Skocz do zawartości

Pogadanki przy stole


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/09/12/monster-hunter-4-announced-for-3ds.aspxc

 

Długo się Yano nie nacieszyłeś tym że to "tylko przeróbka 3rd" :D 4 też na 3DS-a, czy to znaczy że w końcu kupisz konsolę N i w środkach komunikacji miejskiej będziesz grał na czymś co wygląda jak puderniczka lub pudełko na kredki? ;f

Odnośnik do komentarza

(pipi)aaaaaaaaaaaa :confused:

 

co oni odwalają, zeby mh4 wydawac na 3dsa, przeciez tam nawet nie ma jak palcem siegnac do kamery i trzeba dokupic to (pipi) z druga gałką ;/

 

nie mowiac juz o tym ze jest tez filmik z nim, ale wyglada jak bardzo wstępny pre alpha testowy techniczny pokaz, a nie prawdziwa gra

nie dosc ze grafika otoczenia o wiele gorsza nawet niż stare monstery na psp (nie mowiac juz mhp3rd)

ogolnie jak sami widzicie ghameplay tu pokazany bardziej przypomina platformówkową ucieczke przed tigrexem a nie walke z nim , ogolnie opcje zeby sobie poskakac i powspinać mogą być, zwlaszcza skakanie na plecy potwora, ale zeby nie bylo ich zbyt wiele bo zrobi sie z tego mario

 

(pipi) MAC CAPCOM NIE IDZ TĄ DROGĄ!!!

http://www.youtube.com/watch?v=9q0OosCOxrw&feature=player_embedded

 

 

niech zrobią normalnego mosntera na ps3 :confused:

 

 

 

edit

no serio nie bylem tak wkurzony od czasu kiedy capcom zmnieł wydanie mh3 z ps3 na wii

jedyna szansa w tym że jutro na tgs ma byc konferencja sony i tam zapowiedzą ze mh4 wyjdzie tez na psv albo ps3, ewentualnie jakis inny nowy mh bedzie na te konsole, bo jesli maja zamiar przejsc calkowicie na konsole nintendo to chyba za(pipi)ie sie o własną bude ;/

 

nientendo chyba musialo oddać capcomowi całą kase zarobioną na sukcesie wii żeby ich przekupic do robienia monsterów na swoje konsole, przeciez MH to typowo hardkorowa gra, w stylu demon souls, zupelnie nie nadajaca sie dla casuali i zupelnie nie pasujaca do wizerunku i targetu konsol nientendo, probują sztucznie podbić sprzedaż i zmusisc hardkorowcow do kupna konsoli zeby potem musieli grac w mario ;/

co za sraka

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nie no nie wychodz, musimy sie troche pobulwersowac

 

pomijajac ze to tylko techniczny pokaz i concept to jednak trzeba zauwazyc ze wyglada jak by to byla jedna wielka lokacja bez loadingów, co odbilo sie tragicznie na jakosci otoczenia, ktore jest o wiele gorsze nawet niż w mh1 na psp, niewiele lepsze od niektorych gier z psx

pozatym nie wiem czy mi sie podoba jedna wielka lokacja, jednak podzial na kilka mniejszych ma swoje zalety, np wieksza roznorodnosc terenu, jeden kawalek to polanka, inny to szczyt góry, zeby to oddac na jednej lokacji to albo góra musiala by byc nieralnie mała , albo gdyby byla w miare wielkosci góry to lokacja byla by tak ogormna ze zeby dojsc z jednego miejsca do drugiego szlo by sie 15 minut, co by strasznie rozwlekło rozgrywke

wyobrazcie sobie shadow of the collosus - niby fajny teren był, tylko ze tam kolosy walczyly w 1 miejscu, pomyslcie co by bylo jak by uciekaly w polowie na drugi koniec mapy

 

mam nadzieje ze zapowiedzą cos w koncu na konsole sony, i ze bedzie to lepiej wygladalo

 

 

jest pewne pocieszenie , tytuł filmiku (to oficjalny kanał capcomu) jest po japonsku i mowi "monster hunter 4 (tytuł roboczy) concept video" , wiec zarowno co do tytułu nie ma pewnosci (4 brzmi jak pełnoprawna nowa część, ale moze to bedzie spinoff czy cos) , jak i zawartosci gry, ktora moze byc tylko scenką zrobioną na szybko zeby sie wyrobić na pokaz i zarobić na te grube miliardy ktore nintendo musialo wyłożyć na stół

 

EDIT

nie godze sie na takie traktowanie

czuje sie tak jak by apple wykupilo marke pleystation i zrobilo nową konsole gdzie na padzie jest jeden przycisk, a gierki to tylko popierdólki z applestore... padaka!

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

slyszalem ze ci sami (albo przynajmniej w większosci) zreszta te gry maja sporo podbnych elementów, i nie mam na mysli wielkich potworow i wielkich broni , tylko mechanike, sposob poruszania sie postaci i ogolny ciężar jesli chodzi o gameplay

 

ja nie mowie o opoznianiu tylko o tym ze w wypadku LP2 chcialo im sie zrobic gre na ps3 , mimo ze to podobno "duzy naklad pracy" okazalo sie to nieopłacalne i ogolnie bylo ryzykowne, tymczasem MH w samej japonii ma 100% pewnosci sprzedac sie grubo powyzej miliona (albo 4 milionów) a tymczasem caly czas sie z tym srają i nie robią

chociaz ja licze ze jutro na konfie sony powiedzą coś o tym

 

 

 

EDIT

duzo sie dzieje w temacie MH

nowy filmik z 3G

pokazuje nowe rzeczy, ogolnie 3G wyglada jak połaczenie 3tri z P3rd, czyli połaczenie wodnych walk z 12 broniami, okazuje sie ze jednak dalo sie zrobic HH i gunlance działające pod wodą :P

http://www.youtube.com/watch?v=J9tQ5jbVJqo&feature=channel_video_title

 

inna sprawa to ze grafika wydaje sie gorsza niż na psp co jest przykrym żartem (tekstury podobne ale modele gorsze)

to wyjasnia tak beznadziejne srodowisko na filmiku MH4 - bo tigrex wyglada calkiem kozacko i ma sporo detali i cieniowanie, ale otoczenie jest okropne

 

edit2

zaktualizowali tez stronke, widac ze ogoromne ulatwienie (jak dla mnie to źle) od czasów jedynki - auto namierzanie przeciwnika

http://www.capcom.co...G/shinka04.html

pewnie to jedyna opcja zeby dalo sie grać bez tej przystawki z druga gałką

 

w całym tym gownie jedyny plus jest taki ze bedzie mozna w to pograc na emulatorze :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

...emulatory to (pipi), gralem troche w tri na emu i juz nie bede do tego wracal ( sterowanie jakies takie jakby laga mialo, przeklamania graficzne, zwiechy, zwolnienia animacji). Najwiekszy plus to chyba w tym sterowaniu, bo podpialem pada z dwoma analogami i z kamera nie ma problemu ( pozdrawiam lowcow z psp :D ).

Te dwa MH na 3ds'a, to ewidentne dzwigniecie konsolki z rychlego upadku, ale nie rozumiem dlaczego w dalszym ciagu, po tylu latach nie ma ANI jednej czesci na ps3. Tri spokojnie moglo wyjsc na obie konsole, wtf?

Co do filmiku, to nie wiem czy elementy platformowe to dobry pomysl. Podobalo mi sie w tej czesci "ciezar" broni i ekwipunku. Nadawal pewna doze pokory wzgledem szarzujacego potwora. Trzeba bylo myslec podczas walki. A tutaj mamy skaczacego niczym Ezio, kolesia z wielkim mieczem na plecach, ktory cale szczescie ze zawieszony jest na skos, bo jego wymiary przewyzszaja wlasciciela.

Mysle ze gierka i tak odniesie sukces ( chociaz jak wydadza mh na vite, to juz nie wiem...), a posiadacze duzych konsol, ktorzy nie maja zamiaru kupowac kieszonsolek, znowu beda ogladac filmiki na YT.

Odnośnik do komentarza

sukces to też pojecie względne i capcom serio musial dostac maseee kasy zeby to zrobic na 3ds w takiej okrojonej graficznie formie ze slabym sterowaniem

 

przeciez części na psp sprzedaja sie w japonii z automatu w 3-4mln, a tymczasem mh3tri jedynie milion z kawałkiem (mimo ze wii jest ogormnie popularne to poprostu ta gra nie trafia w gusta casualów)

a skoro 3ds to jeszcze bardziej casualowa rzecz, to jak oni liczą na wysoką sprzedaż? pewnie z milion to obrobią, ale serio ciekaw jestem ile capcom dostal kasy skoro opylało mu sie wydac gre na milion skoro mogl spokojnie sprzedac 4 miliony robiąc ją na psp/psv/ps3

Odnośnik do komentarza

ja nie mowie o opoznianiu tylko o tym ze w wypadku LP2 chcialo im sie zrobic gre na ps3 , mimo ze to podobno "duzy naklad pracy" okazalo sie to nieopłacalne i ogolnie bylo ryzykowne, tymczasem MH w samej japonii ma 100% pewnosci sprzedac sie grubo powyzej miliona (albo 4 milionów) a tymczasem caly czas sie z tym srają i nie robią

Ale od czasu pierwszego MH na PSP ta seria jest utożsamiana z graniem przenośnym i z tego żyje właśnie w Japonii. MH3 to wyjątek, bo gra na wii nie wymagała za dużo zachodu.

Odnośnik do komentarza

ale to przypadek troche, przeciez wiadomo że MH to nie jest dobra gierka na małe konsolki, sterowanie jest utrudnione, a sama rozgrywka nie sprzyja kilkuminutowym wyskokom , wiadomo ze walki moga trwac ponad 30 min, a sama gra setki godzin, tego typu gry o wiele lepiej sie spisuja w wygodnym fotelu przed TV, a nie gdzieś w autobusie

zawsze mnie to dziwilo czemu gra tak bardzo nieprzyjazna przenosnym konsolom jest z uporem maniaka wpychana na nie

 

i na dodatek ps3 unikają jak ognia mimo ze serio zaczynala na ps2 i na ps3 mogla by rozwinac skrzydła

Odnośnik do komentarza

a sama gra setki godzin, tego typu gry o wiele lepiej sie spisuja w wygodnym fotelu przed TV, a nie gdzieś w autobusie

Może u nas, ale zachód dla Capcomu w przypadku tej serii się nie liczy. W Japonii wszyscy grają dojeżdżając do szkoły/pracy, właśnie dzięki temu seria zyskała znacznie na popularności.

 

Biedne Sony - 3DS dostanie MH4, a Vita nie - czarno to widzę.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

A ja myslalem ze oni maja takie malutkie domy, ze nie kupuja duzych tv i stacjonarnych konsol, z braku miejsca ( slyszalem ze nawet pc w domach za bardoz nie trzymaja, z tego samego powodu). I dlatego przenosne konsolki tak u nich "kwitna". Oczywiscie to sa tlyko plotki ;) ale sprawa jest taka ze taka tam jest kultura graczy - oni preferuja przenosny sprzet. Moze male mieszkania, gdzie nie ma miejsca na 46 cali lcd tez swoje robi.

Odnośnik do komentarza

argument z małymi domami pewnie rzeczywiscie jest prawdziwy, ale jednak uzywaja oni ps3, no i wydali 3rd na ps3, pewnie beda chcieli zobaczyc jak im sie sprzeda ten kotlet, i jesli wyniki beda dobre to moze w koncu zaczną cos działać

 

przykre jest to ze na tgs byla juz konfa sony i z tego co wyczytalem to nie bylo tam wzmianki o MH , a gadali glownie o psv, i nic nie wspomnieli

co prawda MH na psv jest prawie pewny tyle że skoro nie ma o nim wzmianki to data premiery jest bardzo odległa, pewnie koncowka 2012

 

inna sprawa to to że MH4 mimo ze to tytuł roboczy brzmi jak pelnoprawna nowa część, a to komplikuje sprawe pełnoprawnej części na psv/ps3, no chyba ze na psv beda kontunowac MH portable 4rd , a na 3ds wymyslą nową numeracje

no i te wszystkie dywagacje nie wróżą nic dobrego ps3, co strasznie mnie mierzi, jesli ps3 nie dostanie przed smiercią zadnego mh (nie licze 3rd hd) to bedzie wielka lipa

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

hahahahahahahaahah kurfa czegos takiego sie nie spodziewalem, zgadnicjcie kto probuje uszczknąć sobie nieco popularnosci MH

 

blizzard w diablo 3!

 

dzis dodali na oficjalnej stronie mase rpzedmiotów

zobaczcie na ten legendarny miecz (unikat)

http://us.battle.net/d3/en/item/monster-hunter

nie dość że nazwa mówi sama za siebie to wyglądem przypomina nieco bronie z MH a dokladnie broń robioną z rathlosa i rathianki (wygląd nietypowy bo wszystkie inne bronie mają odmienny design)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak przy okazji 20 części to wiecie, że jest Monster Hunter Dynamic na iOS :D? Właśnie sobie zakupiłem (promka jest i po 0,79E można łyknąć) i popołudniu ogarnę, jak bardzo upośledzona w porównaniu do "normalnych" części jest ta wersja :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.