Skocz do zawartości

Final Fantasy XIV


Marchi

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem chwilke. Wprowadzenie pierwsza klasa, setting wydaje się okej , klimat jak najbardziej na plus ale na Boga- graficznie to mały koszmarek jest. Rozdziałka chyba 640p jak nie mniej, krztusi sie to gdy mamy widok na jakis rozległy teren, teksturki poza postaciami - tragedia. Pewnie pograc w to da radę jakiś czas ale pewnie jak ktoś zobaczy na zywo wersję na ps4/pc to skapituyluje od razu:(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I co, nikt nie gra? Ktoś chce wspólnie questy porobić? :) 

 
Początkowo gra odpycha bo grafika, animacja oraz interfejs nie są najlepszej jakości... Ale gdy się wkręcisz, to wkrecisz na maksa :) Tylko ludzie jakoś niechętni do rozmowy. Spieszą się zawsze. Oh well. 
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No i? Mam bić pokłony bo to marka final fantasy?

Ty nie musisz, wystarczy, że fani marki będą. I zobaczysz, że się sprawdzi...

 

Niemniej jednak faktem jest, że coraz więcej pozytywnych opinii słyszę o tej rzekomej nowej wersji, nawet od dotychczasowych sceptyków. Sam jednak sobie odpuszczę ze względu na abonament. F2P ma swoje wady, ale z drugiej strony to już nie te czasy aby płacić co miesiąc sumkę za dostęp do gry i na wariata przechodzić ile się da w wolnym czasie. A nuż w międzyczasie coś wypadnie, nie będzie czasu na granie, a potem płać pan kolejne 15$(?) za kolejny miesiąc. Różnica w kursach walut też nie pomaga w tym wszystkim.

 

Zresztą, nadal mam nieodpakowane FFXI z dodatkami i darmowym miesiącem, a i nawet tego nie chce mi się ruszać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Due to the overwhelmingly positive response to FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn, we are currently experiencing extremely long wait times for users to be able to log in and play. As a temporary measure, we will halt sales of FINAL FANTASY XIV: A REALM REBORN’s digital download products so we can accommodate all of those wishing to play. We are working to expand our server capacity in the coming days.

Takiego przypadku jeszcze nie znałem żeby wydawca zaprzestawał sprzedaży z powodu dużego zainteresowania.  xd

Odnośnik do komentarza

 

 

Due to the overwhelmingly positive response to FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn, we are currently experiencing extremely long wait times for users to be able to log in and play. As a temporary measure, we will halt sales of FINAL FANTASY XIV: A REALM REBORN’s digital download products so we can accommodate all of those wishing to play. We are working to expand our server capacity in the coming days.

Takiego przypadku jeszcze nie znałem żeby wydawca zaprzestawał sprzedaży z powodu dużego zainteresowania.  xd

 

Zdaje się swego czasu wstrzymano sprzedaż fizyczną WoW'a bo nie dało się grać. Tak czy siak, SE wznowi sprzedaż, gdy obecna grupa graczy będzie mogła bez przeszkód dostać się na serwery, co podobno w tej chwili nie jest najłatwiejsze. 

Odnośnik do komentarza

Miałem problem z wbiciem na eu serwery zatem poszedłem na JP. Nie mam problemów z lagami i gra się płynnie. Dziś jednak dostałem się na Odin EU serwer, gdzie grają moi znajomi jak się okazalo. Szkoda mi tych 15 lvlow gladiatora z jpn serwera, ale ogarniam juz system wiec powinno być bez problemów. Dodam, że cross platform, to cholernie duży plus, bo ludzi nie brakuje :-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam. Czy może mi ktoś wytłumaczyć, o co chodzi z "filter customization" bo nie łapie tego. Daje L1+O na enable, ale totalnie nic to nie zmienia, i n8c sie nie dzieje gdy staram sie tego użyć.

Drugie pytanie do ludzi z większą wiedzą.

O co chodzi z "fee companion" i "grand companion" (tak sie to chyba nazywało sorry jeżeli przekreciłem). W sensie jakie mam korzyści z przynależności, i które najlepiej wybrać dla mojej rasy?

Dzieki za pomoc i przepraszam jeżeli pytam o jakieś banały ale w świecie mmo jestem całkowicie nowy.

Jeżeli ktoś ma ochotę pograć razem to dawać znać bo z randomami to nie to samo.

Odnośnik do komentarza

Miałem problem z wbiciem na eu serwery zatem poszedłem na JP. Nie mam problemów z lagami i gra się płynnie. Dziś jednak dostałem się na Odin EU serwer, gdzie grają moi znajomi jak się okazalo. Szkoda mi tych 15 lvlow gladiatora z jpn serwera, ale ogarniam juz system wiec powinno być bez problemów. Dodam, że cross platform, to cholernie duży plus, bo ludzi nie brakuje :-)

Czyli mając dwie wersje gry - PC i PS3 - mogę grać na jednym i drugim sprzęcie tą samą postacią ? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...