Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

I called it a monument at the start, and that's just it. Reach is an encore, a victory lap, a crowd-pleasing last hurrah for a series that most definitely won't end here, but will just as definitely never be the same again. Halo deserves another game this good, and Reach is a deserving tribute.

Szacun dla Bungie za żegnanie się z serią w takim stylu. To wzbudza respekt.

 

Recenzja od GT.

 

http://www.gametrailers.com/video/review-hd-halo-reach/704383

 

9.3

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ciekawe na jakiej zasadzie teraz będą wystawiali oceny innym FPS'om. Chodzi mi o to, że Reach prawidłowo dostało oceny na poziomie 90% za całokształt, a przecież wiadomo, że nie będzie żadnego FPS'a który będzie miał dobrą grafikę, gameplay, multi + takie AI, edytor map, tryb na wzór firefight gdzie można ustawić wszystko, co-op w kampanii na 4 osoby.

 

Teoretycznie każdy inny FPS powinien teraz dostać noty niższe od Reach :)

 

Wiem, że tak nie będzie, ale na zdrowy rozum powinno.

Odnośnik do komentarza
@MaZZeo - to filmowa znaczy totalnie głupia i naiwna (przynajmniej patrząc na tą z MW2)?

 

Dokładnie tak . Ale i tak dostanie +/- 95%

 

 

kur.wa, czy tylko u mnie firefight jest w tym momencie niegrywalny? Skosztowałem 4 meczy i na kazdym lagowało strasznie :|

Odnośnik do komentarza

kur.wa, czy tylko u mnie firefight jest w tym momencie niegrywalny? Skosztowałem 4 meczy i na kazdym lagowało strasznie :|

 

Ja mam od bardzo dobrych gier, do masakrycznych, w których przeciwnicy są niezniszczalni. Ale to przez to, że w tej chwili większość graczy to burgery. Jakoś we wtorek/środę powinno grać się lepiej.

Odnośnik do komentarza

http://n4g.com/news/603981/where-did-10-000-halo-reach-players-come-from

Chyba nie będą banować tych co dostali swoją wersje kilka dni przed premierą? :) Maja możliwość sprawdzenia kto gra na piracie? Bo moje Reach właśnie do mnie jedzie i zastanawiam się czy wstrzymać się z zabawą po sieci do jutrzejszego dnia.

Odnośnik do komentarza

pograłem trochę samemu w Firefight, ustawiłem żeby byli tylko Elici. Cholera, jakie te bydlaki są mocne i inteligentne :| Jeśli sami będziecie grać to weźcie np. zdolność niewidzialności i popatrzcie co one wtedy robią, jak się rozglądają i przeszukują teren, normalnie masakra! AI moim zdaniem bije FEAR'a na łeb.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Właśnie Reach zapukało do mych drzwi :D

 

Jak to mawiał klasyk "Yupi ka yeah motherfucker" :)

 

Torba promocyjna nawet fajna, dobra na książki na uczelnię tylko ten nadruk jest gigantyczny :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Odpaliłem na chwilę klasycznego Firefighta na Heroic i od razu parę spostrzeżeń:

 

- Grafa ostra jak żyleta, aż dziwnie jak na Halo :P,

- Kapitalne mapy,

- Niesamowite tempo gry,

- Wy(pipi)iste AI, jak wchodzą na arenę Elici to zamiatają mną jak jakąś szmatą :D

- Nie wiem czy dobrze kombinuję, ale naraz chyba ze dwa razy więcej przeciwników jest, generalnie to człowiek jest osaczony z każdej strony i nie ma czasu się podrapać :P

 

Jak zobaczyłem ile opcji jest do ustawienia to dałem sobie spokój :P Trzeba dłużej posiedzieć bo jest tego od cholery.

 

Reasumując to czułem się jak dziecko we mgle, jakbym nigdy w Firefight wcześniej nie grał.

 

Zaraz odpalam kampanię.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...