiku: http://www.bungie.net/Forums/posts.aspx?postID=39612598

 

\/ bountyhunter: Może najpierw się czytać nauczysz zanim coś napiszesz ? Nigdzie nie napisałem, że chodzi mi konkretnie o TEN temat na TYM forum.

Odnośnik do komentarza

Fakty - Ty pieprzący w co drugim poście o 'fanbojach PS3, co nie grali w Halo'

 

Przywidzenie - fanboje PS3, PSslavey, co nie grali w Halo i porównują je do KZ2 w tym temacie

 

Serio nie widzisz, że najbardziej w tym temacie, to Ty (pipi)? Spoko, da się wyczytać z Twych postów [nie tylko w tym temacie], że masz uraz do PS3, ale serio, oszczędź, bo to jest 'przegięcie pały'. 

 

---

 

Sam filmik fajny, ale nie przypadła mi do gustu zmiana kolorystyki :) Lecz oby coś fajnego z tego wyszło...

 

 

Odnośnik do komentarza

niech pokażą gameplay i nie ma co krytykować,zachwalać.

 

na pewno jest spory skok jakości w porównaniu do wcześniejszych halo ale ta cutscena to i tak nie jest poziom realtimowych przerywników z wspomnianych przeze mnie-uncharted2,heavenly sword i resident evil 5 czy też zbliżającego się Finala XIII

Odnośnik do komentarza
owszem,ale jest odczuwalna "pewna" dysproporcja sprzedażowa między Halo 3, a Halo 3 ODST. Maciupka.

2,5mln w 2 tygodnie, Halo3 jest kilka latek. W dodatku ODST musialy kupic osoby ktore mimo iz maja HALO 3 + kupili mapki :>. Osiagnal sukces, patrzac ze to tylko takie cos ala mission pack to calkiem dobrze. Uncharted 2 sprzedal sie w zaczniej mniejszej ilosci czy Killzone choc prezentowaly nowa jakosc

Odnośnik do komentarza

KZ 2 to nie jest najlepsza gra tej generacji :confused: . Za dużo było hałasu, że wygląda lepiej niż "sławny trailer". Gra miała to udowodnić i tyle. Sama gra dobra z plusem, nic po za tym. Z nowym Halo będzie pewnie podobnie, bo z całym szacunkiem, ale od 3(trzech) części nie widzę postępu w gameplayu. Ja się tylko obawiam, że jak Reach odejdzie od tego kolorowego jarmarku, to fanboje Halo nie poczują, że grają w Halo :D . W takim wypadku, szacuje sprzedaż na poziomie Uncharted 2 :geek:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

ja pierdziele.......wchodzę w temat Reach żeby poczytać o grze a już widzę narzekającego @majora i resztę brygady ehhh

 

Ja, jak bym nie miał konsoli na która ta gra wychodzi to bym sobie dupy nie zawracał...a tak widzę dziś, już na 3 portalu @Majora jak to on się martwi o nowe halo, grubo..

 

Co do filmiku to bardzo dobrze to wygląda, mam nadzieję że gra będzie miała taki charakter jak na tej cut-scence.czyli - mroczniej, szaro-buro, pochmurnie :thumbsup:

 

KZ 2 to nie jest najlepsza gra tej generacji :confused: . Za dużo było hałasu, że wygląda lepiej niż "sławny trailer". Gra miała to udowodnić i tyle. Sama gra dobra z plusem, nic po za tym. Z nowym Halo będzie pewnie podobnie, bo z całym szacunkiem, ale od 3 części nie widzę postępu w gameplayu. Ja się tylko obawiam, że jak Reach odejdzie od tego kolorowego jarmarku, to fanboje Halo nie poczują, że grają w Halo :D . W takim wypadku, szacuje sprzedaż na poziomie Uncharted 2

 

zgadzam się w 100%, fani Halo mogę nie skusić się na Reach jeżeli ten będzie mniej kolorowy.O ile pamiętam to pierwsze H miało być bez tych kolorków ale dali je w ostatniej chwili :turned:

Co do kz2 to racja, dobra gra ze świetną grafiką i nic więcej a średnia 90% nie jest jakaś kosmiczna (chodź i tak przesadzona) bo kilknaście gier w tym roku dostało wyższe noty czy też podobne.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...