Skocz do zawartości

Metal Gear Solid: Peace Walker


Rekomendowane odpowiedzi

Oj, to że Shinkawa raz na ruski rok coś skrobnie dla serii, to niewiele świadczy na poparcie że jest on głównym designerem. Art na okładkę MGS4 też był jego zapewne, ta koszulka może też jest, może nie; ciężko powiedzieć. Równie dobrze to A. Wood mógł narysować (i ja się ku temu skłaniam).

 

Powiem Ci jedno i jak to Cie nie przekona, to nic więcej nie będę mówił na ten temat.

MGS1-3 miały swoje artbooki; całe sterty szkiców, artów. Wydane jako przedmioty kolekcjonerskie, dowód pracy Shinkawy i procesu designu postaci. Czemu nie ma takich artów do MSG4? Czemu ten tak zwany "artbook" GoTP składa się z samych modeli wyciętych żywcem z gry? Gdyby mieli takie rysunki, z pewnością by je wydali.

 

Nie ma żadnego dowodu że Yoji uczestniczył czynnie w procesie designu postaci, czemu trudno zaprzeczyć w świetle powyższego. Dla mnie jego nazwisko znalazło się na liście płac tylko ze względów komercyjnych, jako zwykłego figuranta, a nie człowieka który zaprojektował od podstaw postacie w grze. I to ewidentnie widać po efekcie końcowym.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko stwierdzam fakty, których wielu woli nie dostrzegać.

 

To raczej wiąże się z tym, że mało kogo obchodzi jakiś tam Shinkawa, który tak naprawdę naszkicował Snake'a w pierwszym MGS i nie tylko. Większość i tak kojarzy tylko jedno nazwisko - Kojima. Wszelkie dyskusje o tworzeniu tej serii zawsze non stop kręcą się wokół jego osoby, pomijając resztę artystów.

Odnośnik do komentarza

Chyba tylko skończonych ignorantów to nie obchodzi. Myślisz że Kojima miałby szanse na ten sukces bez Shinkawy? W życiu.

 

Zresztą, widać po Twojej wypowiedzi że mało wiesz o wkładzie pracy Yojiego w MGS1-3.

To on - nie kto inny - zmieniał kiczowate pomysły Kojimy na bossów w designerski majstersztyk. Wyobraź sobie jak wyglądałby "kosmonauta z miotaczem płomieni" gdyby nie został zaprojektowany przez Shinkawe.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

NOOOOO, to ja jednak nie sprzedaje psp!

 

Podoba mi sie wszystko poza grafą, i tą małą dziewczynką. Reszta jest do łyknięcia, bo Hideo potrafi zahartować ;]

 

o jejku, czyżby jednak Yoji maczał palce przy designie?

Teoria gregora mondrego upadła.

 

 

Nie jestem podekscytowany, ale mile rozczarowany.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Przy Czwórce nie robił na pełen etat i tego będę się trzymał. Fakty stoją za mną.

 

Trailer prawie 10 minut. Pewnie usłyszeliśmy już fragmenty połowy dialogów w grze - reszta to wyjaśnianie celu misji. Mnie to za serce nie chwyta, ale wiecie że jestem inny.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

No jestes, prawdopodobnie zrobią Ci jeszcze pudelko z napisem psp z boku , i nawet terapeuta nie pomoże.

 

Pewnie 10 minut, pewnie wyjasnienia celów misji, co za bzdurne gdybania, laski na studiach nie lecą na wielbienie tylko jednej prawdziwej częsci ;]

 

Ogladalem na youtubie to demo, fajne, troche zbyt statyczne filmiki, ale usmiechnalem sie jak uslyszalem i zobaczylem glowne menu ;]

Bedzie conajmniej dobra gra, no chyba ze zrobia mgs po 2, to pewnie znowu skoncze na 2 misji.

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwile w demo i musze powiedzieć ze jest duzo lepiej niz w PO. Po pierwsze sterowanie jest intuicyjne. Galka porusza sie snake'iem, kierunkowymi zmienia ekwipunek i przytula sie do sciany a ixem, kolkiem, kwadratem i trójkątem steruje kamera, L wyciąga guna a R strzela. Gra wygląda jak mgs 3 na malym ekranie, jest nawet procent kamuflażu. Po paru minutach gry wydaje sie ze PW zje Po na sniadanie. Wszyscy którzy nie boja sie FW 6.0 :) powinni ściągnąć sobie demo z ign. Wazy okolo 150 mb. RoL wyżej podal link.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...