Skocz do zawartości

Final Fantasy XIV


Marchi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

 

Miałem problem z wbiciem na eu serwery zatem poszedłem na JP. Nie mam problemów z lagami i gra się płynnie. Dziś jednak dostałem się na Odin EU serwer, gdzie grają moi znajomi jak się okazalo. Szkoda mi tych 15 lvlow gladiatora z jpn serwera, ale ogarniam juz system wiec powinno być bez problemów. Dodam, że cross platform, to cholernie duży plus, bo ludzi nie brakuje :-)

 

Czyli mając dwie wersje gry - PC i PS3 - mogę grać na jednym i drugim sprzęcie tą samą postacią ?

Sorry za późną odpowiedź.

Tak, możesz. ALE musisz zakupić drugą grę z kluczem.

Ktoś tam mówił, że tylko sześć dungeonow end game jest. Fakt, na dodatek to same odgrzewane kotlety hard mode z primalami w większości. Jednak na brak rzeczy do robienia nie można marudzic. Masa craftow, jobow do odblokowania, relic weapon quest itd. Zabawa na parę miesięcy, ale mam nadzieje, że wkrótce coś dodadza. Zapraszam na server Lich do PL gildii Evolution. Nick w grze Tien Shin, ew. Chibi Chibi.

Odnośnik do komentarza

Witam. Czy może mi ktoś wytłumaczyć, o co chodzi z "filter customization" bo nie łapie tego. Daje L1+O na enable, ale totalnie nic to nie zmienia, i n8c sie nie dzieje gdy staram sie tego użyć.

Drugie pytanie do ludzi z większą wiedzą.

O co chodzi z "fee companion" i "grand companion" (tak sie to chyba nazywało sorry jeżeli przekreciłem). W sensie jakie mam korzyści z przynależności, i które najlepiej wybrać dla mojej rasy?

Dzieki za pomoc i przepraszam jeżeli pytam o jakieś banały ale w świecie mmo jestem całkowicie nowy.

Jeżeli ktoś ma ochotę pograć razem to dawać znać bo z randomami to nie to samo.

Filtr do targetowania znaczy się tak? Również się glowilem, ale udało się ogarnąć. Na przykładzie tanka podam, bo gram warkiem. Imho targetowanie w grze jest cholernie skopane, szczególnie podczas zadym. Myślałem, że np. jak ustawialem sobie pod L1+O enemies, to myślałem, że po klepaniu w tę kombinacje będzie mi skakało po mobkach, które zaagrowałem. Jednak to działa inaczej. Mianowicie nad paskiem HP widnieje normalnie napis "ALL". Odnosi się to do targetowania krzyzakiem. Jak włącze L1+O, to ALL zmienia się na ENEMIES i wtedy lewo i prawo targetuje jedynie wrogie moby, a nie NPC, czy ludzi z party. BATTLE zaś pozwala na targetowanie mobów już zaagrowanych, by przypadkiem nie walnąć czegoś tam w oddali i bardziej skomplikować sprawy. Niby ułatwienie, ale nauczyłem się żyć bez tego, bo szkoda zachodu. Osobiście staram się ustawiać na przeciw danego moba, klepnąć O by odznaczyć i ponownie zaznaczyć X. Idzie się przyzwyczaić.
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Spoony "gra" w FFXIV... krótko... ;)http://spoonyexperiment.com/game-reviews/final-fantasy-xiv-a-realm-reborn/

 

Strasznie wyolbrzymia, szczególnie, że to stream, a nie klasyczna 'recenzja', ale w sumie w tym czepianiu jest uzasadnienie. Tyle co tej gry widziałem, to nawet po aktualizacji wygląda to... nudno.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

założyłem konto ale nie przychodzi mi email z kodem który mam podać by zalogować sie do gry

mam email na o2.pl,  w spamie sie nie zapisuje, ile na to sie czeka?

 

- i co poradziłeś sobie?

- tak, zarejestrowałem sie jeszcze raz z emaila na gmail i przyszedł kod od razu

- ok dzieki, bo też miałem ten sam problem

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dokladnie, Triple Triad bedzie w FFXIV. Malo tego, bedzie mozliwosc pogrania sobie w TT z poziomu smartfon'a przez aplikacje udostepniona przez square i zalogowanie sie na swoje konto w grze. Progress bedzie przechodzil na gre wiec wszystko co ugramy bedzie na nas czekalo po zalogowaniu sie na PC.

 

http://www.siliconera.com/2014/12/29/triple-triad-and-chocobo-racing-are-coming-to-final-fantasy-xiv/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

official ff14 forum:

 

 

Greetings,

Now that digital pre-orders of the PS3 and PS4 versions of Heavensward are available on the North American PlayStation Store we’d like to give you an update on the situation for pre-orders in Europe.

We are happy to confirm that the digital versions of Heavensward for PS3/PS4 will be available to purchase on the European PlayStation Store from Friday 19th June!

By purchasing either the standard or collector’s editions of Heavensward for PS3/PS4 between 19th to 23rd June, you will be able to play Heavensward content throughout the early access period, as well as receive the pre-order bonus items.

We’ll follow up with further details at a later late, but rest assured that those who wish to order the digital PS3/PS4 versions on the European PlayStation Store, and obtain the pre-order bonuses, will be able to do so!

tak wyglada sytuacja w EU jak to bywa jestesmy traktowanic jak smiecie 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Powaznie gra ma okolo 6mln subskrypcji i nikt w to nie gra? :D

grałem na pierwsza i druga premiere. Wiele mmo probowalem, ale to jest zdecydowanie najnudniejsze. Powolny system walki, typowe questy ze zbieraniem dupereli i pvp tylko na arenach. Mozna przejsc fabule i zapomniec. Velius jakos dluzej to katował.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...