Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Qbek Zamówiłem limitke i powiedzieli mi że jutro dopiero wysyłają paczki więc albo mnie kłamał sprzedawca albo masz bujną wyobraźnie :)

No srsly pisałem dzisiaj z sojerem na gg (archiwum na drugim kompie, tak bym screena wrzucił) i powiedział: "Gry już mamy, czekamy na torby. Jak do południa torby nie dotrą, to wyślemy same gry."

 

Moje zamówienie:

reachzamowienie.png

Odnośnik do komentarza

Proszony wielokrotnie o zdradzenie tajemnicy moich niesamowitych mocy związanych z różnorodnością wulgaryzmów wypluwanych przeze mnie z ogromną częstotliwością podczas grania w Halo, zmiękłem i zamierzam przedstawić wam moją recepturę. Uwaga na wysoką jakość.

 

dsc00073nj.jpg

Edytowane przez Raz
Odnośnik do komentarza

Ktoś mi wytłumaczy na jakiej właściwie zasadzie działają egzekucje ? Przeciwnik musi być osłabiony i trzeba go odpowiednio zajść od tyłu, czy nie musi być osłabiony ?

 

Podchodzisz do niego odd tyłu i zamiast klepnąć w klawisz melee przytrzymujesz go - volia, masz egzekucję. Możesz to zrobić nawet gdy ma pełne życie i overshielda.

Odnośnik do komentarza

Qbek Zamówiłem limitke i powiedzieli mi że jutro dopiero wysyłają paczki więc albo mnie kłamał sprzedawca albo masz bujną wyobraźnie :)

No srsly pisałem dzisiaj z sojerem na gg (archiwum na drugim kompie, tak bym screena wrzucił) i powiedział: "Gry już mamy, czekamy na torby. Jak do południa torby nie dotrą, to wyślemy same gry."

 

Moje zamówienie:

reachzamowienie.png

Ciekawe czy warte swojej ceny ?

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Theme wygląda super ( a na pewno lepiej niż mój stary darmowy z HALO 1 ).Ja swoja drogą skończyłem z dwoma egzemplarzami gry. Wczoraj kupiłem Limited, a dzisiaj przypadkowo natknąłem się po wyjściu z pracy na ostatnią sztukę Legendary :). Myślałem ze ta figurka będzie znacznie mniejsza, będzie ciężko postawić na jednej półce z Halo 3 legendary które mam już zaklepane u kolesia z Ebay'a. Tak czy inaczej gierka super. Wczoraj sprawdziłem multi ( nakombinowałem się chyba godzinę żeby znaleźć jak dołączyć do jakiejś gry ) i jak na razie jest najlepsze z tych w które do tej pory grałem, a gold kończy się za 2 dni - miałem odnowić dla MOH ale będzie trzeba zrobić to wcześniej.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeczytalem ta "recke" na Poly i ogarnal mnie pusty smiech ;] Nie ma co, fachowcow tam maja.

 

Wymiany ognia są fajne, pełne akcji i emocji, ale są też bardzo chaotyczne i frustrujące, zwłaszcza gdy walicie do kolesia przez minutę, a on kładzie was jednym strzałem w głowę

 

Chyba nie musze tego komentowac prawda ? Jak sie jest piz.da to taka sie pozostanie chocby sie gralo w Tetrisa.

 

Przez cały czas czułem się, jakbym grał w lekko odmieniony Unreal Tournament

 

Tutaj komentarz rowniez zbedny ... skad oni takich ludzi biora to ja nie wiem, ale widac ze koles o UT i Halo ma takie pojecie jak ja o lotach w kosmos.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

A ten sam many wystawił Modern Warfare 2 5-

 

Śmiech na sali, jak minusem jest to, że Reach jest podobne do poprzednich gier z serii to jak się wytłumaczą z oceny God of War 3, heh.

 

Nie ma co prawie same zjeby na Poly. Jeden Piotr Gnyp ich nie ratuje.

 

Śmieszne, że najbardziej zróznicowany, z największymi walkami, z najlepszym AI, z największą ilością trybów FPS na rynku dostaje taką ocenę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...