Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

W rzeszowskim MM Halo Reach za 169zł (jest jeszcze z 30 pudełek), kolekcjonerska 199zł (4 pudełka) i legendary 399zł (1 pudło). Przynajmniej to było na wystawce. Jeśli ktoś jeszcze nie kupił to polecam wersje kolekcjonerską, dokładka 30zł, ale zawartość przednia, chociaż tylko dla geeków Halo.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Gdyby kolekcjonerka miała Soundtrack albo jakiś konkretny Artbook to bym wziął. Zapiski Dr H mnie nie interesują bo dosyć słabo znam całe uniwersum.

 

EDYTA: Pierwsza misja - Malowany obraz w ruchu, tak bym to określił :) Normalnie nie wiem gdzie mam się patrzeć :P

 

Teren rozgrywki jest bardzo duży z różnymi drogami dojścia do celu, można sobie okolice pozwiedzać :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

W rzeszowskim MM Halo Reach za 169zł (jest jeszcze z 30 pudełek), kolekcjonerska 199zł (4 pudełka) i legendary 399zł (1 pudło). Przynajmniej to było na wystawce. Jeśli ktoś jeszcze nie kupił to polecam wersje kolekcjonerską, dokładka 30zł, ale zawartość przednia, chociaż tylko dla geeków Halo.

 

Właśnie co wróciłem z MM w rzeszowie i z tego co widziałem została 1 Limitka na półce (której już nie ma bo ją nabyłem) a Legendarnej nie widziałem (chociaż się za bardzo nie rozglądałem bo chciałem szybko wracać do domu ;]) za to zwykłych dosyć sporo było.

 

Dziennik Dr Hasley zniszczył mnie wykonaniem. Mistrzostwo

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś kupił wersję Legendarną i tak jak ja nie dostał zabawki Falcon'a dla avatara to jest na to sposób:

-Odpalamy Halo Waypoint (tylko na koncie Gold)

-Wchodzimy w zakładkę Intel

-Wybieramy ostatnią opcję - Archive

-Wybieramy pierwszą opcję - Games

-Wybieramy pierwszą opcję - Halo Reach

-Falcon powinien być na pierwszym miejscu, wystarczy kliknąć i się pobierze

Odnośnik do komentarza

Edycja Legendarna jest mistrzowska - tę z Halo 3 połyka bez popity. Jak dla mnie rewelacja, począwszy od figurek produkcji McFarlane'a, a na dzienniku obecnym też w zwykłej kolekcjonerce kończąc*. Szkoda, że mam jutro egzamin i termin oddania projektu, bo bym dzisiaj pykał całą noc. Dawno nie byłem tak podjarany nową grą. ;)

 

* Powiem więcej: te zapiski są tak fajnie zrobione i tak podnoszą poziom "wczuty", że kupna gołej wersji nie polecam nikomu. ;)

Odnośnik do komentarza

Ten notatnik jest tak za(pipi)iście zrobiony, że aż strach. Te karteczki co się wyjmuje z boku to myślałem, że się nie skończą - tyle ich jest. Serio, chyba najlepiej wydany artbook z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia.

 

Pora odpalić to cudo.

Odnośnik do komentarza

mam i pograłem całe 10 minut bo w firmie dalej siedzę i mam inną robotę. dodam tylko od siebie że w momencie kiedy dostałem od sprzedawcy pudełko to hype minął... początek kampanii robi, multi też dostarczy mnóstwo zabawy, a ja chyba nie umiem się cieszyć bo mam tonę innych rzeczy na głowie ;/ widać zanim na dobre doświadczę zagłady planety Reach minie troszkę czasu.

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie co wróciłem z MM w rzeszowie i z tego co widziałem została 1 Limitka na półce (której już nie ma bo ją nabyłem) a Legendarnej nie widziałem (chociaż się za bardzo nie rozglądałem bo chciałem szybko wracać do domu ;]) za to zwykłych dosyć sporo było.

 

Dziennik Dr Hasley zniszczył mnie wykonaniem. Mistrzostwo

 

Byłeś pewnie na głównej półce z grami na X360. Na samym początku regału (froncie) z grami PC, w głównym przejściu jest cała wystawka Halo Reach. Wątpię żeby w ciągu 2h wszystko zniknęło. Przyznam, że jestem pod wrażeniem postawy rzeszowskiego MM. Chciałem kupić u nich ostatnio gry i albo nie mieli w dniu premiery albo cena była taka, że sam dystrybutor by się przestraszył, a tu dzień przed premierą i to do tego w internetowej cenie. Jeszcze brakowało, żeby w informacji bidon albo torbę dorzucali :) tak jak do Wiedźmina bestiariusz.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

VG Charts określa, że w przybliżeniu, na tydzień przed premierą na Halo Reach zostało W SAMYCH STANACH złożone prawie 2 MILIONY pre-orderów. Rekord ustanowiony przez Modern Warfare 2 padł już dawno, teraz Reach leci na rekord ustawiony przez multiplatformowe zamówienia na Moderna 2.

Jeśli na całym świecie uda się tej grze zarobić więcej niż 72mln dolarów w pierwszym tygodniu, to gra która wyszła tylko na Xbox'a 360 pobije grę, która wyszła na wielką trójcę (X, PS3, PC).

To może być historyczne wydarzenie.

Odnośnik do komentarza

Fajne to nowe Halo jest.

 

popieram

 

mnie wkorwiaja tylko 2 rzeczy:

 

1. je.bane niewidzialne sciany, obiecano mi ze bede mogl isc gdzie chce a tu hu.j, na daszek se nie wejde bo mnie wiatr spycha.

2. framerate, nie chodzi o to ze nie ma 60fps, ale o to ze rwie jak sam skorwiel, i nie mowi tu o czkawce przy loadingu czy sejwie, ale o "stalych" 20fpsach przez pol minuty walki z obca rasa.

 

tak czy siak jest spoko, wrazenie pozytywne. gdyby nie te ww. hujozy to by bylo wykorwiscie w korwe, a tak jest tylko wyje.biscie.

Odnośnik do komentarza

Do ludzi zamawiajacych w sklepie PE: http://www.psxextreme.info/topic/28406-sklep-zgredow/

Tam mozecie wszelkie pytania zadawac odnosnie zamowien, chlopaki dosc czesto odpisuja.

Ja swoje dzis kupilem w Ultimie - przeszedlem sie, wzielem, zaplacilem, pojechalem do domu - i po sprawie, a i dosc tanio :).

Nic nie rezerowalem/allegro/www - po prostu poszedlem sobie :P.

Odnośnik do komentarza

Siema, również podpinam się pod pytanie " szarku123", także zamówiłem grę w sklepie psx extreme (poprzez allegro) i gry do tej pory nie ma, a wybrałem przesyłkę kurierską.

Zamawiałem w sklepie PE w piątek i dzisiaj mi wysłali, także nie wiem o co Wam chodzi O_o Gadałem dzisiaj z sojerem na GG i mieli problem z dostawą toreb, ale ok. 14 zmienił mi się status zamówienia na "wysłane" zatem jutro prawdopodobnie będę już ciorał ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...