Skocz do zawartości

Final Fantasy XIV


Marchi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Questy ktorych nie musisz w ogole robic. Wystarczy robic Main Scenario ktore akurat sa bardzo fajne. Sa jeszcze questy z + ktore sa odpowiedzialne ze odblokowanie kontentu ( skille, umiejetnosci, zawody itd ) Zwyklych sidequestow nie trzeba robic w ogole bo mozliwosci levelowania jest masa tak na szybkosci Leves, Dungeony, Beast Tribes

 

Shen jak nie wiesz to nie gadaj.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

(pipi)iec Ukyo aka Wet Willy zarazil mnie robakiem MMO, a scislej mowiac odmiana tego wirusa o nazwie FF XIV. :[

 

A zreszta, po co ja pisze tak jakby ktos oprocz ciebie tapczan to mial przeczytac, hej zobacz, caly temat dla nas, czaj typie i powiedz ze moja postac nie wyglada jakby Gabriel Belmont i Big Boss mieli dziecko:

 

15440393_1316583688403467_54147237827219

 

15493276_1316583691736800_60473634352218

 

Jestem pozytywnie zaskoczony tym MMOsem, story jest fajne, antagonisci po 2 dniach grania mieli juz tak z 4x wiecej ekspozycji niz imperium w XVtce przez caly okres trwania gierki, takze poki co jestem super zadowolony, jeszcze jak.

Odnośnik do komentarza

Ja tak tylko delikatnie wspomnę że jak chcesz naprawdę dobre story w mmo to nic nie przebije knights of the old republic. 

 

Tylko klastry podziałów liczebności osób na danej miejscówce ograniczają słowo MMO w tym przypadku, grałem od Bety + moja pierwsza poważna kolekcjonerka ^_^ a teraz syn w to pogrywa.

 

 

Kazub sciaga Triala Cottage zastanawia sie nad zakupem Hendrix chyba tez. Wiec moze temat zacznie czytac 5 osob. Jak naszej grupie Raidowej uda sie wyczyscic The Breath of the Creator (Savage) w piatek albo w sobote to wrzuce filmik.

 

Dziś wieczorem po testujemy Triala oby zawartość Finala w Finalu była tym razem w odpowiednich proporcjach ;)

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Ja w nią grałem dla fabuły i bardzo miło wspominam. Przeszedłem historie jako jedi knight i bounty hunter po stronie sithow. Za(pipi)iście się bawiłem i teraz chyba wrócę bo 2 dodatki wyszły a historia w nich według recenzji goty. Większość znajomych tak samo grała dla historii

 

To mmo ma wspólne serwery z pc? Czy tylko ps4 i tylko pc?

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

To mmo ma wspólne serwery z pc? Czy tylko ps4 i tylko pc?

 

Przecież dodałem pytanie aby nie było off topa :) 

 

Sam jesteś średni ja grałem w FFXIV chwile na pc i nic ciekawego nie zaobserowałem może teraz trochę się zmieniło to pytam czy serwery wspólne czy nie ?  Najbardziej mnie ciekawi ta super historia bo ja jej nie zaobserwowałem przez miesiąc grania :D Ciekawe czy ty grałeś w kotora że oceniasz. 

Odnośnik do komentarza

Dluzej niz 10-15 minut jeszcze nie czekalem, nie wiem jak bylo kiedys, ale teraz jest matchmaking ktory laczy ludzi ze wszyskich serwerow.

 

 

btw. teraz doczytalem o tym jak oni [tragiczne] 1.0 zakonczyli, stworzyli spadajacy 'ksiezyc' do swiata gry, wyjasnili to oczywiscie fabularnie i ludzie w trakcie biegania po mapie w ostatnich dniach 1.0 mieli taki widok:

 

FFXIV_MorDhona_hourXX.jpg

 

A sam filmik ktory zakonczyl XIV 1.0 i wprowadzil XIV: A Realm Reborn to jest piekna masakra :obama:

 

 

PORA ZGLEBIAC  L O R E

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...