Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, so this is why I am not a programmer (or anyone who should be allowed around electronics for that matter). The information I gave back on page 3 was partially incorrect so I am clearing up my error.

 

You CAN install Mass Effect 2 to your Xbox 360 Hard Drive. Previously I said this was not possible, but you CAN install to your Xbox 360 hard drive as long as you have the available memory to do so.

 

Sorry for the misinformation earlier. You'll be pleased to know I was beaten soundly with a 360 controller by the QA team for giving the wrong information earlier.

 

źródło: http://meforums.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=711031&forum=144&sp=345 (4 post od góry)

 

Czyli, można instalować jeśli się ma miejsce na dysku, a sami podali niepoprawną informację, krótka piłka ;)

Odnośnik do komentarza

Zejdź ze mnie Gooralku, bo coś słabo sobie radzisz.

 

Biorąc pod uwagę tylko logikę: więcej miejsca = więcej contentu = więcej gry = dłuższa rozgrywka.

 

Czy panom z Bioware będzie się chciało? Nie wiadomo. Jeżeli 2 będzie długości jedynki to też narzekać nie będę.

 

Edit: W topicu o filmikach dałem linka do klasy Inżyniera. Też go zbiedzili pod względem ilości skilli ;)

 

 

 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

O windach wiadomo od dawna, dlatego dziwi mnie informacja na tej stronie:

 

PS2. Jednak wind nie będzie, zamiast tego dostaniemy zwykłe ekrany ładowania? ale one też niby mają interesujące (cokolwiek to będzie znaczyć).

 

Ciekawy jestem skąd to info. Chyba w wywiadzie dla GT TV mówili, że windy będą tylko że w bardziej interaktywnej formie.

Odnośnik do komentarza

Ja pierrdolę, posłuchajcie sobie Subject Zero w wersji PL LINK

 

oraz w wersji ENG - http://www.gametrailers.com/video/subject-zero-mass-effect/56982

 

Niebo a ziemia. Z jednej strony naturalny, ciepły, seksowny głosik angielski, który potrafi czasami pokazać pazur rzucając fuckiem i shitem. A z drugiej strony Bohosiewicz, która tak zmienia barwę głosu i ton, że brzmi jak pier.dolona sprzątaczka drąca ryja na domowników bo jej weszli na świeżo umytą podłogę albo jak jakaś stara, (pipi)a zrzęda na targu reklamująca swoje rozpaćkane towary. (pipi)a krew mnie zalewa jak jakiś pier.dolony developer mówi mi w jakim języku mam słyszeć głosy w najbardziej oczekiwanej grze tej dekady. Przegięcie w chu.j, brak mi słów na tych pacanów z EA PL. Czy oni nie przesłuchali dubbingu ENG do Subject Zero, że pozwolili/kazali Bohosiewicz zrobić takie coś?

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Oczywiście te (pipi)y z Hipera usunęły szybciutko kompromitujące filmiki, między innymi dwa długie wywiady z Nowickim (pełno kawałków jego dubbingowej pracy) oraz Bohosiewicz (W tym filmie było wręcz mnóstwo jej żałosnych tekstów jako SZero). Nawet news na gry-online został edytowany i linki do Hipera usunięte. To za cenzura, (pipi)a. Zamiast tego opublikowali łaskawie minutowe zapowiedzi w których sa ze dwa zdania SZ i ANI jednej próbki Nowickiego. Brawo tak się w Polskim necie manipuluje informacjami. Było badanie rynku, puścili dwa długie filmy by zobaczyć reakcję internetu. A że były nieprzychylne więc filmy zostały szybciutko usunięcie by nie zrażać większej ilości osób oraz aby osoby nieświadome faktycznej jakości wersji PL nabrały się na przedremierowe filmy i kupiły tego kota w worku.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Nie widzisz jak jest z Dragon Age? Kupujesz wersję PL i nie ma żadnej możliwości zmiany dubbingu na angielski. To jest ta sama firma więc nic w tej kwestii się nie zmieni. Zresztą w przypadku X360 to nie jest kwestia developera (lokalizatora) a ograniczonej pojemnośći nośnika danych w postaci napędu DVD. Nie ma takiej możliwości by zmieścić na nim w głosy zarówno wersji PL jak i ENG. Nie w tak więlkiej grze. Chyba, że niewykorzystane miejsce na jednej z dwóch płyt DVD (Wątpię, żeby nawet jeden bajt był wolny) zostawią w spokoju i martwcie się lokalne oddziały w Europie czy wasz rodzimy dubbing się zmieści. Ogólnie to straszna kupa z ta polonizacją. Tak to jest jak się próbuje ludzi uszczęśliwiać na siłę takimi, (pipi)a, przedsięwzięciami.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Nie straszcie że jest aż tak tragicznie (nie chcę sobie zbędnych spoilerów robić, nic na temat gry nie oglądam)...

Może ta cała polonizacja będzie tylko wyłącznie na PC, a na 360ce będzie tak jak w przypadku części pierwszej tylko napisy. Czy jest już info że chodzi zarówno o klocka jak i pieca?

Odnośnik do komentarza

Dobre spostrzezenie ubol - gre wydaje MS wiec jezyk PL bedzie na kazdej plytce jak np. Fable 2, Halo Wars, Forza, Banjo czy Gyrosy2. Co prawda jedynym wyjatkiem jest ME ktory na PC, reszta gier wydawanych przez MS jest z napisami (poza Crakdown ale tam duzo tekstu nie bylo czy VP1) zas w VP2 przetlumaczyli tylko tekst mimo ze pierwsza czesc byla dubbingowana

Odnośnik do komentarza

Nie no chyba potwierdzone info że, na klocka też będzie pełna polonizacja. Signap dawał kilku postów temu linka.

 

@Gooral Taa zapomniałem o Dragon Age. No to lipa na maksa.

 

To ja chyba podziękuje za ME pl po usłyszeniu Bohosiewicz. Zresztą dobrze to napisałeś brzmi jak babsko na rynku sprzedające kartofle czy inne owoce. Był taki motyw w wywiadzie jak mówiła że, lubi przeklinać jak jej bohaterka po czym scena jak się wydziera "zaraz rozwalę Ci czerep" czy coś takiego. No to już widzę przekleństwa tere fele, kurde bele...

 

Choć Nowicki całkiem sensownie brzmiał, nie powiem.

 

Do pełni szczęścia brakuje mi tylko bobka tfu Boberka :whistling:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Uwierz Gooralowi na słowo, że pełna PLka będzie również na Xboxie 360. Tylko różnica jest tak jak napisałem wyżej. Pececiarze dostaną gre na, powiedzmy, trzech DVD i ponadto (A raczej dzięki temu) będą mogli sobie w trakcie instalacji wybrać jedną trzech konfiguracji:

 

1. głosy ENG, napisy ENG

2. głosy ENG, napisy PL

3. głosy PL, napisy PL

 

A na X360?

 

1. Głosy PL, napisy PL i napis z tyłu opakowania z dedykacją EA "(pipi)ć bambusy, cieszta się, że w ogóle wam grę na konsole zlokalizowaliśmy"

2. Ściąganie wersji Full ENG z Wielkiej Brytanii i granie w tak wielką grę RPG tylko po angielsku. Jak taka ostatnia menda, bo polski oddział EA se dubbing wymyślił.

 

Przykre, nie?

 

 

No to już widzę przekleństwa tere fele, kurde bele...

:lol: No właśnie :)

 

A i tak najlepszy jest Nowicki: "Będą afery z rodzicami, że do szkoły, że tamto, siamto... Olejcie to w ogóle" :lol:. A gra jest oznaczona "18+". Widać mentalność gościa. Myśli, że zrobił dubbing do gry dla dzieci. Albo myśli, że w ogóle w gry grają dzieciaki i że ludzie powyżej dwudziestki nie tykają się tego typu rozrywki.

 

Dobre spostrzezenie ubol - gre wydaje MS wiec jezyk PL bedzie na kazdej plytce jak np. Fable 2, Halo Wars, Forza, Banjo czy Gyrosy2

Scorpion jak zwykle musiałeś, je.bnąć jakimś sucharem. Posłuchaj uważnie, bo nie będę powtarzał: Microsoft ma obecnie z marką Mass Effect tyle współnego, że jest to konsolowy exclusiw na X360. Nic więcej. On DWÓJKI nie wydaje. A teraz czytaj bardzo uważnie: "Grę wydaje na świecie EA, a u nas EA Polska". Rozumiesz jakie są tego konsekwencje? Takie, że gra będzie takim samym dzieckiem we mgle jak Fallout 3 PL, Prince of Persia PL czy już niedługo (jeden DLC już nie jest wspierany) Dragon Age PL. Wersja sprowadzona z UK nie będzie miałą napisów PL jak to było w przypadku wydawanej przez MS jedynki. Koniec przekazu. Zapisz to sobie czy coś. Żeby nie zapomnieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...