Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie się pojawiły dziki w końcu...ale zwykłe xd
Mango w ciemno zgrzewki nie wezmę, bo obawiam się kompromitacji jak przy tym monster ultra fiesta, który koło mango loco to nawet nie stał. Zwykłego można, bo to jednak ciężko spierdolić do stanu niepijalności, a tą fieste to męczyłem kilka h 1 puszke.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, creatinfreak napisał:

Zwykły smak energola bez cukru. U mnie w Lidlu dziś nie znalazłem mango dzika.

dziwne, bo w składzie 20% soku z jabłek i winogron, No nic, jutro pojdzie na pierwszy ogien.

Dzika tez wezme z lidla na testy o ile dostane, jak bedzie spoko to ze dwie zgrzewki zamowie,bo cos słabo z promkami ostatnio a wypilem cały zapas monsterkow

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.10.2021 o 10:54, u55r napisał:

20211028-105047.jpg

 

Eliksir Kota o smaku Jabłko i Kiwi jest znośny, pozostałe dwa okropność jak na mój gust. Dobrze że tylko 2,60 za sztukę to nie szkoda było wypluć. :sir:

 

ZAINWESTOWAŁEM w kota i jaskółkę, w ciemno i bez researchu. Mam nadzieję, że panu Andrzejowi też coś z tych pieniędzy skapnie

Odnośnik do komentarza

Muszę posmakować chociaż na szczęście już się wyleczyłem z tych śmieci i tylko jakiś red bullek dla smaku wlatuje raz na 2 tygodnie czy coś. Ta podstawka dzika raczej taki średniaczek był. Wczoraj jeszcze kupiłem sobie tego wiedźminowego oshee mango chilli i w sumie jest okej A widziałem że chyba forumkom niezbyt posmakował

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Prawidlowa reakcja po tych bezcukrowych badziewiach :cool:

 

11 minut temu, Pupcio napisał:

Muszę posmakować chociaż na szczęście już się wyleczyłem z tych śmieci i tylko jakiś red bullek dla smaku wlatuje raz na 2 tygodnie czy coś. Ta podstawka dzika raczej taki średniaczek był. Wczoraj jeszcze kupiłem sobie tego wiedźminowego oshee mango chilli i w sumie jest okej A widziałem że chyba forumkom niezbyt posmakował

Ja tez na odwyku z miesiac i ciagne do nowego roku. A z oshee polecam ten fioletowy (bez + agrest) w butelce, ale to izotonik nie energetyk (jest niegazowany, nie wiem jak te w puszkach).

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2021 o 13:50, Pupcio napisał:

Muszę posmakować chociaż na szczęście już się wyleczyłem z tych śmieci i tylko jakiś red bullek dla smaku wlatuje raz na 2 tygodnie czy coś. 

 

Małolacik - żaden red bull tylko rockstar! Tak powinien smakować czerwony byk. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...