Skocz do zawartości

Metal Gear Solid: Peace Walker


Rekomendowane odpowiedzi

czego wymaga demo zeby grac? mam nadzieje ze nie 5.55? (zaraz bede probowal odpalic)

 

 

btw nowy trailer bardzo mi sie podoba, zbudowal klimat, i ta laska blondynka bardzo ładna xD

i nawet sie ogarneli i nie pokazuja juz 4 snejkow tylko 3 gosci w maskach :P

ogolnie zapowiada sie fajnie

 

choooociaz... gameplay z dema (na gametrailers) robil o wieleeeele gorsze wrazenie niz trailer.. co prawda widac bylo ze gosc nie wie co robic i biega na oslep... ale dziwnie to wygladalo, bardzo nie-mgsowo...

 

 

 

edit: u mnie demo wiesza konsole tak bardzo ze musze baterie wyjmowac (w sumie pierwezy raz taki przypadek mam)

 

edit: widze ze na stronce pisza ze wymaga 6.0 , czy to wogole juz wyszlo? XD (sadzac po tym ze ktos pogral to wyszlo.. hm)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

trzeba mieć 5.55 z gen 2-3.

albo 6.0 zciagnietego z playstation.pl, Demo skalda sie z 3 czesci, tutorial, skradanka w dzungli a potem eliminacja wszystkich na ostatniej mapie oraz wlki z bossem - czolgiem, nie metal gearem jakis tam t-72 czy cus... Dzungla wyglada rownie dobrze jak w mgs3.

Coś zamyślasz chyba...

Odnośnik do komentarza

trzeba mieć 5.55 z gen 2-3.

obawiam sie, ze nie ma jeszcze 5.55gen

 

ale da sie go [w sensie demo] odpalic na 5.50gen-b z version.txt trickiem

 

Kurde, czyli jednak działa to na PSP-3000? Proszę tylko o 3 literki, tak albo nie ;/.

Odnośnik do komentarza

Tak patrząc na gameplay z PW dochodzi do mnie jak MGS4 był archaiczny. Gra (MGS4) bardzo mi się spodobała, ale głównie dlatego, że jestem fanem serii i potrafiłem im wybaczyć. Historia ładnie się zakończyła, większość rzeczy została wyjaśniona, bawiłem się przednio i miałem ciary. Jednak to co teraz się dzieje nie wróży za dobrze. Ewentualna kontynuacja PW na dużych konsolach byłaby przesadą, a takie rzeczy właśnie Kojima sugeruje.

 

PW i KP daje szansę, gra przypadła mi do gustu i się ciekawie zapowiada. Jednak co za dużo to nie zdrowo, a ciągnięcie wątków fabularnych nie jest dobrym wyjściem. Ta gra pewnie nie zawiedzie, ponieważ Konami i KP zawsze dostarczało bardzo dobre gry.

 

Najgorsze jest to, że Konami i KP chcą zrobić z MGS Final Fantasy... O ile w FF mamy różne światy i różne postaci, tak w MGS mamy jeden świat, jakby alternatywną historię naszego. W przedziale czasowym MGS3-MGS4 dało to się jakoś poskładać do kupy z paroma naciąganymi faktami. Teraz jeśli dorzucają jakieś niedopowiedziane historie i chcą burzyć ten porządek w celu zbicia kasy, co dla mnie fana jest nie fair. W końcu doczekamy się części na DS, Wii itd. W końcu Kojima powiedział, że dla niego platformy nie są ważne, a MGSy będą schodzić jak z taśmy produkcyjnej.

Odnośnik do komentarza

Chyba tylko skończonych ignorantów to nie obchodzi. Myślisz że Kojima miałby szanse na ten sukces bez Shinkawy? W życiu.

 

Zresztą, widać po Twojej wypowiedzi że mało wiesz o wkładzie pracy Yojiego w MGS1-3.

To on - nie kto inny - zmieniał kiczowate pomysły Kojimy na bossów w designerski majstersztyk. Wyobraź sobie jak wyglądałby "kosmonauta z miotaczem płomieni" gdyby nie został zaprojektowany przez Shinkawe.

 

Szanuję bardziej Shinkawę niż Hideo. Odnosiłem się jedynie do tego, że i tak wszędzie pojawia się nazwisko Kojima. W żadnym stopniu nie ignoruję twórczości Shinkawy, właściwie Solida kojarzę sobie tylko z nim. Zawsze gdy oglądałem materiał "making of" dla każdej odsłony pilnie słuchałem jego wywiadów, bo czułem do niego ogromny szacunek. Jeden z najlepszych character designerów w branży.

Edytowane przez NEMESIS U.S.
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

przypomniam, że oryginał dostanie nakładke na klawisze geometryczne, więc będziemy mieli prawie 'drugiego analoga' ;]

mam tylko nadzieje, ze jakos przeprojektuja ta nakladke, bo ta prezentowana na tgs jest przyklejana do przyciskow geometrycznych...

 

pot + ciepło + klej = wizja jednorazowego polaczenia obu elementow [potem trzeba bedzie samemu podklejac].... no nie wydaje sie to zbyt fajne

 

front

http://i612.photobucket.com/albums/tt205/ego-trip/Tokyo%20Game%20Show/IMG_7372.jpg

tył

http://i612.photobucket.com/albums/tt205/ego-trip/Tokyo%20Game%20Show/IMG_7373.jpg

Odnośnik do komentarza

Tak jak po ostatnim MGSie na PSP myslalem ze pozegnam sie z ta seria na malej konsolce tak po tym demie wyglada na to ze PW bedzie obowiazkowym zakupem.

 

Naprawde wyglada to dobrze. Ciekawe tylko czy fabula da rade.

 

 

Niestety sa bledy w demku - na przyklad CQC nie dziala przy niektorych wrogach. Mam nadzieje ze to tylko przypadlosc demka z racji wczesnego buildu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...