Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ten Tiger Gamer jest meeega jak dla mnie. Nie przyglądałem się w sumie na etykiecie jaki to jest smak, ale dużo lepszy od klasycznego i mojito moim zdaniem.

 

Ja dziś dorwałem ciemnoczerwonego monstera (ten Hamilton) za 2.99, dawno go nie piłem i w sumie zapomniałem jak smakuje xD a że od wigilli monstera nie piłem (mimo że deklarowałem wczoraj w co cie w życiu wkur,wia) więc można sobie pozwolić 

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Hamilton widzialem wlasnie w zabce. Ten Gamer to nie wiem czy mowimy o tym samym. Pierwszy Tiger jaki widzialem, 0.5. I nauczony doswiadczeniem, ze te wszystkie "edycjonowane" na koncu okazuja sie jakims blubery, zawszee czytam z tylu czy opis nie zawiera "napoj bla bal bla z kofeina, tauryna, bla bla, O SMAKU...". Ten nie mial, wiec chyba zwyklal. A moze nie, nie wiem. Kupie i sprobuje.

Odnośnik do komentarza

Mejm ten widziałeś?

 

814ca6834087b22d710071712ab4

Bo wziąłem dwa za 6 to jak za darmo, w piątek przetestuje. Jakiś import bo na opakowaniu jest cena 1,35 funta. Był też jakis napój dla graczy z etykietą G2A ale nie chcę mieć z tym syfem nic wspólnego xD

Odnośnik do komentarza

Ragus, tak.

 

27 minut temu, _Be_ napisał:

Mejm ten widziałeś?

Bo wziąłem dwa za 6 to jak za darmo, w piątek przetestuje. Jakiś import bo na opakowaniu jest cena 1,35 funta. Był też jakis napój dla graczy z etykietą G2A ale nie chcę mieć z tym syfem nic wspólnego xD

Dokladnie ten. Byl na polce z promocjami, zaraz obok tego g2a co piszesz i wlasnie tigerem 0,5. Poszedlem na lodowki bo chcialem znalezc czerwonego ale byly tylko jakis doctor zolty, hamilton i cos czarnego.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, krupek napisał:

Ten Mango Loco ma ok 6g cukru na 100 ml? Dobrze google pokazuje?

 

Strona Monsterka sugeruje też, że w Polsce powinien być dostępny również fioletowy Punch. Coś mi świta, że chyba kiedyś widziałem w Żabce.

był w żabkach jakiś czas temu, ale chyba limitowana edycja, bo szybko zniknal

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...