Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, _Be_ napisał:

No końcówka już mocno na siłę nie powiem, ale z drugiej strony jak nie lubisz bez cukrowych to po co się za nie bierzesz?

?

Ale skad moglem wiedziec, ze nie lubie bezcukrowych skoro ich nie probowalem? Chyba zeby stwierdzic taki fakt to trzeba pare sie napic. Wypilem dwa-trzy roznych producentow bo fit krupki polecaly i nie sa to moje smaki. Ale forum poleca monstera i jako ze go nie pilem to tez sprobuje i wtedy juz pewnie zapadnie ostateczny wyrok na bezcukrowce.

 

Monster bialy kupiony. Czeka na przyszly koniec tygodnia. Widzisz c0r, to jest deyscyplina i zelazna psychika tej.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

14 godzin temu, _Be_ napisał:

No końcówka już mocno na siłę nie powiem, ale z drugiej strony jak nie lubisz bez cukrowych to po co się za nie bierzesz?

Nie szczególnego ale po prostu wolę nie pić tyle płynnego cukru skoro dzienna zalecana dawka to ile 10g?

 

Czytałem, że 20g, ale te 10g to niewielka różnica patrząc na to co ma ile cukru. Zacząłem na to zwracac uwage i niektore rzeczy poszly w odstawkę. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, bartiz napisał:

Piłem ostatnio tego hypowanego białego Monsterka no i lekki zawód. Nie wiem jak można lubić bez cukrowe napoje, wszystkie są w smaku chuyowe owe a wybiera się po prostu najmniej chuyowy z pośród chuyowszych

A można jeszcze jak

 

Zdrówko kruku

 

15Mjs7Eh.jpg

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, bartiz napisał:

Piłem ostatnio tego hypowanego białego Monsterka no i lekki zawód. Nie wiem jak można lubić bez cukrowe napoje, wszystkie są w smaku chuyowe owe a wybiera się po prostu najmniej chuyowy z pośród chuyowszych

 

Red bull zero nie posiada cukru, ma niestety smak "czystego energola" ale godne odnotowania jest to, że jest pijalny. Nie wali chamsko słodzikiem i można spokojnie zastąpić podstawową wersję. Polecam.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Mejm napisał:

?

Ale skad moglem wiedziec, ze nie lubie bezcukrowych skoro ich nie probowalem? Chyba zeby stwierdzic taki fakt to trzeba pare sie napic. Wypilem dwa-trzy roznych producentow bo fit krupki polecaly i nie sa to moje smaki.

No ale sam piszesz, że ci nie podchodzą te bezcukru więc po prostu się dziwie, że chcesz je testować. Ja piłem wiele napojów bez cukru i zawsze miałem jakieś ale lecz w koniec końców przekonałem się zarówno do białego monstera jak i do coli zero gdyż ponieważ można wypić jej i nawet 1,5 l bez wyrzutów sumienia, że napakowało się kilogramem cukru. Ale jak tobie to nie przeszkadza to po prostu na siłe bym nie testował byle móc powiedzieć no próbowałem - chuyowe bo nie lubię smaku napojów sugar free. To tak jakbym nie wiem nie lubił cziperków o smaku krewetek czy tam octu a i tak usilnie próbował je opyerdolić. 

 

A jeszcze ontopic, próbowałem "nowych" smaków Red Bulla tj kokos i kiwi - oba słabe a kokos to wręcz chuyowy. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Ile za puszke? 6zl?

 

16 minut temu, _Be_ napisał:

No ale sam piszesz, że ci nie podchodzą te bezcukru więc po prostu się dziwie, że chcesz je testować. Ja piłem wiele napojów bez cukru i zawsze miałem jakieś ale lecz w koniec końców przekonałem się zarówno do białego monstera jak i do coli zero gdyż ponieważ można wypić jej i nawet 1,5 l bez wyrzutów sumienia, że napakowało się kilogramem cukru. Ale jak tobie to nie przeszkadza to po prostu na siłe bym nie testował byle móc powiedzieć no próbowałem - chuyowe bo nie lubię smaku napojów sugar free. To tak jakbym nie wiem nie lubił cziperków o smaku krewetek czy tam octu a i tak usilnie próbował je opyerdolić.

Do tej pory sprobowalem 3 jakichs podrzedniejszych. Monstera chce sprawdzic bo raz ze forumek, a dwa ze monster z cukrem to jest za duzo nawet jak na mnie i naiwnie licze, ze ich wersja bez cukru i tak bedzie slodka. I chyba nie ma nic zlego w probowaniu samemu, sam piszesz czesto ze najlepiej to samemu sie przekonac. Lubie sprobowac nowej rzeczy, nawet jesli to nie jest moj smak (bo moge sie zaskoczyc) tak jak pewnie krupek, ktory jest pro fit lubi sobie sprobowac czegos z cukrem.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Mejm napisał:

Ile za puszke? 6zl?

 

Do tej pory sprobowalem 3 jakichs podrzedniejszych. Monstera chce sprawdzic bo raz ze forumek, a dwa ze monster z cukrem to jest za duzo nawet jak na mnie i naiwnie licze, ze ich wersja bez cukru i tak bedzie slodka. I chyba nie ma nic zlego w probowaniu samemu, sam piszesz czesto ze najlepiej to samemu sie przekonac. Lubie sprobowac nowej rzeczy, nawet jesli to nie jest moj smak (bo moge sie zaskoczyc) tak jak pewnie krupek, ktory jest pro fit lubi sobie sprobowac czegos z cukrem.

Nie no jasne, warto próbować nowych rzeczy zawsze :usmiech: Mi zielony monster w ogole nie siedzi a jeszcze te 60 g cukru, tutaj już nie chodzi nawet o bycie fit bo to mam w pompie ale przy moim trybie życia wróciłbym do 120kg na liczniku szybko :rotfl: A biały ZUCKER FREE nie dość że smakuje spoko, to i zero wyrzutów, że się uleje jak skur,wysyn. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rozi napisał:

:O

 

Niezły świniak z ciebie był.

 

Weź mi nic nie mów. Chociaż przy 191cm wzrostu to nie jest kalectwo ale i tak ulaństwo miliard. 

7 minut temu, krupek napisał:

Słodziki w dużych ilościach też mogą zaburzać gospodarkę insulinową, więc to nie jest taki złoty środek do końca, aczkolwiek to już indywidualna kwestia.

Nie no zdaje sobie sprawę, nie piję tego często :ragus:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...