Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

A kojarzycie, jaki to moment gry?

Gooral, jeśli kojarzysz dokładnie i masz gdzieś tam sejwa, dobrze by było potwierdzić ;)

Wolałbym, żeby to nie był fake - już wcześniej widziałem spekulacje, że człowiek iluzja może mieć powiązania ze żniwiarzami. Ułożyłoby się to w jakąś logiczną opowiastkę.

 

Iluzja wygląda nienaturalnie na tym filmiku

On nigdy nie wyglądał byt naturalnie :D Między innymi dzięki świeczkom w oczach.

Odnośnik do komentarza

To jest moment zaraz...

 

po pokonaniu human-reapera, albo po tym jak rozwalimy wszystkie strzykawy, do których jest podłączony.

 

Ale raczej wygląda na fake, choć z drugiej strony, wystarczy, że przeczytacie sobie zapowiedź Mass Effect: Retribution:

Retribution is set in the universe fans know well from the video game and novel series?one in which humanity has explored the very farthest reaches of the universe, only to discover the ruthless Reapers, a race bent on extinguishing all organic life. One man is bent on discovering the Reapers' secrets, the mysterious Illusive Man, the leader of a pro-human, black ops group, Cerberus. And he's devised the perfect plan: implant a human subject with Reaper technology in order to study the enemy.

 

He also has the perfect test subject?Paul Grayson, an ex-Cerberus operative. Grayson betrayed Cerberus in order to save his daughter. So when Grayson is kidnapped and made the subject of Cerberus' evil experiments, the Illusive Man will finally have his revenge...

I już niczego nie można być pewnym :D He he he, nie ma co, Karpyshyn szykuje coś pokręconego!

 

EDIT

Jednak fake, przynajmniej na filmikach z youtube.

Edytowane przez Cethu
Odnośnik do komentarza

Jednak fake, przynajmniej na filmikach z youtube.

 

Ten gif to fake jak ch.uj. Jakiś pacan se jaja robi i takiego gifa stworzył.

Fakt, to fake - a już się lekko podnieciłem :whistling:

Jakby nie było koncepcja, że iluzja ma coś wspólnego ze żniwiarzami jest dość smakowita (przynajmniej dla mnie). Dużo by wyjaśniało jeśli chodzi o jego (niby) nieograniczone zasoby, wpływy i możliwości, jego zagadkowość, wiele komplikowało i było dobrą kanwą na stworzenie osi fabuły w trójce.

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Jednak fake, przynajmniej na filmikach z youtube.

 

Ten gif to fake jak ch.uj. Jakiś pacan se jaja robi i takiego gifa stworzył.

Fakt, to fake - a już się lekko podnieciłem :whistling:

Jakby nie było koncepcja, że iluzja ma coś wspólnego ze żniwiarzami jest dość smakowita (przynajmniej dla mnie). Dużo by wyjaśniało jeśli chodzi o jego (niby) nieograniczone zasoby, wpływy i możliwości, jego zagadkowość, wiele komplikowało i było dobrą kanwą na stworzenie osi fabuły w trójce.

Ale z drugiej strony trochę głupie, bo jeśli miałby coś z nimi wspólnego, po co miałby im szkodzić.

No ewentualnie mógłby mieć nadzieję, że faktycznie wysyła Sheparda na śmierć, ale wtedy jeszcze bardziej bezsensowne było by jego wskrzeszanie. :P

Odnośnik do komentarza

Panowie dobra wiadomość dla posiadaczy PS3, gra na 100% ukaże się, właśnie na tą konsolę 8) Wiadomość prosto od zaprzyjaźnionego mi kolegi, który "jest najbliżej korytka" więcej nie mogę napisać. Na E3 prawdopodobnie pierwsze wieści-pokaz?

Ja również potwierdzam plotkę z źródła które ma najbliżej do korytka :-)

Szkoda tylko że już wydałem tyle kasy na wersję na x-klocka. Mało tego, ja x-klocka kupiłem specjalnie dla serii ME :P

Odnośnik do komentarza

Panowie dobra wiadomość dla posiadaczy PS3, gra na 100% ukaże się, właśnie na tą konsolę 8) Wiadomość prosto od zaprzyjaźnionego mi kolegi, który "jest najbliżej korytka" więcej nie mogę napisać. Na E3 prawdopodobnie pierwsze wieści-pokaz?

Ja również potwierdzam plotkę z źródła które ma najbliżej do korytka :-)

Szkoda tylko że już wydałem tyle kasy na wersję na x-klocka. Mało tego, ja x-klocka kupiłem specjalnie dla serii ME :P

Odnośnik do komentarza

No ME raczej już nie wyjdzie na PS3, więc cała trylogia będzie tylko na X-a. Nie zmienia to faktu, że trochę szkoda takiego exclusive'a, ale tak to już jest jak wszystkie najlepsze ex-y M$ ma od Third-Party devsów a swoich devsów ma w d***e i nie mamy co liczyć na solidne ex'y jak GoW czy Uncharted.

Wiadomość że ME2 ma wyjść na PS3 słyszałem ostatnio z bardzo wiarygodnego źródła. I z tego co czytam tutaj na forum, to nie tylko ja ją słyszałem. A jeśli chodzi o daty, to premiera ma być na jesień.

Odnośnik do komentarza

Końcówka

mnie zmiażdżyła i podjeliśmy 2 wybory, które będa kluczowe. Zniszczenie statku/zostawienie lub praca z cerberusem/odejście...

 

Dwa? Ja odniosłem wrażenie, że właściwie tylko jeden.

Ten pierwszy. Drugiego wyboru nie było. Niezależnie od tego czy baza została zniszczona czy też nie, Shepard zdaje się mieć gdzieś TIMa.

Jedynie atmosfera jest mniej lub bardziej przyjazna. :)

 

Gdy zobaczyłem jak Collector zostaje opuszczony przez Harbingera - I almost felt bad for him ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy fake, czy nie, ale tu jest filmik z yt o tym samym:

 

 

 

 

Czytałem też bodajże na forum gamefaqsa, że ludzie to odkryli i się spuszczali, że jest jakiś mega spisek. IMO zwykłe niedopatrzenie.

To pokaż mi filmik na youtubie bez tytułu "O (pipi)a Illusive Man w końcowej scenie!", który również pokazuje ryło IM za tą blachą. Jak pokażesz taki film to wtedy można się zastanawiać czy przypadkiem to nie jest prawda. A najlepiej wziąć zagrać koncówkę jeszcze raz i się samemu przyglądać.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Podczas jednego przejścia starać się wybierać tylko złe lub tylko dobre odpowiedzi. Zapełenienie jednego paska do maksimum bardzo pomaga. Zresztą ME2 to nadal RPG więc wpływ na rozmowy jest tutaj całkiem duży a ponadto od niego zależy również podtrzymanie lojalności niektórych członków.

 

Generalnie styka 1, mialem Paragona na maxa i klotni nie bylo. Dodatkowo jeden ze skilli na 4lv dodaje "boosta" do umiejetnosci rozmowy, w sumie do obu, tej "zlej" i tej "dobrej".

Odnośnik do komentarza

Ten jest dość dobrej jakości.

http://www.youtube.com/watch#!v=vQD-3OqXg2w

Niby jakąś twarz tam widać (ok. 7:50), ale już bez koszuli.

W ogóle ten pomysł jakiś bezsensowny jest.

 

Nie no prawie na 100% jestem pewny że tam jest ^_^

Na tym filmiku widać nawet koszule:

http://www.youtube.com/watch?v=QNKv7WVzRcg

Tylko ciekawe jak to wytłumaczą co on tam robił.

Odnośnik do komentarza

Ale z drugiej strony trochę głupie, bo jeśli miałby coś z nimi wspólnego, po co miałby im szkodzić.

No ewentualnie mógłby mieć nadzieję, że faktycznie wysyła Sheparda na śmierć, ale wtedy jeszcze bardziej bezsensowne było by jego wskrzeszanie. :P

Kuźwa nie wiem ... od tego są specjaliści od fabuły, żeby zakręcić i odkręcić. Jeżeli w dwójce zapodano nam "dobrych" i "złych" gethów (choć z jedynki wynikało, że to bezduszne maszyny ukierunkowane na eksterminację bioorganizmów) to dlaczego nie mogłoby być dobrych i złych żniwiarzy, albo jeden odszczepieniec żniwiarzy napuszcza nas na innych ... nie wiem. Pobudzam swoją wyobraźnię a tu zawsze jakiś malkontent wyskoczy i racjonalności szuka.

Temat robił się fajny bo można było sobie powymyślać niestworzone historie ale zawsze jest coś - jak nie Gooral z odległościami pomiędzy galaktykami (jakby trudno w wydumanej historyjce wymyślić jeszcze bardziej niestworzone rzeczy), to teraz Les. Mam to w d. i strzelam focha - tera ja będę racjonalny i realistyczny i będę wybrzydzał jak to w fikcyjnej historyjce fakty nie trzymają się kupy :yucky:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...