Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

Wstrzyknąłem najmniejszą puszkę 250 ml Redbull'ka z rana zamiast kawy. W porównaniu z Monsterem to jest lekki napój, mniej gazowany z mniejszą ilością cukru. Nie chce mi się pisać czy to prawa ale tak to odczułem na swoim języku. Być może ta ilość cukru z Monsterów już tak mi przeżarła podniebienie że potrzebuję większej dawki żeby go w ogóle wyczuć. 

 

No i dziwne też wydaje mi się to że chyba Redbull teraz smakuje mi lepiej niż Hamilton ale tego długo nie piłem bo kurwa nigdzie nie mogę znaleźć. W żabkach same egzotyczne smaki, w hortenie to samo. W Carefour gdzie było ich zawsze sporo też nie ma LH44 :facepalm: No to Redbull hyc do czasu aż znajdę Hamiltonka. 

 

20210821-092849.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

23 godziny temu, krupek napisał:

Hamiltona wycofano przez uchybienie w składzie i zbyt dużą ilość jakiegoś konserwantu, wrzucałem tu kiedyś info. Widocznie, wznowienie napoju z nowym składem u nas nie ruszyło.

 

We Wrocławiu w lodóweczce w jakimś osiedlowym sklepie na Gaju ostatnio sobie stał więc czym prędzej spożyłem. :cool:

Odnośnik do komentarza
On 8/21/2021 at 11:13 AM, krupek said:

Hamiltona wycofano przez uchybienie w składzie i zbyt dużą ilość jakiegoś konserwantu, wrzucałem tu kiedyś info. Widocznie, wznowienie napoju z nowym składem u nas nie ruszyło.


Siet, nie wiedzialem. Kiedys to byl moj ulubiony Monster, teraz tez go nie widze na polkach w sieciach kilku sklepow w ktorych bywam. Cale szczescie ze inne mi podchodza

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, HiS napisał:

Normalnie idzie zbankrutować. To ja będę dla tej złotówki więcej specjalnie odpalał auto lub popierdzielal 20 min piechotą, lub jak debil stał w kolejkach dużego marketu, żeby zaoszczędzić te kilka zł. Małe zakupy robi się tam dla wygody a za wygodę trzeba płacić. Więc kogo stać ten z tego korzysta. 


No kupując jedna puszkę blacka za 3,50, to po tygodniu masz 7zl. W msc prawie 30zl. Dodaj inne produkty które weźmiesz i się zrobi sumka. 
Nie latam do biedronki specjalnie, ale staram się kupować w „osiedlowym” sklepie. Żabka to 22 jak mi się przypomni.

Ale 3,99 za monsterka z apka, to już spoko deal.

Odnośnik do komentarza

Ja się dzisiaj naciąłem w żabce na promocję na monsterki, na półce cena 3.99zl przy zakupie 2szt. Przy kasie cena 6.60 za puszkę minus 1zl za kartę, bo promocja była tylko 20-21 sierpnia. No mogliby kurwa te promocje ściągać jak się kończą a nie później z lupą patrzeć na datę ważności promocji. 

Odnośnik do komentarza

251183f_handel-extra_1_jpg_rainbow_1_base.jpg

 

Zajebisty napój trafiłem ostatnio w Carrefour. Na bazie yerby, deliktany smak, coś jak Club Mate, czy Mio Mate klasyczne, ale ten jest bez cukru, słodzony glikozydami stewii. Do tego prosty skład i kofeiny 20 mg/100 ml, czyli mniej niż standardowy energol. Aha, na puszce napisane, że 50 gr ze sprzedaży idzie na jakieś organizacje lgbtowe, także ostrzegam, żeby ktoś potem nie żałował, że kupił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...