Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

43 minuty temu, Sedrak napisał:

A piliście Dzik od WK? Ja wczoraj stestowalem i smakuje jak podróba Red Bulla. 

Piłem i polecam, bo właśnie smakuje jak podróba red bulla, ale taka z napracowaniem podróba. Fajny klasyczny smak, nie wali słodzikiem, dużo kofy i trochę mniej gazu niż monster.
Tak mi posmakował, że zamówiłem 24 zgrzewke, bo wtedy po 4 ziko wychodzi.

Alergicznie podchodzę do produktów youtuberów, ale to się chłopakom udało(chociaż i tak zawsze bede ich jebal za wciskanie gimbusom wpc80 po prawie 100zl za 700g) i mogą coś zawojować na rynku, bo obecnie nie kojarzę bezcukrowej alternatywy dla klasycznego smaku energola w puszcze 500ml tylko są te jakieś wymyśle smakowe monsterki i reigny.

Edytowane przez Soban
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Soban said:

Piłem i polecam, bo właśnie smakuje jak podróba red bulla, ale taka z napracowaniem podróba. Fajny klasyczny smak, nie wali słodzikiem, dużo kofy i trochę mniej gazu niż monster.
Tak mi posmakował, że zamówiłem 24 zgrzewke, bo wtedy po 4 ziko wychodzi.

Ooo a gdzie taka promocja? Bo może mój post miał zły wydźwięk, bo też mi smakuje. I dają niezłego kopa, aż mi serducho bolało haha 

Odnośnik do komentarza

Zjazd po energolach, jak wy to robicie? Od rana wypity gbs, 2 blacki i zaraz wjeżdża trzeci tym razem mojito. Do tego 30 stopni, żar leje się z nieba i 300 metrów barier do szlifowania przed cynkowaniem. Żadnych palpitacji czy złego samopoczucia. :cool:

 

 

11 minut temu, Rozi napisał:

Piję tylko nowości, raz na dwa tygodnie albo rzadziej, elo z fartem :cool:

 

I kto w to uwierzy? xd

  • Smutny 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja ładuje dziennie 200 lub 400mg kofy to zjazdów też nie mam i takie 200 w jednej puszce jakoś wrażenia nie robi, ale już jak wziąłem z ciekawości jakiegoś shota przedtreningowego 300mg to już takie bajlando nie było i tętno mi wywaliło poza strefe komfortu na treningu. Te shoty to chyba raczej przewidziane na schabów wielkich co mogą więcej kofy przyjąć dziennie.

Odnośnik do komentarza

A wy tak na serio z ta apka? Kolejny szajs na telefonie... 

Żabka jest w ch**j drogim sklepem. Idę jako alternatywa i jak już jest po 22. 

Ceny mają przegięte, więc te ich wielosztuki i "namawianie" do zakupu 2/3 produktów jest bezsensu. Niby taniej, ale i tak zapłacę więcej niż w każdym innym normalnym sklepie. 

Rzadko kiedy te wielosztuki mają sens. Prędzej promocja dnia- np cola 1l za 2,99. Reszta to meh. 

A towar mielą paletami. Ktoś tam na górze miał łeb. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...