Skocz do zawartości

Final Fantasy XIV


Marchi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

:/ dobra, pomoże mi ktoś z steps of faith co mogę sobie Heavensward zacząć? 

Ponoć się da Cross-Server. Jestem na zodiarku jakbyco. Złamałem się i kupiłem Stormblood. Aaaa.... i Bard jako main. Mam tanka ale się boję na razie. 

 

Edytowane przez banzai
obrazek nie banglał
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Panowie mam mały problem z grą, mianowicie jak załączam grę to w miejscu gdzie normalnie można się zalogować, mam cały czas biały ekran. Wcześniej nigdy to nie miało miejsca, gram na Ps4. Czy ktoś z was miał podobny problem i czy wiecie jak można to obejść aby wszystko było na miejscu? Poszperałem trochę po necie, poprobowalem ze zmianami z tym całym MTU, ale u mnie to nie zdaje egzaminu, wyczyszczenie historii oraz plików cookie w przeglądarce także.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

@Shen

 

Ludzi jakiś zawsze poznasz więc teoretycznie sens jest :) Masz wyszukiwarke jak najbardziej zależnie od tego jaka klasa będziesz grał to tyle będziesz w niej siedział Tank i Healer wchodzą bardzo szybko do Dungeonow jak ja jeszcze grałem to DPS miał z 10 minut que.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jako ze Bansai nie zostawil taktycznego wpisu to bede musial walic posta pod postem

 

Shadowbringers jest najlepszym fabularnie dodatkiem to jakiegokolwiek MMO ever historia jest fantastyczna swietny Bad Guy i super ostatni Boss 

 

Zmiany systemowe bardzo na plus wszystko na pierwszy rzut oka uproszczone przez Quality of Life changes ale jest co masterowac 

 

https://eu.finalfantasyxiv.com/lodestone/character/15176453/

 

Jutro skonczymy tego Warriora xD

 

Chcial bym jeszcze tylko dodac ze Raidy pod ten dodatek to 8 osobowy Eden czyli swiat FFVIII i niedlugo wychodzacy 24 man bedzie w swiecie Nier Automata :D 11/10 must play.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zależy co przez to rozumiesz. Żeby przebrnąć przez story i tak musisz robić dungeony, które dobierają ci ekipę jak jesteś sam (fullparty dwóch dpsów, healer i tank). W ogólnym rozrachunku i tak będziesz szukał ludzi żeby wykonać konkretne dungeony.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Gram od kilku dni, nabite z 15 godzin. Moje pierwsze MMO RPG, początek taki nieco anemiczny, zwłaszcza jeżeli chodzi o walkę, a ilość informacji rozsadza mi głowę :dafuq:niemniej gram dalej, głównie z myślą o zrobieniu fabuły, ale jak się wciągnę to może ogarnę jakiś team i będę kiedyś robił raidy.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety na to pytanie nie odpowiem, bo od razu kupiłem całość z dodatkami i w tym pakiecie mam pierwszy miesiąc grania za free. W ogóle to za 120zł podstawka + 3 dodatki to chyba najlepszy interes jaki zrobiłem w życiu :obama:

 

Jak zaczniesz grać to daj znać, będzie można zgadać się na jakieś wspólne obijanie żelków po mordach.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raid za mną. Myślałem, że będzie ciężej ze skompletowaniem ekipy do takich niskopoziomowych dungeonów, ale poszło bardzo szybko - wyszukiwarka działa bez zarzutów, po 10 sekundach miałem już dobranych ziomeczków i tłukliśmy razem stworki. W dodatku wszyscy byli bardzo ogarnięci, ja jako tank szedłem pierwszy i za pomocą technik skupiałem na sobie ataki wroga, a reszta ich pięknie obijała oraz mnie leczyła. Nikt się nie rozpraszał, nikt nikogo nie gnoił, a po całej akcji wszyscy grzecznie się sobie ukłoniliśmy i poszliśmy w swoją stronę. Nice. Do tej pory zwiedziłem trzy podstawowe krainy, ogarnąłem jakieś podstawy, chociaż widzę, że po 25 godzinach grania dalej atakują mnie nowe mechaniki, tutoriale i tabelki z informacjami. Jest tego naprawdę ogrom i mam świadomość, że do tej pory zaledwie liznąłem czubek góry lodowej. Śpieszyć się nie mam zamiary, pykam powoli bawiąc się w questy i chłonąc fabułkę (niektóre filmiki rozmachem urywają dupę). Na tę chwilę Gladiator lv.25, ale na pewno nie będzie to moja główna klasa postaci, jak tylko odblokuję Dark Knighta albo Samuraia to od razu robię parkour i zmieniam specjalizację :rayos:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...