Skocz do zawartości

Final Fantasy XIV


Marchi

Rekomendowane odpowiedzi

http://uk.ign.com/videos/2010/10/12/final-fantasy-xiv-video-review

 

"AŻ" 5,5/10 ;)

 

Szczerze współczuję ludziom, którzy to kupili.

Niektórym wystarczy by na pudełku pisało Final Fantasy, a już polecą do sklepów po swoją kopię gry :lol:

Ale szczerze to nie spodziewałem się, że aż takim crapem okaże się ten FFIV. Fakt to mmo więc już to czyni tą odsłonę taką sobie no ale widać, że ludki ze SE się "postarali". Nie ma co...

Odnośnik do komentarza

http://www.gram.pl/news_8QneJOq2_Final_Fantasy_XIV_chlodno_przyjete_przez_prase.html

 

Ktoś wystawił grze wysokie oceny :P. Przynajmniej wiem jakich serwisów internetowych należy unikać.

 

"Każdy, kto doświadczy Final Fantasy XIV i nauczy się trudnego sterowania, nie będzie chciał opuścić Eorzei" - z tego co widziałem na filmach śmiem twierdzić, że jest zupełnie odwrotnie.

"To godny spadkobierca Final Fantasy XI, który poprawia pewne aspekty oryginału" - to znaczy, FFXI był aż tak beznadziejny?

"With some tweaks to ease new players into the process and a great plot, this could one day be the best MMO the world has ever seen." - pfffffffffffffffffffffffffffffffffff... fail.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

http://www.gram.pl/n...rzez_prase.html

 

Ktoś wystawił grze wysokie oceny :P. Przynajmniej wiem jakich serwisów internetowych należy unikać.

 

"Każdy, kto doświadczy Final Fantasy XIV i nauczy się trudnego sterowania, nie będzie chciał opuścić Eorzei" - z tego co widziałem na filmach śmiem twierdzić, że jest zupełnie odwrotnie.

"To godny spadkobierca Final Fantasy XI, który poprawia pewne aspekty oryginału" - to znaczy, FFXI był aż tak beznadziejny?

"With some tweaks to ease new players into the process and a great plot, this could one day be the best MMO the world has ever seen." - pfffffffffffffffffffffffffffffffffff... fail.

 

 

Grałeś w to? :(

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Nie wiedziałem za bardzo gdzie umieścić posta, więc będzie tutaj.

 

Miał ktoś styczność z tym całym gamepadem stworzonym "z myślą o grze w FFXIV" (czyt. zwykły pad z durnym logo gierki)? Działa on zarówno z PS3 jak i PC, a sama cena jest całkiem przystępna (~11 funtów), dlatego ciekawi mnie jak z jakością wykonania. Czy jest to bubel, co rozwali się po paru godzinach zabawy, czy też jest sens inwestować w coś takiego jako pada dualshockopodobnego?

 

O tym mowa - http://www.amazon.co.uk/Final-Fantasy-Online-Wired-Controller/dp/B004071TMC/

 

A gra jak mnie nie interesowała, tak nie interesuje. Może jeśli Squeenix pójdzie po rozum do głowy i zrobi z tego F2P to rozważę przetestowanie, ale na chwilę obecną kijem nie tknę badziewia.

Odnośnik do komentarza

Znaczy się wiecie w matrixie xd because this is real world NEO xd nie powiem przy FFXI na 360 całkiem dobrze się bawiłem ale chyba to co mogli to zepsuli, naprawdę szczerze w to wątpię aby udało im się wyjść obronną ręką w przypadku wersji na PS3 a jeżeli poprawią powiedzmy sobie wprost.....wszystko to premierę tej wersji zaznaczę w kalendarzu i postaram się zrobić z tego narodowy dzień Final Fantasy wolnym od pracy! Whose with me? >: D

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Kupiłem kilka dni temu na allegro zafoliowaną kopie za 40zł. Za ta kase moge teraz grac 2 miesiace az do wylaczenia serwerow i po starcie wersji 2.0 kolejne 30 dni. Sama gra jest mocno srednia, sporo dziwnych patentów, np z wystawianiem itemow na market. Powolne walki, sam interface zdecydowanie lepiej przystosowany do grania na padzie. Na plus system class i jobow, grafika tez niezla. Sam "restart" szykuje sie ciekawe, wiec zal bylo nie brac z te pieniadze. Najwazniejsze ze bedzie wreszcie pvp. Premiera jakos na poczatku 2013 ma byc

 

http://youtu.be/_737hYbSCEs pogadanka z twórcami odnosnie zmian

Edytowane przez ukk
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Udało mi się dostać do bety i pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne, co mnie zdziwiło. Klimat jest fajny, interfejs wygodny, więc chyba zmiany na plus (nie wiem jak było wcześniej, nie grałem). Szkoda że laguje dosyć mocno, ale to pewnie głównie wina mojego kompa. Tak czy siak niech to kończą robić lepiej i się zabiorą za FFXV.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...