Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie ten standardowy goguś Shepard na okładce !!! :o

Mam nadzieje , że mi BW tego nie zrobi.

 

Mój Shepard to prawdziwy kozak :] i nie chcę tego oryginalnego buca na okładce

 

Odnośnie savów z pierwszej części:

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Dzialan...fect_w_ME2.aspx

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No akurat w przypadku tak "obszernej" gry jak ME, wypadało by zaliczyć część pierwszą. Fabuła, fabułą ale choćby samo uniwersum trzeba a przynajmniej wypada znać żeby lepiej smakowała druga część. Sam muszę jak najszybciej dorwać ME zanim wyjdzie ME2 bo skończyłem go tylko raz i niewiele pamiętam.

 

http://www.xbox360achievements.org/news/ne...reat-Thane.html playtest

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Znajomosc pierwszego ME jest wymagana, zeby cieszyc sie pelnym fabularnie obrazem gry w 2ojce, czy ta jest odrebna historia, niepowiazana mocno z czescia pierwsza?

Warto zaznajomić sie z pierwszym Mass Effect bo historia ma być bardzo powiązana z tą w dwójce. Zresztą to jest trylogia - trudno, żeby nie była powiązana.

 

'We’ve taken out a lot of the RPG mechanics for shooting for example. So being a newbie doesn’t kill you anymore... the bullets go where you want them to go,” commented Houston.'

 

Ten fragment mnie trochę martwi. Czy aby nie przesadzają z tym przesuwaniem balastu w stronę shootera? No, żeby mi nie spier.dolili tej produkcji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na PGA 17 pażdziernika EA będzie pokazywało efekt masy number two. W godzinach pokazu będę - (pipi)a - na zajęciach więc nie zdołam tego zobaczyć. Jeśli wieczorem nie będzie możliwości zagrania na standach w ME2 to proszę osoby, które odwiedzą Targi Poznańskie o zdanie relacji w tym temacie z prezentacji lub ewentualnie gry w tego hiciora.

 

BTW kto z poznaniaków się wybiera na PGA 2009?

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
Na PGA 17 pażdziernika EA będzie pokazywało efekt masy number two. W godzinach pokazu będę - (pipi)a - na zajęciach więc nie zdołam tego zobaczyć. Jeśli wieczorem nie będzie możliwości zagrania na standach w ME2 to proszę osoby, które odwiedzą Targi Poznańskie o zdanie relacji w tym temacie z prezentacji lub ewentualnie gry w tego hiciora.

 

BTW kto z poznaniaków się wybiera na PGA 2009?

 

Moi koledzy będą. Ja nie jada bo siara sie pokazywać publicznie z konsolomaniakami z foruma. Całkiem spoko ten komiks.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Startują pre-ordery :

http://www.gram.pl/sk3_9QvrJO1_Mass_Effect_2.html

 

oraz info którego nie znalazłem wcześniej , a ma dla mnie ogromne znaczenie:

"Dodatkowe informacje o wydaniu:

Gra ukaże się w polskiej wersji językowej - napisy i/lub dubbing."

Mam nadzieje , że jest to potwierdzona informacja , bo :diablo:

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...