Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na ME3 z wielką niecierpliwością a ME2 chcę skończyć minimum tyle razy co jedynkę czyli 9

Rozumiem, że nie masz kasy na inne gry, albo nie interesują Cię inne gatunki, bo mimo, że gra jest świetna, to nie wiem co można z nią robić tyle razy.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Jak tylko odpalam Mass Effect to wsiąkam, gra daje mi niesamowite odprężenie i pokłady przyjemności. Nie potrafię dokładnie wyjaśnić dlaczego. Kasy mam pod dostatkiem, w moim Gamercardzie widać różnorodność. Po prostu nie mam dość czasu na granie, a w wolnych chwilach chce pograć w coś przyjemnego i sprawdzonego. Poza tym wariantów rozgrywki w serii ME jest tyle, że nawet 9 razy nie wystarczy, żeby zajrzeć wszędzie, podjąć różne decyzje i dostrzec to na co wcześniej nie zwróciło się uwagi, czasami odpalam tę grę tylko po to, żeby poczytać Codex. Kocham złożoność.

Odnośnik do komentarza

To skanowanie planet rzeczywiście uciążliwe, a wystarczyłoby zwiększyć dokładność skanera i np. dodać efekt 'zaznaczania' już przeskanowanych obszarów (żeby nie skanować tego samego parę razy). Czasami się zastanawiam gdzie twórcy mają mózg...

 

A ogólnie - gra potężna, wgniata swoim rozbudowaniem. Kontynuacja z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza

Właśnie rozpoczynam przygodę z ME2 po 3 krotnym skończeniu ME1 i na samym początku szokers

Shepard ginie po heroicznej walce i ocaleniu kilku członków załogi , mój młodszy 9 letni syn nie mógł uwierzyć w to co widzi na ekranie omal się nie popłakał, na szczęście ratuje go Cerberus.

Giera znów wciągnęła mnie jak bagno i trzyma jak w termosie. Import Sheparda z jedynki bez problemów, i jazda w galaktykę a ta jest ogromna i czuje że zwiedzenie całej zajmie mi jakieś 60 godzin z czego się bardzo cieszę.

Odnośnik do komentarza

Nie czytaj lepiej tego tematu do całkowitego zakończenia gry , jak nie chcesz sobie popsuć zabawy.

Nie czytam :) tak tu tylko wpadłem pochwalić się :D. Giera mnie rozpierdala 22h za mną z czego 12h w dniu wczorajszym. Żona jak słyszy "Sonda poszła" albo "Wylogowuję cię Shepard" dostaje białej i idzie na ploty :D. Razem z młodszym synem przeżywamy przygodę jak dwoje małych dzieci :thumbsup:

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

same here - chyba jedna z najlepszych gier, w jakie ostatnio gralem. Podchodzilem do niej ostroznie, ale juz od pierwszych minut mnie wciagnela na maksa. Zupelnie tak samoa jak czesc pierwsza. Obecnie nie wyjmuje jej z czytnika, Dragon Edge wylaczylem po 15 minutach grania, w Mass Efect fabula jest tak prowadzona, ze z kazda minuta napiecie rosnie, a od fabuly nie da sie oderwac.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem, zajęło mi to ponad 60h-dużo ale "wąchałem ściany" i przeskanowałem dużą część planet- a propo właśnie skanowania- wcześniej pisałem, że niezły patent. Teraz całkowicie zmieniam zdanie, żeby przeskanować wszystkie planety trzeba by poświęcić na to chyba całe życie, czemu każda planeta do skanu jest skalowana do jednakowego rozmiaru? (bez sensu, powinna być różnica pomiędzy olbrzymami i karłami) następnie- po co w ogóle je skanować skoro surowce na wszystkie ulepszenia uzyskamy może po zeskanowaniu 20% planet, żeby chociaż można było je sprzedawać a tu nic.

Fabuła bez rewelacji, po końcówce spodziewałem się czegoś większego, ale gra i tak wyśmienita.

Odnośnik do komentarza

następnie- po co w ogóle je skanować skoro surowce na wszystkie ulepszenia uzyskamy może po zeskanowaniu 20% planet, żeby chociaż można było je sprzedawać a tu nic.

 

Jak pewnie zauważyłeś dużo układów, a może i systemów nie ma ani jednej anomalii, tylko skanować można. IMO Bioware przygotowało je sobie pod DLC, i albo znajdziemy kiedyś na nich anomalie albo będziemy mogli wylądować Hammerhead'em.

Odnośnik do komentarza

ME2 skończone,

niestety nie udało mi się uratować wszystkich członków drużyny, nie udało mi się żadnej laski przelecieć :confused: a miałem ochotę na sekretarkę i Mirandę (można dwie zaliczyć czy tylko jedną?):D , nie zdobyłem zaufania najemnika.

No cóż trzeba grę zaliczyć jeszcze raz i dokonać prawidłowych wyborów.

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...