Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Mnie najbardziej zaintrygowały Project Draco i Rise of Nightmares.

 

Ta pierwsza fala gier to pewnie takie pole eksperymentalne czy gracze chcą kupować takie gry na Kinect, jak się nie sprzedadzą to takie produkcje zdechną. Jak się sprzedadzą to pewnie zobaczymy kolejne bardziej dopracowane.

Odnośnik do komentarza

Osobiście myślałem, że wydawcy i teamy nie będą robić gier pod Kinecta, a sama platforma będzie mocno cusualowa z różnymi popierdółkami. Ale ostatnie zapowiedzi z TGS osobiście skłoniły mnie do powolnego odkładania tych nieco ponad 50 zł miesięcznie na Kinecta - i jeśli tylko te gry wyjdą za około rok, i recenzje w różnych serwisach będą wysokie to jestem pewien, że takich gier będzie powstawać coraz więcej.. i, że nie jedna osoba się na Kinecta skusi - w tym i ja.

 

Osobiście życzę Kinectowi i Move jak najlepiej, co z tego wyjdzie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja nie wiem jak zajebiste te gry musiały by być bym kupił Kinecta. Granie bez kontrolera mnie interesuje, ale tylko jako ciekawostka. Jakby kamera była za 200zł to może z ciekawości bym kupił jakby były ze 2-3 bardzo fajne gry, a za 600zł to nie ma mowy. Za taką kasę wolę kupić jeszcze jedną konsolę (Wii, DS, PSP) i otworzyć się na inną bibliotekę gier.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

jutro w gadzet na tvn turbo będzie test kinecta o 17:30

 

co do tych gier to wszystkie mnie interesują poza mechami, zobaczymy co z tego wyjdzie. Warto podkreślić że to tylko garstka gier z okazji TGS i od Japońców, dev. z US i EU szykują pewnie znacznie więcej niż te zapowiedzi.

 

don - sprzedaj xa i kup bundle packa z kinectem ;]

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

bigdaddy: Teraz każda złotówka jest ważna, zbieram na Wii :P Za ile bym sprzedał X360 bez dysku - 350-400zł to by mi jeszcze około tysiaka brakowało. Żaden interes. Poza tym nie widzi mi się granie bez kontrolera i tak jak pisałem wcześniej Kinect musiałby być albo bardzo tani albo gry musiałyby być nie wiem jak niesamowite. Wolę Wii kupić i spróbować tych wszystkich platformerów z Kirby na czele :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja nie wiem jak zajebiste te gry musiały by być bym kupił Kinecta. Granie bez kontrolera mnie interesuje, ale tylko jako ciekawostka. Jakby kamera była za 200zł to może z ciekawości bym kupił jakby były ze 2-3 bardzo fajne gry, a za 600zł to nie ma mowy. Za taką kasę wolę kupić jeszcze jedną konsolę (Wii, DS, PSP) i otworzyć się na inną bibliotekę gier.

Mówisz 600 zł ale licz jeszcze to ze ten Kinect chodzi only Xbox 360 Slim(nowa wersja) a konsolka kosztuje 1000 zł to żeby się pobawić to musisz ok 1600 zł i do tego kupna gier to w hu* kasy trzeba wydać

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

I moje kinect'owe nadzieje legły w gruzach na dzień dzisiejszy.. Początkowo miałem kupić w dniu premiery - ale prawdopodobne bugi pierwszych wersji urządzenia i narazie pierdołowate gry mnie zniechęciły. Poczekam na recki tych bardziej konkretnych gier - i jeśli będzie w nich naprawdę to 'coś' to 2-3 dobre tytuły (te już zapowiedziane) dadzą nadzieję, że będzie takich więcej. Jak na razie Kinect'owi dziękuję - co będzie potem zoabczymy.. Obym się mile rozczarował wink.gif

Edytowane przez soggare_PL
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Kinect jest za drogi by kupować w dzień premiery i czekać na gry. No bo po co, w sklepach go nie zabraknie a jak już parę gier się uzbiera to wtedy można się zastanowić jak się ko9muś będzie podobać. Inwestowanie w dzień premiery mija się z celem. Chyba, że ktoś kupuje nową konsolę w bundlu, ale to inna sytuacja.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Kinect jest za drogi by kupować w dzień premiery i czekać na gry. No bo po co, w sklepach go nie zabraknie a jak już parę gier się uzbiera to wtedy można się zastanowić jak się ko9muś będzie podobać. Inwestowanie w dzień premiery mija się z celem. Chyba, że ktoś kupuje nową konsolę w bundlu, ale to inna sytuacja.

 

W UK schodzi na pniu, parę sklepów wstrzymało preordery, ale w Polsce pewnie nie zabraknie :no:

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Chodzi mi o nasz rynek. Że w USA i UK będzie ciężko to normalka, ale tam też często gry schodzą na pniu w dniu premiery. U nas nie ma takich sytuacji, że idziesz w dzień premiery do sklepu i nie ma gry, a w USA i UK to normalka. Dlatego tam ludzie masowo preordery zamawiają.

Odnośnik do komentarza

ja również nie jestem pewny zakupu w dniu premiery, muszę w jakimś sklepie przetestować, bo 600zł mogę przeznaczyć na 4-6 innych gier :D W 2011 pojawią się konkretne gry teraz jedynie party games.

Strzelam że po świętach gdy minie szał pojawi się goły kinect bez gry za ok 400zł.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość donsterydo

januszxp: Na poly jest wypowiedź gościa z MS Polska i mówił, że niedoszacowali zainteresowania w Polsce i zabraknie kamer na premierę. A gościu z gram.pl mówił, że mają kilkadziesiąt razy więcej zamówień niż dostaną kamer. To samo mówili goście z Ultimy i gryonline.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...