Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 15.07.2021 o 00:14, krupek napisał:

A pił ktoś już tego Dzika od WK? Ja w żadnym Lidlu nie widziałem.

 

W dniu 15.07.2021 o 00:23, Shen napisał:

Gimbaza wymiotła, zapomniałem o tym, poszedłem krótko przed zamknieciem w czwartek i juz nic nie było.

 

18 godzin temu, Jotrazydwa napisał:

U mnie to samo. ;(

 

Podobno serio ludzie wymietli w ciągu jednego dnia cały rzut. 22 lipca planowana jest kolejna dostawa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

Uzależnienie i walenie codziennie :( No i bardzo wypłukuje potas z organizmu.

No to kofeina konkretnie a nie energole. Ja wale codziennie monsterka praktycznie od miesiecy, ale widac odżywiam się wystarczająco dobrze

, bo nie mam żadnych niedoborów. Aspargin może sobie kup jak masz takie braki.

Odnośnik do komentarza

Git. Dawki w energolach są smieszne, monster w puszce ma tylko 150mg kofeiny, moja przedtreningowka ma 500mg :pawel:

W sumie teraz na urlopie praktycznie nie pije energetykow i mnie jakos nie ciagnie, wiec chyba uzalezniony nie jestem.

Wale zawsze rano do pracy, zamiast kawy, pewnie moglbym to zastapic innym napojem zero.

Odnośnik do komentarza

Energole też mają za dużo witamin i głównie złe proporcje, co w polaczeniu z kofeiną jest słabą mieszanką. Ta kofeina chyba też jest syntetyczna, a nie taka jak w kawie, no i jak ktoś pije cukrowe to kibel, bo taka dawka cukru to tez turbo skok insuliny.

 

Ja w liceum pilem dużo to w pewnym momencie ciągle byłem zmęczony i wzrok mi słabł. Gówno obesrane, szkoda, że często takie dobre, więc raz w tygodniu można walnąć dla smaku. Ostatnio piję nawet rzadziej, bo pomimo, że mam smaka to dziwna zmuła potem łapie.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Rozi napisał:

Piłem przez dwa tygodnie praktycznie codziennie, nie polecam.

 

Ale ile? 

Ja codziennie potrafię 3 monsterki wciągnąć- ile to, 150gram cukru? 

Ja to pije jak niegazowaną w sumie.... Problemów nie mam albo jeszcze nie mam. Miałem kiedyś okazję pracować z typem, co robił w RedBullu. Pół roku codziennie kilka puszek, bo pili to jak z kranu. Jakieś problemy z sercem miał. Ale odstawił i wróciło do normy. 

Odnośnik do komentarza

Ja mialem to samo co krupek ze wzrokiem. Jakby mgla mi zachodzily oczy. Pilem jednego 250ml z lidal dziennie w robocie, glownie do drugiego sniadania. Nie pomne ile tak wytrzymalem ale odwyklem i teraz jeden na tydzien po skonczonym tygodniu roboty. Ostatnio pilem przez 3 dni bo w kaufie byla promka na red bule to wzialem dwa. Nic mi nie bylo, nawet weszly dobrze ale nie ciagnie mnie do codzienne spozycia. Raz na tydzien jest git dla smaku.

 

A monsterek raz dziennie to juz dla mnie totalny odlot. Zachecony pilem jednego raz na dwa tygodnie przy wizycie u kumpla i przy trzeciej przeszlismy na herbate. Nie wiem, ta slodycz nawet w zero jest zbyt intensywna. Ale rozumiem, ze ktos ma swoj rytulal i sobie to nawet raz dziennie wciagnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...