Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

"Komandor Shephard ma za zadanie zebrać grupę najlepszych specjalistów o roboczej nazwie Cerberus i zbadać tę sprawę"

Po kiego grzyba oni tak mieszają - przecież w jedynce grupa Cerberus to nasi przeciwnicy (jeśli mi się nie pomieszało bo piszę z pamięci). Liczyłem, że ten wątek w dwójce też będzie pociągnięty a tu "moja" grupa ma się nazywać Cerberus. Pomysłów z nazwami im zabrakło, czy mają zamiar to jakoś powiązać fabularnie?

Odnośnik do komentarza

Bez nerwów , redaktor na polygami nie zna języka angielskiego - oto tekst z oficjalnej strony ME 2 :Two years after Commander Shepard repelled invading Reapers bent on the destruction of organic life, a mysterious new enemy has emerged. On the fringes of known space, something is silently abducting entire human colonies. Now Shepard must work with Cerberus, a ruthless organization devoted to human survival at any cost, to stop the most terrifying threat mankind has ever faced.

 

To even attempt this perilous mission, Shepard must assemble the galaxy’s most elite team and command the most powerful ship ever built. Even then, they say it would be suicide. Commander Shepard intends to prove them wrong . Współpracujemy z Cerberusem .

Odnośnik do komentarza

201001150838044305.jpg

 

 

Dwa lata po tym, jak Komandor Shepard odparł inwazję Żniwiarzy planujących zniszczenie całego organicznego życia, pojawia się nowe, tajemnicze niebezpieczeństwo. Na obrzeżach zbadanego kosmosu znikają całe ludzkie kolonie. By powstrzymać to przerażające zjawisko, Shepard musi współpracować z organizacją Cerberus - bezwzględną grupą walczącą o przetrwanie ludzkości.

 

Żeby podjąć próbę pokonania przerażającego wroga, Shepard musi zebrać elitarną drużynę i dowodzić najpotężniejszym statkiem kosmicznym, jaki kiedykolwiek zbudowano. Nawet wtedy wygląda to na misję samobójczą. Shepard zamierza jednak udowodnić, że tak nie jest.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

http://blogs.ign.com/BW_MassEffect/2009/06/17/123208/

 

A po dwójeczce spodziewam się po prostu ciekawszych zadań pobocznych i mniej nudnej eksploracji w Mako. Właśnie z tych dwóch powodów gierki nie ukończyłem.

 

@koziou

Wiadomo, że moce naszych przydupasów będzie można wybierać z D-pada. Wchodzenie w tryb aktywnej pauzy w tej części ma być raczej dobrowolnym wyborem niż odgórną koniecznością, jak w części pierwszej.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://kotaku.com/5303247/there-will-be-no...n-mass-effect-2

nie bedzie mozna ponownie grac kampani ta sama postaci, ale ze zmaksowanymi statami... oznacza, to że w jednym walkthrough będzie można osiągnąć max level... mam nadzieję, że bioware wie co robi.

Odnośnik do komentarza
http://kotaku.com/5303353/mass-effect-insa...e-locked-in-me2

 

zgodnie z przewidywaniami... insane bedzie prostszy od tego z jedynki i ponadto bedzie dostepny od poczatku czyli nie trzeba bedzie konczyc gry by go odblokowac

To jest logiczne. Skoro nie ma new game plus czyli nie ma możliwości zagrać wysoko poziomowym kolesiem na najwyższym poziomie trudności to ten poziom musi być łatwiejszy by sens istnienia Insane został zachowany.

Odnośnik do komentarza

Wszystko rozchodzi się chyba o to, że będziemy mogli przenieść postać z ME2 do ME3 razem z całym doświadczeniem i umiejętnościami. O ile w ME2 tracimy levele z jedynki, tak w przypadku trójki mają być zachowane i dlatego NG+ mogłoby wpłynąć na niezbilansowanie rozgrywki (było by zbyt łatwo).

 

Osobiście bardzo lubię patent NG+ w różnych erpegach, ale jeśli ma być tak jak przedstawiłem powyżej, to jakoś to przełknę. Z drugiej strony w takim Baldur's Gate można było zaczynać tą samą postacią ile razy się chciało, a później przenieść ją do dwójki i nie było z tym żadnych problemów. Trzeba jednak zaznaczyć, że BG był grą dużo bardziej rozbudowaną. W każdym razie, czy nie wystarczyło dać stały ogranicznik poziomu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...