Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

A no faktycznie, zmieniłem datę i licznik przeskoczył o dzień, ale porypane, admin strony to chyba typowy Amerykanin który myśli, że jak w USA jest 20.00 to tak samo jest na całym globie :-p

 

Taki numer zamiast zrobić licznik pod konkretną strefę czasową.

 

Jeżeli to jest 20.00 czasu środkowego to trzeba dla nas doliczyć 7h czyli wystartuje o 03.00 Zobaczy się rano już same zrzuty trailerów na jakiejś stronie.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Bardzo chętnie, ale od jakiegoś czasu cierpię na na brak funduszy, a ostatnie luźne 200zł, które miało właśnie iść na Dragon Age albo Forza 3 poszło się przywitać z mandatem :whistling:

 

Wystartowała strona Reach: http://www.bungie.net/projects/reach/default.aspx

 

Geoff powiedział, że trailer ma dwie i pół minuty, więc chyba można na coś liczyć.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Cut-scenka na enginie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=q6jnFyAw6C8

 

Chce to zobaczyc w HD, w marnej jakosci prezentuje sie zacnie, szczegolnie cieszy mnie animacja postaci, to jest to czego brakowalo poprzednikom. Trzeba to zobaczyc w lepszej jakosci. W kazdym razie jako fanboj Halo jestem oczarowany :ninja:

 

Ktos na NeoGafie dobry komentarz dal:

 

"Gears of Halo. Really. That's all I feel"

 

 

 

http://i6.photobucket.com/albums/y246/roban/reach.png

 

Pierwsza Spartanka ukazana w grze :)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Oglądam drugi raz w HD, na początku nie wiedziałem co myśleć, ale jak drugi raz oglądam to widzę te wszystkie wodotryski :)

 

Jeżeli grafika w grze taka będzie i połączą to z rozległością leveli, dużą ilością przeciwników i płynnością z Halo 3 to będzie jedna z najbardziej zaawansowanych technicznie gier tej generacji.

Odnośnik do komentarza

Dosłownie musiałem pozbierać szczękę z gleby, przez pełne 2 minuty siedziałem z rozdziawioną gębą i po prostu podziwiałem.

Widać, że postaci mogą mieć ciekawe osobowości, już ODST wstępnie pokazało, że Bungie potrafi zrobić opowieść o oddziale, tym razem może być tylko lepiej.

 

Jako uber-fanboj serii HALO jestem zadowolony ;).

Już nie mogę doczekać się bety. Mam nadzieję, że te kilka wariacji zbroi, które widać na trailerze oznaczają większą możliwość customizacji w multi :D.

 

BTW. Trailer w HD można zestreamować sobie w HALO WAYPOINT.

Odnośnik do komentarza

Trailer taki sobie, nie powala, ale to co należy zaliczyć na plus, to design drużyny. Coś czuje, że będzie to charyzmatyczna paczka. Szkoda że nie pokazali czystego gameplayu, bo podobno szykują kilka nowości (najwyższy czas). Grafiki nie oceniam, bo pierwszy trailer Halo 3 też robił wrażenie, a później w samej grze było nieco gorzej.

 

PS. Podobno ma być to ostatnie Halo autorstwa Bungie, później produkcją kolejnych części zajmie się Microsoft. Prawda czy bzdura?

Odnośnik do komentarza

Ślicznie to wszystko wygląda, każda cutscenka w Halo 3 wygląda jak normalna gra, więc spodziewam się tego i tutaj. Modele postaci to krok milowy od ostatniego Halo. Jeśli też teksturki będą prezentowały taki wysoki poziom (vide trupia czaszka na osłonce jednego z hełmów) to naprawdę będzie zaje.biście.

 

Tak poza tym to lekko sie zawiodłem na Epic, oni też mieli coś pokazac :/

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

YETI: Tylko jest mała różnica między traileram Halo 3 a tym. Tamto to faktycznie był trailer, a TO jest filmik otwierający grę, a wszystkie filmiki w grach Halo są robione na engine gry i wyglądają tak samo jak gra, polecam chociażby ostatnie ODST.

 

Tak, to ostatnie Halo od Bungie, w MS już pracuje nowa ekipa i zbierają badassów z przemysłu gier do produkcji Halo 4.

Odnośnik do komentarza

Trailer jest swietny, grafika z cala paczka smaczkow pokazuje, ze to moze byc wyciskacz sokow z prockow trisixty. Jadacy Warthog i nagle odjazd kamery i widzimy caly plan, a w nim majacza ogromne gory, rozmach poraza. Swietny design zbroi, ale mogli by zmienic nieco projekty Warthogow, czy tez ich styl jazdy, na mniej slizgaczopodobny. Calosc dopelnia rozpier.dalajacy wprost klimat.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ślicznie to wszystko wygląda, każda cutscenka w Halo 3 wygląda jak normalna gra, więc spodziewam się tego i tutaj. Modele postaci to krok milowy od ostatniego Halo. Jeśli też teksturki będą prezentowały taki wysoki poziom (vide trupia czaszka na osłonce jednego z hełmów) to naprawdę będzie zaje.biście.

 

Tak poza tym to lekko sie zawiodłem na Epic, oni też mieli coś pokazac :/

 

Epic nie miał nic pokazać, Cliffy napisał do Geoffa, że nie może się doczekać jak go zobaczy na VGA i wszyscy pomyśleli, że może kryje się za tym coś więcej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...